Samochód koncepcyjny Alfa Romeo Tonale na Salone del Mobile w Mediolanie

Samochód koncepcyjny inspirowany pięknem i manifestem designu marki: Tonale, pierwszy C-UV (kompaktowy pojazd użytkowy) hybrydowy plug-in klasy średniej od Alfa Romeo zadebiutował we Włoszech z okazji 58 edycji targów Salone Internazionale del Mobile.

 

Po globalnym debiucie w Genewie, włoska premiera samochodu koncepcyjnego Tonale przyciągnęła odwiedzających na wystawę, która odbyła  się w dniach od 9 do 14 kwietnia w Mediolanie.

 

Pierwszy hybrydowy C-UV plug-in włoskiej marki był pokazywany na stoisku Alfy Romeo, w Strefie Zielonej nr 5, obok Hali 7 w Corso Italia.

 

Samochód koncepcyjny Tonale jest wcieleniem charakterystycznego dla Alfy Romeo języka piękna w połączeniu, które oddaje esencję włoskiej sztuki poprzez ponadczasowy kunszt rzemiosła.

W tym miejskim C-UV ze sportową duszą, charakterystyczne cechy włoskiego stylu zostały przeniesione w przyszłość, dając doskonałe połączenie cenionego dziedzictwa i oczekiwania na nowe reguły.

Każdy szczegół został zaprojektowany z myślą o kierowcy, który przyjemność z jazdy czerpie z ergonomii, ekskluzywnych materiałów oraz, przede wszystkim, z niezrównanejdynamiki prowadzenia pojazdu.

Ponadto, samochód koncepcyjny Tonale to odpowiedź Alfy Romeo na elektryfikację pojazdów. Najnowsza technologia i legendarna dynamika jazdy dają nowe możliwości i dostarczają namacalnych odpowiedzi na nowe wyzwania.

 

Odwiedzający Salone del Mobile mogli podziwiać wyszukane produkty , w szczególności limitowaną edycję zegarka “Quadrifoglio” od Eberhard & Co. oraz nowy rower Alfa Romeo Dolomiti e-MTB firmy Compagnia Ducale.

 

Dowiedz się więcej o samochodzie koncepcyjnym Tonale.