ALFA ROMEO RACING
  • Zrodzony z ambicji.
  • KIMI RÄIKKÖNEN
  • Antonio Giovinazzi
  • Historia tworzona z pasją
  • GALERIA

Zrodzony z ambicji.

Pełne emocji wyzwanie, które rozpoczyna się w Australii i kończy dziewięć miesięcy później w Abu Dhabi, po dwudziestu jeden rundach na całym świecie. Współzawodnictwo, w którym zwycięstwo i przegrana to kwestia milisekund. Oto Mistrzostwa Świata Formuły 1. A w sezonie 2019 Alfa Romeo weźmie udział w wyścigu wystawiając Alfę Romeo Racing C38. 

KIMI RÄIKKÖNEN

KIMI RÄIKKÖNEN

Nazywają go Człowiekiem z Lodu: introwertyk, zimny, opanowany i zamknięty w sobie.  Posiadający ogromny talent do prowadzenia bolidu jest jednym z trzech mistrzów świata Formuły 1 ścigających się w sezonie 2019. Nic dziwnego, że jest on kierowcą Alfa Romeo Racing.

Antonio Giovinazzi

Antonio Giovinazzi

Mnóstwo talentu i ambicji, a w sezonie 2019 w końcu będzie miał szansę, aby je zaprezentować. Dla Antonia Giovinazzi’ego, młodego włoskiego debiutanta, zostanie oficjalnym kierowcą zespołu Alfa Romeo Racing w Mistrzostwach Świata Formuły 1 to spełnienie marzeń.

Historia tworzona z pasją

Historia tworzona z pasją

Zaledwie rok po założeniu firmy 24 czerwca 1910 roku, Alfa Romeo zadebiutowała w oficjalnych mistrzostwach, zwyciężając w pierwszym regularnym Wyścigu w Modenie. Od tej chwili sportową historię tej marki wyróźnia pasmo zwycięstw oraz miejsce w peirwszej trójce w wielu miedzynardowych zawodach, w tym w Formule 1. Dziś historia ma swój dalszy ciąg, jak zawsze napędzana tą samą pasją.

GALERIA