Alfa Romeo Stelvio – najpiękniejszy SUV klasy premium

Model Alfa Romeo Stelvio zajął 1. miejsce w plebiscycie „Najładniejszy SUV klasy premium” portalu moto.pl. Pierwszy SUV w ponad 100-letniej historii włoskiej marki zdobył 64% wszystkich głosów (1445 kliknięć). To miażdżąca przewaga, która zostawia konkurencję daleko w tyle. Sportowa elegancja, unikalny design oraz wyjątkowy duch Alfa Romeo od razu zostały wyróżnione i docenione przez miłośników motoryzacji oraz czytelników portalu.

 

W Stelvio przestronność i wymiary samochodu sportowo-użytkowego idealnie harmonizują z cechami charakterystycznymi dla marki. Linia nadwozia odzwierciedla bezkompromisowe dążenie Alfy Romeo do uzyskania pożądanego piękna i maksymalnej funkcjonalności. Jak żaden inny model Stelvio łączy w sobie możliwości, które właściwie powinny się wykluczać. Ponadto pierwszy raz w historii SUV o tak dużym prześwicie może poszczycić się tak wyraźnie sportową linią.

 

Stelvio pokonało takich rywali jak: Audi Q5, BMW X3, Jaguar F-Pace, Land Rover Discovery Sport, Lexus NX, Mercedes GLC, Porsche Macan czy Volvo XC60.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA  POBIERZ KATALOG