Giulia GTA – wyjątkowy samochód spersonalizowany przez Ciebie

Prezentacja samochodu Alfa Romeo Giulia GTA miała miejsce 2 marca i wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród fanów motoryzacji. Nowy model nawiązuje do legendarnej Giulii GTA z 1965 roku, która odnosiła sportowe sukcesy na całym świecie. Powstała jednak na bazie samochodu Giulia Quadrifoglio, a wyróżnia ją niezwykły silnik 2.9 V6 Bi-Turbo o zwiększonej mocy 540 KM. Jednocześnie, udało się zmniejszyć jej masę o 100 kg, dzięki czemu uzyskano niespotykany stosunek masy do mocy wynoszący zaledwie 2,82 kg/KM.

 

Nowa Giulia GTA to unikatowy projekt włoskiego producenta. Do sprzedaży trafiło jedynie 500 egzemplarzy pojazdu, dlatego każdy właściciel będzie mógł poczuć, że jest w posiadaniu wyjątkowego samochodu. Jednak to jeszcze nie wszystko!

 

Alfa Romeo postanowiła wdrożyć specjalną serię modyfikacji oraz personalizację samochodu, która umożliwia dokonywanie zmian zarówno we wnętrzu pojazdu, jak i w nadwoziu. Klienci będą mogli zamówić swój nowy samochód w jednej z dostępnych wersji kolorystycznych czy wybrać indywidualny numer egzemplarza. Kolejny poziom personalizacji obejmuje m.in. wybór koloru zacisków hamulcowych, tapicerki foteli, pasów bezpieczeństwa czy przeszycia na fotelach. Na stronie gta.alfaromeo.com dostępny jest konfigurator samochodu, gdzie można przekonać się już dziś jak będzie wyglądała Twoja wymarzona Alfa Romeo.

 

Wdrożony został również proces sprzedaży samochodu. Każdy przyszły właściciel nowej Giulii GTA będzie pod opieką Ambasadora Marki, który będzie mu towarzyszył od chwili złożenia zamówienia aż do momentu odbioru samochodu. Szczęśliwi nabywcy otrzymają również specjalny kask Bell w kolorze nadwozia GTA, spersonalizowany pokrowiec Goodwool oraz możliwość wzięcia udziału w specjalnym kursie jazdy zorganizowanym przez Alfa Romeo Driving Academy. To i wiele więcej czeka na szczęśliwych posiadaczy nowej Giulii GTA.

 

W Polsce, ceny modeli Giulia GTA i GTAm będą zaczynały się odpowiednio od 175 890 euro i 180 810 euro (w tym podatek VAT).

 

 

Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej na temat samochodu Giulia GTA

Wypełnij formularz aby umożliwić naszemu konsultantowi skontaktowanie się z Tobą

Sprawdź konfigurator samochodu Alfa Romeo Giulia GTA dostępny online