ALFA ROMEO STELVIO NAJLEPSZYM SUV-em W TEŚCIE FLEET AUTO PREMIUM.

Wydawca branżowego magazynu „Fleet" – firma Fleet Meetings, ogłosiła wyniki Plebiscytu „Fleet Derby 2017" oraz towarzyszących mu testów Fleet Auto Premium. Najlepszym SUV-em w teście okazał się Alfa Romeo Stelvio, który idealnie łączy cechy samochodu sportowego z wygodą klasycznego SUV-a, oferując kierowcy doskonałą dynamikę i czystą przyjemność jazdy.

 

Fleet Derby to prowadzony od sześciu lat ogólnopolski plebiscyt branży flotowej. Konkursowi internetowemu co roku towarzyszą testy dla praktyków Fleet Auto Premium organizowane we współpracy z instruktorami z Driving Experience na Torze Kielce w Miedzianej Górze.

 

W tym roku najwyższy wynik w kategorii SUV uzyskał Alfa Romeo Stelvio, pierwszy crossover w gamie marki. Jury doceniło przyjemność i doskonałą dynamikę jazdy. Model łączy w sobie dynamikę spod szyldu Alfa Romeo z wygodą klasycznego SUV-a. Doskonałe wyniki auto zawdzięcza konstrukcji z ultralekkich materiałów, optymalnemu rozkładowi mas na osie, bezpośredniemu układowi kierowniczemu, integralnemu napędowi na cztery koła oraz nowoczesnej technologii AlfaLinkTM użytej w układzie zawieszenia.

 

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ    ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA  POBIERZ KATALOG