ALFA ROMEO DLA FIRM

Prowadź swoją firmę z pasją.

ALFA ROMEO DLA FIRM

DLACZEGO ALFA ROMEO?

FCA Poland wraz z autoryzowanymi Dealerami marki Alfa Romeo od wielu lat zajmuje się obsługą zarówno dużych firm, jak i małych przedsiębiorstw. Zebrane na rynku flotowym doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom związanym z mobilnością oraz zapewnić stałą obsługę posprzedażną na najwyższym poziomie. Wspólnie z FCA-Group Bank Polska i FCA Leasing zaspokajamy potrzeby firm także w zakresie finansowania zakupów.Wybór Alfy Romeo to wybór bezpiecznej i stylowej podróży . Nieważne czy jesteś wolnym strzelcem, czy rekinem biznesu — oferujemy Ci wiele korzyści. Możesz liczyć na pojazdy najlepiej dopasowane do Twojej codziennej działalności, a także na maksymalną elastyczność i bezkonkurencyjne warunki spełniające wszystkie Twoje potrzeby biznesowe. Podróż z Alfą Romeo potwierdza jakość wszystkich twoich wyborów.

MAŁE I ŚREDNIE FIRMY

Dla przedsiębiorców Alfa Romeo przygotowała następujące rozwiązania: Dedykowana oferta zakupu pojazdu, pomoc w doborze optymalnej formy finansowania pojazdu dopasowanej do specyfiki danego Klienta (Leasing, Kredyt, Wynajem długoterminowy (FCA Fleet Services)), przedłużona gwarancja, Pakiety Serwisowe. Wypełnij formularz aby skontaktować się z dealerem marki Alfa Romeo.

GRUPY ZAWODOWE

Marka Alfa Romeo oferuje specjalne warunki sprzedaży dla wybranych grup zawodowych.
Z oferty mogą skorzystać:
- prawnicy, radcy prawni, notariusze, sędziowie, adwokaci, prokuratorzy, komornicy,
- lekarze wielu specjalności (w tym fizjoterapeuci i weterynarze) oraz farmaceuci.

KLIENCI KORPORACYJNI

Jeśli Twoja firma posiada flotę ponad 20 pojazdów, zapraszamy do kontaktu z naszym działem Fleet & Business. Nasi eksperci posiadają bogate doświadczenie w zakresie doboru rozwiązań wspierających mobilność i zadowolenie użytkowników aut służbowych z jednoczesną dbałością o optymalne koszty użytkowanej floty. Chętnie pomożemy Państwu ułożyć politykę samochodową z wykorzystaniem modeli Alfa Romeo. Więcej informacji na stronie: www.fiatflota.pl