Giulia Business
 • Styl
 • Technologia
 • BEZPIECZEŃSTWO
 • DYNAMICZNOŚĆ
 • Zawieszenie
 • Moc
 • Pakiety
Styl

NADWOZIE

Niepowtarzalny włoski styl

Ten kto wybiera model Giulia wybiera niepowtarzalność stylu i emocji podczas jazdy, które może podarować jedynie Alfa Romeo. Giulia z wyposażeniem w wersji Business oferuje wszystkie charakterystyczne cechy włoskiego stylu: harmonijne proporcje, istotę, eleganckie linie nadwozia i dbałość o najwyższą jakość detali wnętrza. Z przodu nie mogło zabraknąć legendarnego trójkątnego przedniego grilla Alfy Romeo — być może najsłynniejszego i najbardziej rozpoznawalnego motywu w branży motoryzacyjnej. Profil Giulii Business, wyróżniający się liniami wyżłobionymi na bokach, podkreśla jej dynamikę nawet podczas postoju. W przypadku tych elementów nie chodzi tylko o estetykę — lecz również o parametry techniczne i dynamiczne projektu. Właśnie w ten sposób rodzi się „La Meccanica delle emozioni” marki Alfa Romeo.

Giulia Business jest wyposażona w 5-ramienne 16" aluminiowe felgi.
Standardowe wyposażenie wersji Business obejmuje lusterka zewnętrzne składane elektrycznie.
Tylne światła w technologii LED zwiększają bezpieczeństwo i widoczność w nocy oraz w każdych warunkach atmosferycznych.

WNĘTRZE

Niezwykle komfortowe

Proste, ale bogato wyposażone wnętrze Giulii Business gwarantuje maksymalny komfort kierowcy będącemu w centrum uwagi, przy czym wszyscy pasażerowie mają zapewnioną najlepszą ochronę i wygodę. Przednie fotele z 6-stopniową ręczną regulacją są pokryte czarną tkaniną techniczną, a kierowca czuje się w nich jak w szytym na miarę, doskonale skrojonym garniturze. Idealnym również na dłuższą służbową podróż.

Alfa Romeo Giulia Base Interni
Standardem w Giulii Business są siedzenia pokryte tkaniną techniczną w kolorze czarnym.
Giulia Business posiada skórzaną kierownicę z wbudowanym przyciskiem uruchamiania silnika.
Technologia
Technologia

SYSTEM INFORMACYJNO-MULTIMEDIALNY

Nowy i bardziej intuicyjny interfejs człowiek-maszyna

Giulia Business została zaprojektowana, aby towarzyszyć Ci każdego dnia, także podczas dłuższych podróży. Właśnie dlatego, oprócz niezwykłego komfortu, wersja ta oferuje system informacyjno-multimedialny najnowszej generacji: nowy Alfa Connect Nav z 6,5" kolorowym wyświetlaczem sterowany przez intuicyjny obrotowy panel Rotary Pad umieszczony w tunelu centralnym. System wyposażony jest w zaawansowaną funkcję rozpoznawania mowy, sterowanie za pomocą przycisków na kierownicy i obsługę połączeń telefonicznych i SMS-ów przez Bluetooth i bez odrywania rąk od kierownicy.

Standardowe wyposażenie Giulii Business obejmuje lusterka zewnętrzne składane elektrycznie.
Dwustrefowa klimatyzacja zwiększa komfort wszystkich pasażerów.
Tylne czujniki parkowania w standardzie są ważną funkcją dla klientów wybierających Giulię Business.
BEZPIECZEŃSTWO

BEZPIECZEŃSTWO

Najnowocześniejsze systemy ostrzegające przed możliwym niebezpieczeństwem

Giulia jest wyposażona w najbardziej zaawansowane systemy bezpieczeństwa, dzięki którym zdobyła 5 gwiazdek w najnowszych testach zderzeniowych EuroNCAP, osiągając najlepszy wynik 98% za ochronę dorosłych pasażerów, najwyższy uzyskany dotychczas wynika dla samochodu.

System ostrzegania o niezamierzonym opuszczeniu pasa ruchu (LDW) informuje i ostrzega kierowcę, za pomocą sygnałów świetlnych i dźwiękowych, gdy pojazd zaczyna opuszczać dany pas ruchu.
System ostrzegania przed najechaniem na pojazd poprzedzający (FCW) z systemem autonomicznego hamowania awaryjnego (AEB) z funkcją wykrywania obecności pieszego ostrzega kierowcę o niebezpieczeństwie i w razie ryzyka kolizji aktywuje funkcję awaryjnego hamowania.
Monitoring martwego pola (BSM), dostępny jako opcja w wersji Business, ostrzega kierowcę o obecności pojazdu/obiektu w martwym polu. System ten wykorzystuje dwa czujniki umieszczone z boku tylnego zderzaka oraz specjalny sygnał przesyłany przez zewnętrzne lusterko.
DYNAMICZNOŚĆ
DYNAMICZNOŚĆ
Zawieszenie

ZAWIESZENIE

System zawieszenia opatentowany przez Alfę Romeo

Dzięki najnowocześniejszym technologiom i materiałom, Giulia Business gwarantuje optymalną kontrolę nad samochodem i jednocześnie zapewnia wyjątkowy, bezprecedensowy komfort. Tradycyjne zawieszenie zastąpiono nowym, opatentowanym rozwiązaniem AlfaLink™, które dzięki szerokiemu zastosowaniu aluminium — zarówno w przednim, jak i w tylnym zawieszeniu — umożliwiło zmniejszenie całkowitej masy samochodu. Giulia Business jest jeszcze bardziej zwinna i bezpieczna — nie uznaje kompromisów, jeśli chodzi o przyjemność z jazdy.

Przednie zawieszenie z podwójnymi wahaczami AlfaLink™ i półwirtualną osią skrętną gwarantuje zwiększoną o 20% liniowość momentu obrotowego kierownicy, lepszą przyczepność boczną oraz mniejszą podsterowność i nadsterowność.
Tylne, wielowahaczowe, 4,5-ramienne zawieszenie AlfaLink™ zapewnia najlepsze w tej klasie trzymanie się drogi i wyjątkowy komfort kierowcy i pasażerów.
Moc
Moc

SILNIKI

Silniki mocne i dbające o środowisko
Giulia Business została zaprojektowana dla klientów pokonujących codziennie długie trasy, i w związku z tym poszukujących samochodu łączącego wielki komfort z doskonałymi osiągami pod względem zużycia paliwa i emisji spalin. Właśnie dlatego wersja Business wyposażona jest w potężny silnik 2.0 TB 200 KM dostępny z automatyczną 8-biegową skrzynią biegów - niezawodny i dbający o środowisko silnik wyróżniający się rewelacyjnymi osiągami.
 
Pakiety
Pakiety

Pakiety

PAKIET ELEKTRYCZNE FOTELE

 • 6-stopniowa elektryczna regulacja fotela kierowcy z pamięcią ustawień
 • 6-stopniowa elektryczna regulacja fotela pasażera

PAKIET CONVENIENCE

Giulia Business może zostać wzbogacona o elementy, dzięki którym każda podróż stanie się wyjątkowa.

 • Bezkluczykowe otwarcie przednich drzwi - Keyless Entry
 • Plastikowa obudowa oparcia za fotelem kierowcy
 • Osłona przeciwsłoneczna kierowcy z lusterkiem
 • Zewnętrzne podświetlenie klamek drzwi

PAKIET KOMFORT

 • Nawiew klimatyzacji na tylną kanapę
 • System AQS z chłodzonym schowkiem w desce rozdzielczej
 • Przednia szyba pokryta filmem chroniącym przed promieniami słonecznymi
 • Przedni schowek chłodzony
 • Tylny port USB znajdujący się pod tylnym nawiewem
 • Dodatkowy port USB

PAKIET ZIMOWY

 • Fotele przednie podgrzewane
 • Podgrzewane koło kierownicy
 • Podgrzewane dysze przednich wycieraczek

PAKIET LIGHTING

Giulia Business może być wyposażona w reflektory bi-ksenonowe poprawiające bezpieczeństwo podróżowania nocą.

 • Reflektory przednie Bi-ksenonowe 35W z funkcją AFS
 • Spryskiwacze reflektorów

PAKIET SOUND

 • System audio obejmujący 10 głośników w tym subwoofer
 • Podświetlenie białe ledowe strefy stóp, wewnętrznych klamek drzwi oraz pod panelami drzwi