ALFA ROMEO GIULIA TRIUMFUJE W PRESTIŻOWYM WŁOSKIM KONKURSIE MISSION FLEET AWARDS!

W ciągu ostatnich 12 miesięcy Giulia zdobyła wiele wartościowych, prestiżowych nagród, do których należą m.in. tytuł „Samochód Roku” magazynu Motor Trend, odznaczenie amerykańskiego instytutu bezpieczeństwa IIHS czy maksymalny możliwy rezultat w testach ochrony i bezpieczeństwa Euro NCAP potwierdzony 5 gwiazdkami! Mocną pozycję Giulii przypieczętowało również niedawne zwycięstwo w konkursie flotowym Mission Fleet Awards w kategorii najlepszy „Samochód dla dyrektorów i kadry kierowniczej”.

 

W grudniu 2017 r. odbyła się druga edycja prestiżowego konkursu MFA – Mission Fleet Awards przeznaczonego dla sektora flot samochodowych. Tym razem łącznie do rywalizacji zgłoszono 51 kandydatur, w tym 21 projektów dotyczących flot samochodowych i około 30 produktów. W sumie wręczono 18 nagród i wyróżnień.

 

Niezwykle prestiżowy tytuł najlepszego „Samochodu dla dyrektorów i kadry kierowniczej” zdobyła Alfa Romeo Giulia w wersji Sport Business z silnikiem wysokoprężnym 2.2 Turbo i automatyczną, 8-biegową skrzynią biegów AT8 180 KM.

 

Specjalna strategia przygotowana przez FCA, składająca się z nowych produktów i ekskluzywnych programów miała na celu w pełni odpowiadać specyficznym potrzebom i wymaganiom rynku flotowego. Działania te przyniosły zamierzony efekt i Alfa Romeo Giulia przyciągnęła uwagę włoskich przedsiębiorstw – ponad 600 średnich i dużych firm zakupiło ten model do swojej floty samochodowej!

 

Swój wybór jury konkursu uzasadniło następująco: „Samochód wyróżnia się dużym komfortem i bardzo dobrze się prowadzi. Model Giulia najlepiej wyraża sportową tradycję marki, która od zawsze zachwycała swoich odbiorców. Ponadto, menadżerom flot podoba się nowa polityka handlowa Grupy FCA, w tym Alfa Romeo skierowana do odbiorców flotowych”.

 

Giulia swój sukces zawdzięcza także bogatemu wyposażeniu standardowemu dostępnemu w wersjach Business i Business Sport, dedykowanych specjalnie flotom oraz przedsiębiorcom.

 

W wersji Business Alfa Romeo Giulia oferuje 16-calowe koła ze stopów lekkich, nawigację Connect Nav z wyświetlaczem 6,5", tylne czujniki parkowania oraz składane i sterowane elektrycznie zewnętrzne lusterka boczne. Giulia w wersji Business Sport jest dodatkowo wzbogacona takimi rozwiązaniami jak 17-calowe koła ze stopów lekkich, obite skórzano-materiałową tapicerką fotele, sportowa skórzana kierownica, aluminiowe elementy wykończenia, takie jak panel deski rozdzielczej, górne elementy paneli drzwi oraz tunel środkowy, kamera cofania z funkcją dynamicznej siatki, reflektory ksenonowe o mocy 25W i lakierowane na czarno zaciski hamulcowe.

 

W wyposażeniu Business z silnikiem 2.2 Diesel o mocy 180 KM z ośmiostopniową, automatyczną skrzynią biegów ponadto dostępna jest innowacyjna wersja „AE" (Advanced Efficiency) wyróżniająca się specjalnym logo na tylnej klapie. Ta odsłona Giulii osiąga niezwykły wynik, jeśli chodzi o zużycie paliwa i poziom emisji spalin: tylko 3,8 l/100 km i zaledwie 99 g/km CO2 w cyklu mieszanym.

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA   POBIERZ KATALOG     DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ