ALFA ROMEO STELVIO ZWYCIĘZCĄ PLEBISCYTU MOTOAS 2017 PORTALU INTERIA.

Najnowszy model Alfa Romeo zdobył kolejną nagrodę. SUV Stelvio zajął pierwsze miejsce 

w plebiscycie internetowym MotoAS portalu Interia w kategorii „Styl”.

 

MotoAS to internetowy plebiscyt motoryzacyjny, składający się z dwóch etapów. Czytelnicy serwisu Motoryzacja najpierw wybierają po 10 samochodów do ośmiu kategorii, a następnie oddają głosy na swoich faworytów w poszczególnych klasach. Tegoroczne głosowanie zakończyło się 7 maja, 

a wyniki zostały ogłoszone podczas uroczystej gali w Krakowie.

 

Bezkonkurencyjnym laureatem tegorocznej edycji w kategorii „Styl” został model Alfa Romeo Stelvio. Pierwszy SUV w historii legendarnej włoskiej marki z miejsca podbił serca użytkowników portalu idealnym połączeniem niepowtarzalnego stylu i maksymalnej funkcjonalności, i tym samym zdeklasował konkurencję.

 

W Stelvio przestronność i wymiary samochodu sportowo-użytkowego idealnie harmonizują 

z cechami charakterystycznymi dla marki. Jak przystało na Alfę Romeo, Stelvio wyróżnia się doskonałą dynamiką jazdy. To prawdziwie sportowy samochód dzięki zastosowaniu ultralekkich materiałów – włókna węglowego i aluminium, a także dzięki optymalnemu rozkładowi mas na obie osie, najbardziej bezpośredniemu układowi kierowniczemu i wyrafinowanemu układowi zawieszenia z unikalną technologią AlfaLinkTM oraz integralnemu napędowi na cztery koła Alfa Romeo Q4.

 

Alfa Romeo Stelvio prezentuje swój niepowtarzalny charakter nie tylko poprzez wyjątkowy, przyciągający uwagę styl i doskonałe doznania płynące z jazdy, ale również dzięki zastosowaniu zupełnie nowych silników: 2.0 z turbodoładowaniem o mocach od 200 do 280 KM oraz 2.2 Diesel 

z przedziałem mocy 150-210 KM. Wszystkie warianty występują wraz z ośmiobiegową, automatyczną skrzynią biegów i napędem tylnym lub integralnym Q4. Zwycięski SUV jest dostępny w trzech wyjątkowych poziomach wyposażenia: Stelvio, Stelvio Super i Stelvio First Edition.

 

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA POBIERZ KATALOG