GIULIA I STELVIO 6C VILLA D'ESTE

HOŁD DLA ELEGANCJI LAT 406C VILLA D’ESTE. HOŁD DLA DZIEDZICTWA ALFY ROMEO

Giulia i Stelvio 6C Villa d'Este stanowią hołd dla samochodu, który zapisał się złotymi zgłoskami w historii Alfy Romeo, przywołując emocje towarzyszące historycznemu modelowi 6C 2500 SS Villa d'Este.

6C 2500 SS Villa d’Este. Ikona stylu lat 40.

6C 2500 SS Villa d’Este narodził się w 1939 r., ale sukces odniósł w 1949 r., wygrywając złoty puchar w konkursie elegancji „Villa d’Este Concorso d’eleganza” oraz nagrodę Grand Prix przyznawaną przez publiczność. Wyprodukowano 36 spersonalizowanych egzemplarzy tego zapierającego dech w piersiach samochodu, a każdy z nich miał się stać punktem odniesienia dla stylistyki Alfy Romeo.

NADWOZIE

Oparte na wersji „Ti”.
Wyraz najwyższej elegancji od Alfy Romeo.

WNĘTRZE

GIULIA I STELVIO W NOWEJ ODSŁONIE PIĘKNA: ICH WYJĄTKOWĄ ELEGANCJĘ PODKREŚLAJĄ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY ORAZ EKSKLUZYWNE DETALE.

OSIĄGI

WALECZNE SERCE OKRYTE PIĘKNEM

Bardzo mocne silniki zapewniają niesamowite osiągi, wydajność i elastyczność pracy na najwyższym poziomie. Giulia i Stelvio 6C Villa d’Este zostały wyposażone w jednostki benzynowe o mocy 280KM napędzające wszystkie cztery koła (AWD) w modelu Stelvio, oraz 200KM z napędem na koła tylne (RWD) w modelu Giulia. Zużycie paliwa gamy modeli Giulia i Stelvio (l/100 km): 6,3- 12,4; emisja CO₂ (g/km): 142-222. 


Wartości homologacyjne określono na podstawie wyników uzyskanych w cyklu mieszanym WLTP, uaktualniono w dniu 26.05.2021. Podane wartości zostały podane dla celów porównawczych.

BEZPIECZEŃSTWO

PIĘKNO NAPĘDZANE PRZEZ TECHNOLOGIĘ

Zawsze bezpieczna w prowadzeniu i zawsze  zapewniająca Ci dostęp do Twojego świata.

Alfa Romeo 6C Villa d’Este jest wyposażona w systemy wsparcia jazdy autonomicznej najnowszej generacji, zaawansowany system nawigacji i wiele ciekawych aplikacji multimedialnych.

ODKRYJ STELVIO