Kolejne potrójne zwycięstwo Alfy Romeo w konkursie „Best Brands“ Auto Bild

Według czytelników, modele Giulia, Stelvio i Giulietta posiadają najładniejszy design w swoich kategoriach. Już trzeci raz z rzędu Alfa Romeo wygrała w rankingu na najlepszy design w klasie samochodów kompaktowych, klasie średniej i klasie SUV-ów kompaktowych.

 

Design Alfa Romeo inspiruje także niemieckich fanów motoryzacji. Czytelnicy magazynu Auto Bild wybrali modele Alfa Romeo Stelvio, Giulia i Giulietta na zwycięzców kategorii Design w swoich klasach w plebiscycie “Najlepsze marki”. Tak jak w latach 2017 i 2018, Alfa Romeo Stelvio zostaa nagrodzona za najładniejszy design wśród SUV-ów kompaktowych. Czterodrzwiowa limuzyna sportowa Alfa Romeo Giulia również świętowała swoje trzecie z rzędu zwycięstwo w kategorii design w klasie średniej . Dodatkowo, Alfa Romeo Giulietta ponownie obroniła pierwsze miejsce za najładniejszy design w kategorii samochodów kompaktowych.

- Jestem szczególnie zadowolony z powtórzenia tego sukcesu, ponieważ ponownie składają się na niego trzy różne klasy samochodów. Dowodzi to w jak szerokim zakresie przejawia się perfekcyjny design Alfa Romeo - powiedział Klaus Busse, Szef Designu EMEA.

W ósmej edycji plebiscytu “Najlepsze marki”, czytelnicy drukowanej i cyfrowej wersji Auto Bild oceniali samochody w szerokim zakresie kategorii. Wśród samych samochodów można było wybierać spośród 38 marek w różnych kategoriach, od małych samochodów, przez kabriolety, aż do SUV-ów. W plebiscycie wzięło udział ponad 63 tys. czytelników.