Odbierz teraz – zapłać dopiero w 2021 roku!

Wybierz wymarzoną Alfę Romeo bez wychodzenia z domu. Skorzystaj z wyjątkowej oferty - zacznij jeździć już teraz, a pierwszą ratę kredytu bądź leasingu zapłać dopiero w 2021 roku!

Aby skorzystać z oferty wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

 

Po pierwsze, należy wejść na stronę salon.alfaromeo.pl, na której klienci mogą znaleźć pełną ofertę samochodów dostępnych od ręki, znajdujących się u dealerów Alfa Romeo. Strona umożliwia sprawdzenie specyfikacji, funkcji, zalet oraz cen oferowanych modeli. Dostęp do strony możliwy jest zarówno na ekranie komputera, jak i tabletu czy smartfona.

Następnie, należy wypełnić formularz kontaktowy, aby umożliwić jednemu z naszych doradców nawiązanie kontaktu. Nastąpi on w formie wideo rozmowy, podczas której zostanie przedstawiona szczegółowa oferta dotycząca samochodu oraz finansowania jego zakupu.

 

Formalności? Ich załatwienie jeszcze nigdy nie było tak proste! Wszystkie kwestie związane z zakupem i przyszłym finansowaniem załatwisz bez wychodzenia z domu. Skorzystaj również z odroczenia płatności za samochód. Za kierownicą Giulii lub Stelvio usiądź już dziś, a pierwszą ratę kredytu lub leasingu zapłać dopiero w 2021 roku.

 

Sprawdź ofertę wirtualnego salonu Alfa Romeo na salon.alfaromeo.pl

Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej na temat nowej oferty z odroczeniem płatności i wypełnić formularz kontaktowy.