WIRTUALNY SALON ALFA ROMEO

Wystarczą cztery proste kroki, aby cieszyć się nowym samochodem Alfa Romeo. Umów się na rozmowę wideo z naszym dealerem, aby zobaczyć na żywo wybrany przez Ciebie model na ekranie swojego komputera, tabletu bądź smartfona. Podczas prezentacji doradca odpowie na wszystkie Twoje pytania oraz pomoże Ci w konfiguracji auta.

 

Zapraszamy również do naszych bezpiecznych salonów, gdzie nasi doradcy pomogą Ci w wyborze Twojego nowego samochodu Alfa Romeo.

1. WYPEŁNIJ FORMULARZ
WYPEŁNIJ FORMULARZ
  • Wybierz interesujący Cię model Alfa Romeo, a jako preferowaną formę kontaktu zaznacz rozmowę wideo. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą i umówi na rozmowę wideo w wybranym przez Ciebie terminie.
2. ROZMOWA WIDEO
ROZMOWA WIDEO
  • Dealer skontaktuje się z Tobą za pomocą komunikatora internetowego, aby zdalnie zaprezentować wybrany przez Ciebie samochód. Nasz doradca odpowie na wszystkie Twoje pytania i przedstawi możliwości finansowania auta.
ROZMOWA WIDEO
3. JAZDA TESTOWA
JAZDA TESTOWA
  • Umów się na jazdę testową w dogodnym dla Ciebie terminie. Odbędzie się ona u wybranego przez Ciebie dealera z poszanowaniem panujących zasad sanitarnych.
AUTA DOSTĘPNE OD RĘKI
4. ODWIEDŹ NASZ SALON
ODWIEDŹ NASZ SALON
  • Umów się na spotkanie w jednym z naszych otwartych i bezpiecznych salonów, aby załatwić wszystkie niezbędne formalności oraz sfinalizować zakup swojej wymarzonej Alfy Romeo.