Otwarcie zamówień na Giulię, Stelvio i Giuliettę B-Tech

·      To właśnie te trzy modele otrzymały znamienne, jedyne w swoim rodzaju, ciemne wykończenia zewnętrzne.

·      Są one również wzbogacone o zaawansowane rozwiązania zapewniające komfort, bezpieczeństwo i łatwą łączność ze światem zewnętrznym podczas prowadzenia samochodu.

·      Sportowy duch i przyjemność jazdy znajdują odzwierciedlenie również w nowym designie lekkich, aluminiowych obręczy kół.

 

Modele te, zawierają w sobie prawdziwą esencję marki i stanowią symbol znakomitości włoskiej produkcji, który nie przestają ewoluować. Wkrótce otwarcie zamówień na nową Giulię, Stelvio i Giuliettę B-Tech Edition u wszystkich dealerów Alfy Romeo. Każdy z tych modeli wyróżniają zaawansowane rozwiązania oraz atrakcyjny pakiet oferujący ciemną stylizacje zewnętrzną.

 

Alfa Romeo Giulia i Stelvio B-Tech Edition

 

Specjalna edycja B-Tech Edition oferuje wiele nowych funkcjonalności zaprojektowanych z myślą o jeszcze bogatszym wyposażeniu i personalizacji tych mechanicznych arcydzieł Alfy Romeo, przy jednoczesnym zachowaniu cech, które przyczyniły się do ich wielkiego sukcesu. Giulię i Stelvio wyróżniają znamienne elementy nowego designu, jak na przykład ciemny, połyskujący dolny element przedniego grill’a w kształcie litery V, obudowy lusterek zewnętrznych, końcówki rury wydechowej, a także polerowane oznaczenia modelu i wersji z tyłu. Nowy wygląd uzupełniają specyficzne obręcze kół z monochromatycznymi kołpakami. Giulia standardowo wyposażona jest w 18-calowe obręcze kół, zaś Stelvio w 19-calowe, na zamówienie dostępne są obręcze kół w rozmiarach 19 i 20 cali. Ciemne, połyskujące elementy widoczne są jeszcze na tylnym zderzaku oraz relingach Stelvio, pierwszego SUVa marki Alfa Romeo.

Z technologicznego punktu widzenia, obydwa modele posiadają w standardzie adaptacyjny tempomat, multimedialny system AlfaTM Connect z ekranem o przekątnej 8,8 cala oraz funkcją Apple CarPlayTM i Android AutoTM, oferującą możliwość integracji ze smartfonem, radio cyfrowe DAB, biksenonowe przednie reflektory ze spryskiwaczami oraz pakiet usług Alfa Connected Services, który obejmuje e-call i b-call, zarządzanie/monitorowanie parametrów pojazdu i funkcje GPS, a wszystkim sterować można za pośrednictwem aplikacji Alfa Connect na smartfona.

 

Alfa Romeo Giulietta B-Tech

 

Wygląd Giulietty B-Tech umacnia jej pozycję kompaktowego, sportowego samochodu. Napotykamy tu ciemne, połyskujące detale w idealny sposób uwydatniające jej żwawy wygląd. W tym modelu ciemne, połyskujące elementy wykończenia widoczne są na logo z koniczyną w kształcie litery V na przedniej kratce wlotu powietrza, osłonach lusterek, klamkach drzwi, oprawach świateł przeciwmgłowych, powiększonej rurze wydechowej i znaczku Giulietty. Pakiet uzupełniają przyciemniane tylne szyby, boczne spojlery progowe, sportowy tylny zderzak oraz ciemne wnętrze. W końcu, dopełnienie ekskluzywnego charakteru tej nowej wersji  stanowią 18-calowe, aluminiowe obręcze kół z pięcioma otworami, również ciemne i połyskujące, oraz monochromatyczne kołpaki.

Elementem uzupełniającym wygląd są zaawansowane technologie, a wśród nich Pakiet Tech z radiem Alfa Connect z 7-calowym wyświetlaczem firmy Alpine,  Apple CarPlayTM i Android AutoTM, tylna kamera cofania i czujniki parkowania, wejście USB-HDMI oraz system Mopar® Connect, który współpracuje z aplikacją Uconnect LIVE, umożliwiając klientom korzystanie z szeregu dodatkowych usług takich jak pomoc drogowa i pomoc w razie wypadku, lokalizacja pojazdu i sterowanie wybranymi funkcjami na odległość, jak na przykład blokowanie/odblokowywanie drzwi.

 


Turyn, 7 września 2018 r.

Wyposażenie i ceny różnią się w zależności od kraju. Dowiedź się więcej o wersjach dostępnych na polskim rynku.

 

Stelvio B-Tech

Giulia B-Tech

Giulietta B-Tech