oferta dla grup zawodowych

DEDYKOWANA OFERTA ALFA ROMEO DLA GRUP ZAWODOWYCH

Dedykowana oferta Alfa Romeo dla grup zawodowych

 

W Alfa Romeo cenimy Twój profesjonalizm, dlatego przygotowalismy wyjatkowa oferte specjalna skierowana do grup zawodowych. Jestes lekarzem, prawnikiem lub farmaceuta? Wykonujesz zawód zaufania publicznego? W takim razie mozesz cieszyc sie modelami Alfa Romeo w jeszcze korzystniejszej cenie.

 

Alfa Romeo w dedykowanej ofercie dla grup zawodowych to wyjatkowa propozycja skierowana do lekarzy, prawników, farmaceutów i wszystkich tych, którzy kazdego dnia mierza sie z pelna wyzwan, odpowiedzialna praca.

 

Ze specjalnej oferty moga skorzystac prawnicy, radcy prawni, notariusze, sedziowie, adwokaci, prokuratorzy, komornicy, lekarze wielu specjalnosci (w tym fizjoterapeuci i weterynarze) oraz farmaceuci.

 

Sprawdz, jak korzystne warunki przygotowalismy! Odwiedz salon Alfa Romeo lub skontaktuj sie z naszym autoryzowanym dealerem, który przedstawi Ci szczególy oferty.


 

1/3: wybierz samochód, którym chcesz odbyć jazdę testową

2/3: podaj swoje dane
Tytul

* Pole obowiązkowe

3/3 wybierz dealera, u którego chcesz odbyć jazdę próbną
Qua c'è la mappa. Vedere tab Test Drive.
Czy jesteś płatnikiem podatku VAT?

Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.), po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną wyrażam zgodę na otrzymywanie od FCA Poland S.A. informacji handlowych drogą elektroniczną (w tym z wykorzystaniem automatycznych systemów wywołujących) poprzez:1/3: wybierz samochód, którego ma dotyczyć oferta

2/3: podaj swoje dane
Tytul

* Pole obowiązkowe


Czy chcesz zostawic samochód w rozliczeniu?
Marka samochodu *
Modelu samochodu*
3/3 wybierz dealera, z którym chcesz się skontaktować
Qua c'è la mappa. Vedere tab Test Drive.
Czy jesteś płatnikiem podatku VAT?

Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.), po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną wyrażam zgodę na otrzymywanie od FCA Poland S.A. informacji handlowych drogą elektroniczną (w tym z wykorzystaniem automatycznych systemów wywołujących) poprzez:POWRÓT DO OFERT