Światowa premiera – alfa romeo giulia

Sportowe auto luksusowe. Światowa premiera - Alfa Romeo Giulia


Stylowa linia nadwozia, komfortowe wnętrze auta oraz iście sportowe wrażenia z jazdy, to jedne z wielu cech najnowszego modelu – Alfa Romeo Giulia. To ekskluzywne auto łączy w sobie nowoczesne technologie oraz ponad stuletnią tradycję włoskiego wzornictwa, idealnie wpisując się jednak w nowy design marki. Giulia dumnie prezentuje też odświeżone gaficznie logo Alfy, które mimo widocznego ‘liftingu’ zachowało jednak swój legendarny styl i kształt. Można by rzec, że nowa Alfa Romeo, to iście sportowy sedan – głównie z uwagi na charakterystyczną sylwetkę, innowacyjne silniki oraz zwiększoną moc. Na uwagę zasługują jednak również: najwyższej jakości materiały, wyciszone wnętrze, ekonomiczne jednostki napędowe, komfort prowadzenia oraz bogato wyposażone wnętrze. Dlatego najnowszy model Alfy, niekwestionowanie wpisuje się do listy luksusowych samochodów sportowych - najwyższej klasy, wygody i bepieczeństwa. Co więcej, wraz z premierą topowego modelu Giulii, nowym punktem odniesienia marki stały się: doskonale przemyślane zarządzanie masą, wzmocnienie mocy silnika oraz zwiększenie momentu obrotowego.


"La meccanica delle emozioni", czyli mechanika emocji - tak właśnie przedstawiony został najnowszy sedan Alfy – premierowy model Giulia. I bardzo słusznie! Cechą charakterystyczną tego nowego auta jest bowiem doskonałe rozłożenie masy pojazdu na osie w proporcji 50/50, dzięki czemu Alfa Giulia to najlżejszy i najbardziej wydajny samochód w swojej klasie. Dodajmy jeszcze, iż wersja silnikowa Giulii Quadrifoglio, prezentowanej podczas światowej premiery modelu, oferuje imponujące przyspieszenie od 0 do 100 km/h w zaledwie 3,9 sekundy.


Tak, Alfa Romeo Giulia, to z całą pewnością nieliczne auto na ryku motoryzacyjnym, które może pochwalić się 6-cio cylindrowym silnikiem benzynowym, opracowanym przez techników Ferrari, rozwijającym moc aż 510 KM.


Brzmi kusząco, prawda? Pamiętajmy jednak, że najnowsza sportowa perełka Alfy ma znacznie więcej do zaoferowania, o czym już niebawem pochwali się w czasie salonu samochodowego we Frankfurcie.