KIEROWCY FERRARI ZA KIEROWNICĄ GIULII QUADRIFOGLIO

Dla uświetnienia włoskiego Grand Prix, Alfa Romeo celebruje zwycięstwo teamu Ferrari z emocjonującym wideo, w którym występują trzej niezwykli kierowcy. Sebastian Vettel, Kimi Räikkönen i Antonio Giovinazzi zasiedli za kierownicą najbardziej potężnego samochodu, jaki Alfa Romeo kiedykolwiek stworzyła do jazdy na drodze: Giulii Quadrifoglio.

 

Wideo, stworzone przez agencję Armando Testa i wyprodukowane przez Buddy Film, rozpoczyna ujęcie z lotu ptaka przedstawiające próbne okrążenie w Centrum Testowym Balocco (Vercelli). Towarzyszy mu muzyka rodem niczym z musicalu, która nadaje ton wyjątkowy scenariuszowi po brzegi wypełnionemu adrenaliną.

 

Kierowcy zespołu Ferrari zasiadają za sterami Giulii i wyruszają w ekscytujący pościg. Rajd uwypukla całą moc i zwinność tego niesamowitego samochodu wyposażonego w aluminiowy silnik benzynowy 2,9 BiTurbo o mocy 510 koni mechanicznych, który zapewnia niezwykłe osiągi: maksymalną prędkość 307 km/h, przyspieszenie od 0 do 100 km w zaledwie 3,9 sekundy i maksymalny moment obrotowy 600 Nm na 2,500 obrotów na minutę.

 

Wyrażenie nowego paradygmatu Alfy Romeo i konceptu „La meccanica delle emozioni” w postaci niesamowitej Giulii Quadrifoglio na torze wyścigowym nie jest niczym nowym. W ubiegłym roku model ten ustanowił rekordowe okrążenie w swojej kategorii (7 minut i 32 sekundy) na legendarnym torze Nürburgring zwanym Zielonym Piekłem.

 

Zobacz wideo tutaj