SUPERSPORTOWE AUTO NAJNOWSZEJ GENERACJI, CZYLI ALFA ROMEO I NAJNOWSZY MODEL GIULIA.

NAJNOWSZA ALFA ROMEO TO HARMONIJNE POŁĄCZENIE PIĘKNA, KOMFORTU ORAZ SPORTOWEGO DUCHA JAZDY.


Dynamiczna sylwetka włoskiego auta sportowego z płynnym przejściem do szlachetnych linii bocznych oraz idealnie dopracowanymi detalami przypomina „dzikiego kota, uchwyconego tuż przed skokiem”.


Nowa Alfa Romeo Giulia to jednak nie tylko wyjątkowa linia nadwozia, ale też luksusowe wnętrze i najnowsze technologie motoryzacji – czym idealnie wpisuje się w grupę najbardziej prestiżowych samochodów segmentu D premium. Komfortowe wnętrze najnowszej Alfy przemawia bezkompromisową starannością oraz najwyższej jakości materiałami takimi jak włókno węglowe, skóra, drewno i niesamowicie przyjemne w dotyku wykończenia z alcantary. Alfa Romeo Giulia może pochwalić się też najdłuższym rozstawem osi w swojej klasie, co zwiększa poczucie przestrzeni dla kierowcy i pasażerów. Godnym uwagi jest również idealny rozkład masy 50/50 – pomiędzy dwoma osiami, zwiększona przyczepność oraz innowacyjny system kontroli trakcji połączony z natychmiastową reakcją hamulca.


Dodamy jeszcze, iż ten najnowszy model Alfy to unikalne połączenie mocy oraz zaskakująco ekonomicznej jednostki napędowej. Dla największych miłośników szybkiej jazdy - najbarzdiej kuszącom będzie pewnie opcja legendarnej wersji Quadrifoglio Verde wyposażonej w ultra lekki silnik V6 biturbo o pojemności 3 litrów, o mocy aż 510 KM i 600 Nm, dającym przyspieszenie tylko 3,9 sekundy do setki.


Podsumowując, najnowsza Alfa Romeo Giulia w pełni zasłużyła na miano supersportowego auta najnowszej generacji – o co dumnie zawalczyła już poraz pierwszy podczas swojej światowej premiery 24 czercwa 2015. Jeśli podbiła również i Wasze serca – zapraszamy do regularnego śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych, a w szczególności polecamy Firmowego Newslettera Alfy, dzięki któremu nie przegapicie najważniejszych informacji o najnowszej Giulii.