Alfa Romeo zgarnia nagrody w plebiscycie „Best Cars 2020”

Jeden plebiscyt i dwie nagrody! Za nami 26. edycja plebiscytu „Best Cars 2020” zorganizowanego przez magazyn „Auto Motor i Sport”. Fani motoryzacji z całej Polski wybierali najlepsze samochody spośród 385 modeli aut podzielonych na poszczególne kategorie. Marka Alfa Romeo zdeklasowała swoich rywali i stanęła na najwyższym stopniu podium w dwóch z nich.

Czytelnicy „Auto Motor i Sport” zdecydowali, że to Alfa Romeo Giulia jest najlepszym samochodem klasy średniej. Jej receptą na sukces jest unikalna włoska stylistyka, detale oraz sportowe osiągi. Było to już piąte z rzędu zwycięstwo Giulii w tej kategorii plebiscytu „Best Cars”. To wyjątkowe osiągnięcie za poświęconą pracę, która leży u podstaw całej gamy modeli Giulia.

Triumf odniosła również Alfa Romeo Stelvio. Pierwszy SUV w historii marki, która wkrótce będzie obchodzić 110. urodziny, został już drugi raz z rzędu wybrany najlepszym dużym SUV-em/samochodem terenowym. Naszpikowany technologią Stelvio zdobył też 30,2% głosów w klasyfikacji aut najbardziej przystępnych cenowo w swojej klasie.

Alfa Romeo Giulietta awansowała o jedno miejsce na podium względem poprzedniej edycji plebiscytu i zajęła drugie miejsce wśród aut kompaktowych. Mamy nadzieję, że kultowa Giulietta nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

Niezmiernie cieszy nas, że samochody marki Alfa Romeo są doceniane zarówno przez profesjonalistów, jak i kierowców. Przyznane nagrody potwierdzają wyjątkowość samochodów Giulia oraz Stelvio i poszerzają ich niezwykle długą listę wyróżnień i sukcesów. Fani włoskiej motoryzacji już dziś mogą zasiąść za kierownicą flagowych pojazdów Alfa Romeo i przekonać się o ich możliwościach.

Już dziś zapytaj o ofertę na jeden z modeli Alfa Romeo i umów się z doradcą na video prezentację on-line bez wychodzenia z domu www.alfaromeo.pl/jazda-testowa-oferta