Stelvio Business od 149.900zł z leasingiem 100% (pakiet korzyści 39.900 zł)

Stelvio Business od 149.900zł z leasingiem 100% (pakiet korzyści 39.900 zł)
 • Design
 • KOMFORT
 • Technologia
 • BEZPIECZEŃSTWO
 • dynamika
 • zawieszenie
 • SYSTEM Q4 AWD
 • Silniki
 • Pakiety
Design

WYGLĄD ZEWNĘTRZNY

Nowy sportowy design zyskuje uznanie wśród SUV’ów.

Stelvio w wersji Business to wyjątkowa wersja w gamie Alfa Romeo. Włoski design ukształtował bezkompromisowego i bezprecedensowego SUVa, stworzonego, aby zmieniać standardy w swojej klasie. Elegancki i jednocześnie sportowy wygląd wersji Business łączy w sobie kompaktowość i elastyczność z wszechstronnością i przestronnością tradycyjnego SUVa.

Wersja Business w standardzie wyposażona jest w eleganckie, 17-calowe, aluminiowe obręcze kół.
Tylne lampy wykonane w technologii LED: gwarantują bezpieczeństwo i widoczność bez względu na warunki pogodowe.
Wersja Business w standardzie wyposażona jest w elektrycznie składane lusterka boczne, reflektory Bi-ksenonowe 35W z AFS i DRL ze spryskiwaczami.

WNĘTRZE

Praktyczne i wyszukane, prawdziwy styl Alfa Romeo

Wnętrze prawdziwej Alfa Romeo zawsze zorientowane jest na kierowcę, który znajduje się w centrum uwagi. Kierowca w wersji Business siedzi wysoko nie tracąc przy tym wrażenia sportowej jazdy i mając poczucie dominacji na drodze. Całość uzupełnia praktyczny i jedyny w swoim rodzaju design kokpitu, który otacza kierowcę. Każdy szczegół w tym wariancie wykończenia stworzony został z myślą o maksymalnej przyjemności jazdy. Wnętrze oferuje nieodparte poczucie elegancji, czego wyrazem są detale wykonane z największą skrupulatnością. Tapicerka przednich siedzeń, z możliwością regulacji w sześciu płaszczyznach została wykonana z czarnej praktycznej tkaniny technicznej.

Essenziali e preziosi, puramente Alfa Romeo
Do standardowego wyposażenia wersji Business zalicza się 3,5” wyświetlacz TFT między zegarami i radio Connect wysokiej rozdzielczości z wyświetlaczem 6,5”.
Obszyta skórą kierownica wyposażona jest w ekskluzywny przycisk start engine dostępny tylko w super sportowych modelach.
KOMFORT
KOMFORT


EMOCJE PŁYNĄCE Z WNĘTRZA

Ujmują za serce już podczas pierwszej jazdy testowej

Dzięki Stelvio, Alfa Romeo stworzyła nowe podejście w interpretacji SUVa. W wyniku dogłębnych badań nad ergonomią wnętrza, fotel kierowcy umiejscowiony wysoko, jednocześnie umożliwia zachowanie sportowej pozycji, co czyni Stelvio niekwestionowanym liderem w tym segmencie. Kierowca zawsze znajduje się w centrum uwagi i może z góry obserwować drogę, nie rezygnując jednocześnie z wrażeń jazdy sportowym sedanem. Stelvio SUV zapewnia sportowy duch i gwarantuje niezwykłą wszechstronność i dużo przestrzeni wnętrza, które jest proste i funkcjonalne, stworzone z myślą o zapewnieniu komfortu również dla pasażerów podróżujących na tylnej wygodnej kanapie.

Klimatyzacja automatyczna dwustrefowa jest standardem we wszystkich wersjach.
Elektrycznie otwierana pokrywa bagażnika z regulacją otwarcia w 4 płaszczyznach dostępna jest w ramach standardowego wyposażenia Stelvio.
Pojemność bagażnika wynosi 525 litrów. Konfiguracja i konstrukcja siedzeń zapewnia pełna przestrzeń dla wszystkich podróżujących.
Technologia
Technologia


SYSTEM INFORMACYJNO-MULTIMEDIALNY

Jeszcze lepiej połączony, jeszcze bardziej niepowtarzalny

Stelvio wyposażony jest w najnowszej generacji system informacyjno-multimedialny. Wersja Business posiada w standardzie 6,5-calowy, kolorowy wyświetlacz ze zintegrowaną fabryczną nawigacją 6,5” sterowaną za pomocą praktycznego, obrotowego pokrętła rotary pad. Usługi oraz łączność wzbogacone zostały o aplikacje stworzone specjalnie dla Alfa Romeo, jak np. MyCar, aplikację zaprojektowaną do diagnostyki i monitorowania zużycia paliwa oraz stylu jazdy. Łączność odbywa się za pomocą komend głosowych lub wielofunkcyjnych przycisków znajdujących się na ramionach kierownicy. Ponadto audio Stelvio umożliwia strumieniowe przesyłanie danych oparte na technologii Bluetooth, w tym odtwarzanie muzyki i wykonywanie połączeń telefonicznych bezpośrednio ze smartfona bez konieczności zdejmowania rąk z kierownicy. zdjęcia 6,5-calowego ekranu

Wersja Business wyposażona w przednie i tylne światła w technologii LED DRL oraz dodatkowo w Bi-Xenonowe reflektory przednie o mocy 35 watt ze spryskiwaczami i funkcją AFS.
Wersja Business w standardzie wyposażona jest w system audio Alfa Connect z ośmioma głośnikami. Dodatkowo w standardzie oferowana jest fabryczna nawigacja z wyświetlaczem 6,5”.
Łatwość parkowania i manewrowanie zapewnione jest dzięki tylnym czujnikom parkowania oferowanym w standardzie. Komfort i funkcjonalność dodatkowo zapewniają czujniki zmroku i deszczu również dostępne w standardzie.
BEZPIECZEŃSTWO

BEZPIECZEŃSTWO

Bezkompromisowe bezpieczeństwo jest częścią standardowego wyposażenia

Stelvio Business wyposażony jest w ekskluzywne systemy bezpieczeństwa opracowane przez Alfa Romeo takie jak zintegrowany układ hamulcowy (IBS), który w jednym systemie elektromechanicznym łączy kontrolę stabilności oraz tradycyjne hamowanie. To innowacyjne rozwiązanie daje gwarancję natychmiastowej i bardzo precyzyjnej reakcji podczas hamowania, zwiększając sprawność i niezawodność działania w każdych warunkach drogowych.

Asystent pasa ruchu (Lane Departure Warning) ostrzega kierowcę o niezamierzonej zmianie pasa ruchu w razie gdy pojazd przypadkowo zjechał na inny pas bez uruchomienia kierunkowskazu. Na zamówienie dostępny jest system monitorowania martwego pola (BSM) z detekcją obiektów na drodze cofania.
System Forward Colission Warning z autonomicznym systemem hamowania awaryjnego (AEB) ostrzega kierowcę o możliwości kolizji i w razie wystąpienia sytuacji awaryjnej uruchamia hamowanie awaryjne.
Stelvio posiada w standardzie tempomat z ogranicznikiem prędkości a na życzenie klienta dostępna jest opcja z aktywnym tempomatem (ACC).
dynamika
dynamika
zawieszenie

ZAWIESZENIE

Komfort i przyjemność jazdy sportowego SUV’a

Stelvio Business oferuje wszystkie wygody tradycyjnego SUVa w połączeniu z przyjemnością jazdy, jaką jest w stanie zaoferować tylko Alfa Romeo. Stelvio, wykonany z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i materiałów jest elastyczny i komfortowy, charakteryzuje go lekkość i ponadprzeciętna przyczepność do nawierzchni; tajemnica jego dynamiki tkwi w nowej konstrukcji zawieszenia opracowanej przez Alfa Romeo. Opatentowany system AlfaLink™ zwiększa wszechstronność tradycyjnego zawieszenia wielowahaczowego i oferuje najwyższy w tej klasie komfort i zwrotność nawet w kwestii przyczepności poprzecznej. Dodatkowo, szerokie wykorzystanie aluminium i materiałów kompozytowych w przednim i tylnym zawieszeniu pomaga znacznie zmniejszyć ich masę, co przynosi ogromne korzyści w kwestii oszczędności i osiągów.

Dzięki dwuwahaczowemu zawieszeniu osi przedniej AlfaLink™ z półwirtualną osią skrętną przednie koła są zawsze ustawione prostopadle do nawierzchni, nawet podczas szybkiego pokonywania zakrętów. Daje to większą liniowość momentu obrotowego kierownicy, lepszą przyczepność boczną i mniej podsterowności.
Tylne, wielowahaczowe, 4,5 ramienne zawieszenie AlfaLink™ zapewnia najlepsze w tej klasie trzymanie się drogi oraz wyjątkowy komfort kierowcy i pasażerów.
SYSTEM Q4 AWD
Silniki
Silniki

NOWOCZESNE JEDNOSTKI NAPĘDOWE STELVIO

W całości włoskie serce

Stelvio Business dostępne jest w wersji 2.0 Turbo Benzyna o mocy 200 KM z napędem na wszystkie koła Q4. Jednolity, aluminiowy blok silnika, stosowany w całej gamie jednostek, charakteryzuje się niezwykłą lekkością. Silnik współpracuje z najnowocześniejszą, ośmiobiegową, automatyczną skrzynia biegów: to innowacyjne rozwiązanie sprawia, że silnik zawsze pracuje w optymalnym zakresie obrotów, zapewniając lepsze osiągi i większą oszczędność paliwa.

Pakiety
Pakiety

Pakiety

DOSTĘPNE DLA STELVIO BUSINESS

PAKIET ‘ASYSTENT KIEROWCY PLUS’

 • Automatyczne włączanie świateł mijania i drogowych
 • Czujnik monitorowania martwych pól
 • Kamera cofania
 • Lusterko wewnętrzne elektrochromatyczne (samościemniające się)
 • Czujniki parkowania przód i tył
 • Lusterka zewnętrzne elektrochromatyczne (samościemniające się)

PAKIET 'ELEKTRYCZNE FOTELE'

 • 6-cio stopniowa elektryczna regulacja fotela kierowcy
 • 6-cio stopniowa elektryczna regulacja fotela pasażera

PAKIET ‘CONVENIENCE PLUS’

 • System Keyless Entry - system bezkluczykowego otwarcia drzwi
 • Air Quality System
 • Szyba z filtrem przeciwsłonecznym
 • Przedni port USB/ gniazdo 12v
 • Zewnętrzne podświetlenie klamek drzwi

PAKIET ‘ZIMOWY’

 • Podgrzewana kierownica
 • Ogrzewane dysze przednich spryskiwaczy
 • Fotele przednie podgrzewane

PAKIET "AUDIO SOUND THEATRE" (718+LCA)

 • system audio obejmujący 10 głośników w tym subwoofer (718)
 • - 400 Watt wzmacniacz
  - 9 głośników (4x165-mm, 30 Watt, 1 x 80-mm 20 Watt, 4x25-mm 20 Watt)
  - 1 subwoofer 180 mm x 250 mm, 40 Watt
 • podświetlenie białe ledowe strefy stóp, wewnętrznych klamek drzwi oraz pod panelami drzwi (LCA)