POLSCY ARTYŚCI W WYJĄTKOWEJ KAMPANII ALFY ROMEO „POWERED BY EMOTIONS”

W lipcu ruszyła kampania wizerunkowa Alfy Romeo. Chcieliśmy w zupełnie nowy sposób przedstawić naszą filozofię projektową: opowiedzieć o sile pasji, z jaką tworzymy nasze samochody, oraz o ludziach, dla których je produkujemy.

 

Aby podkreślić wyjątkowy charakter naszej marki, do współpracy zaprosiliśmy dwoje znakomitych polskich artystów – fotografkę Zuzę Krajewską i projektanta Oskara Ziętę, którzy utożsamiają najważniejsze dla Alfy Romeo wartości: pasję, perfekcjonizm oraz dbałość o każdy szczegół. Wraz z nimi stworzyliśmy dwa filmy. W pierwszym oglądamy Zuzę Krajewską – jedną z czołowych polskich fotografek, znaną z wyróżniających się projektów artystycznych i modowych – oraz Alfę Romeo Giulia. Oglądając artystkę przy pracy, słuchając jej opowieści o roli emocji i poszukiwaniu siły w fotografowanych przez nią osobach, można jednocześnie odkryć, jakie założenia przyświecały projektantom Giulii, towarzyszącej artystce na drugim planie.

 

Podobne podobieństwa można zauważyć w drugim filmie, w którym w rolach głównych obsadziliśmy Oskara Ziętę – jednego z najbardziej znanych polskich projektantów, który zasłynął opracowaniem innowacyjnej obróbki metalu – oraz Alfę Romeo Stelvio. Nikt nie mógł lepiej oddać naszego dążenia do ciągłego rozwoju niż Oskar, który od lat podąża własną drogą, poszukując wyłącznie innowacyjnych rozwiązań, oraz towarzyszący mu Stelvio – jeden z najbardziej przełomowych modeli Alfy Romeo.

 

Naszą kampanią pokazujemy, że Alfa Romeo to marka osób napędzanych w życiu wielkimi emocjami, którzy żyją i pracują z pasją oraz wciąż szukają dla siebie nowych wyzwań, chcąc być jeszcze lepszymi w tym, co robią.