NOTA PRAWNA

1. Wstęp
Serwis internetowy (strona) Alfa Romeo został stworzony w celu dostarczenia użytkownikom Internetu (użytkownik) informacji na temat produktów, historii, nowości i punktów sprzedaży samochodów Alfa Romeo. Na stronie zamieszczono również wiele informacji o usługach oraz działaniach promocyjnych przygotowanych przez Alfa Romeo. Za pośrednictwem tej strony istnieje możliwość skonfigurowania wybranego modelu Alfa Romeo, zarezerwowania jazdy próbnej i odszukania najbliższego dealera Alfa Romeo. Informujemy, że wszystkie dane zawarte na tej stronie są stale aktualizowane i dlatego też radzimy przeczytać uważnie poniższe uwagi, które pomogą w ich prawidłowej interpretacji.
 

2. Brak zobowiązań handlowych pomiędzy stronami
Serwis internetowy Alfa Romeo w Polsce pozwoli na skonfigurowanie wybranego samochodu i nawiązanie kontaktu z autoryzowanym Koncesjonariuszem (dealer) z sieci sprzedaży FCA Poland S.A. w Polsce, świadczącym usługi związane z samochodami Alfa Romeo. Powyższe nie jest jednak równoznaczne ze zobowiązaniami handlowym i nie może powodować żadnych wzajemnych zobowiązań między użytkownikiem a dealerem Alfa Romeo lub FCA Poland S.A.
 

3. Potwierdzanie informacji zawartych na stronie
Serwis internetowy Alfa Romeo zawiera dane techniczne, cennik, opcje wyposażenia, dostępne kolory wewnętrzne i zewnętrzne, opis ofert specjalnych oraz promocyjnych, zdjęcia oraz dodatkowe informacje niezbędne do zapoznania się z ofertą Alfa Romeo w Polsce. Dane te są aktualizowane na bieżąco, ale mogą ulec zmianom wynikającym ze specyficznych wymagań rynku i przepisów prawnych. Wszelkie dane zawarte na niniejszych stronach internetowych mają charakter orientacyjny. FCA Poland S.A. w każdej chwili może wnieść zmiany do modeli oraz ofert opisanych na niniejszych stronach internetowych z przyczyn technicznych lub handlowych.
 

4. Potwierdzanie cen
Prezentowane na stronie ceny są cenami brutto (chyba, że wskazano inaczej). Do dyspozycji użytkowników pozostawiamy wskazanych na stronie dealerów Alfa Romeo, którzy dostarczą wszelkich aktualnych danych oraz służą pomocą w precyzyjnym określeniu warunków zakupu.
 

5. Dane eksploatacyjne oraz materiały graficzne
Wszelkie dane eksploatacyjne oraz materiały graficzne dotyczące samochodów Alfa Romeo zawarte na tej stronie mają charakter orientacyjny.
 

6. Gama kolorów nadwozi oraz tapicerek
W związku z występowaniem różnic pomiędzy kartami graficznymi i monitorami, kolory na tej stronie mogą różnić się od kolorów rzeczywistych.
 

7. Ochrona danych osobowych
Administratorem danych osobowych zbieranych na formularzach znajdujacych sie w serwisach internetowych FCA Poland S.A., jest FCA Poland S.A. z siedziba w Bielsku Bialej (43-300) przy ul. M. Grazynskiego 141. Dane osobowe sa przetwarzane zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r., Nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach zwiazanych z organizacja uslug oferowanych w serwisach internetowych, jak równiez w celach marketingowych dotyczacych produktów i uslug oferowanych przez FCA Poland S.A., w tym przesylania informacji handlowych droga elektroniczna oraz przeprowadzania badan rynkowych i statystycznych. Dane sa udostepniane przez FCA Poland S.A. Dealerom FCA Poland S.A. oraz spólkom wchodzacym w sklad Grupy Kapitalowej FCA w Polsce oraz FCA ITALY S.P.A. z siedziba we Wloszech do celów prowadzenia kampanii informacyjnych dotyczacych oferowanych produktów i uslug, jak równiez przeprowadzania badan rynkowych i statystycznych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Kazda osoba ma prawo dostepu do tresci swoich danych oraz ich poprawiania.
 

8. Prawa Autorskie - Copyright ©
© Copyright FCA Poland S.A., Bielsko-Biała, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie materiały tekstowe, graficzne, zdjęciowe, filmowe, dźwiękowe oraz ich ułożenie w serwisie internetowym www.alfaromeo.pl są prawnie chronione i stanowią własność intelektualną FCA Poland S.A. Kopiowanie dla celów komercyjnych, dystrybucja, modyfikacja oraz publikacja bez pisemnej zgody FCA Poland S.A. są zabronione. Niektóre elementy graficzne serwisu internetowego Alfa Romeo są własnością podmiotów trzecich i chronione prawami autorskimi należącymi do tych podmiotów. Jakiekolwiek zastosowanie marki, wizerunku i logo Alfa Romeo, bez pisemnej zgody FCA Poland S.A. lub zainteresowanych osób trzecich stanowi wykroczenie prawne, które będzie ścigane w ramach obowiązującego prawa. Niniejszy serwis internetowy jest własnością FCA Poland S.A.
Dane kontaktowe FCA Poland:
FCA Poland S.A.
ul. M. Grażyńskiego 141, 43-300 Bielsko-Biała
tel. centrala +48 (033) 813-21-00, 813-51-00
REGON 070037916,
NIP 547-004-86-27,
KRS: 0000019628 Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
kapitał zakładowy 660.334.600 PLN
kapitał wpłacony 660.334.600 PLN