Alfa Romeo na Międzynarodowym Salonie Samochodowym Genewa 2017

 

Podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie Alfa Romeo zaprezentowała pierwszego SUV-a w historii marki – Alfa Romeo Stelvio, a także modele Giulia, 4C Spider, Giulietta i MiTo w nowych odsłonach. Wszystkie zaprojektowane tak, aby wzbudzać wyjątkowe emocje na drodze i na torze.

Bezsprzeczną gwiazdą stoiska był model Alfa Romeo Stelvio, debiutancki SUV włoskiej marki, który po raz pierwszy w ponad 100-letniej historii wyraża autentycznego „ducha” Alfy w samochodzie sportowo-użytkowym. Dzięki doskonałemu połączeniu przyjemności jazdy, włoskiego stylu i uniwersalności, Stelvio każdą podróż przekształci w wyjątkowe doświadczenie, którym warto podzielić się z najbliższymi.
 

Na wybiegu zaprezentowano ekskluzywną wersję „First Edition” z silnikiem turbobenzynowym 2.0 o mocy 280 KM, wprowadzoną niedawno z dużym sukcesem na rynki EMEA oraz dwie nowe wersje Super: jedną wyposażoną w silnik 2.2 Diesel o mocy 210 KM, drugą w silnik 2.2 Diesel o mocy 180 KM, obie z automatyczną, ośmiostopniową skrzynią biegów i napędem Q4 na cztery koła. Dodatkowo, jeden z egzemplarzy został wzbogacony o ekskluzywne akcesoria Mopar w błyszczącym, ciemnym kolorze miron. Dopełnieniem wystawy było fascynujące Stelvio Quadrifoglio 2.9 V6 z silnikiem biturbobenzynowym o mocy 510 KM, które miało swoją światową premierę w listopadzie ubiegłego roku w Los Angeles. 

 

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA POBIERZ KATALOG