Dostosuj ofertę do swoich potrzeb

Dostosuj ofertę do swoich potrzeb

Wystarczą cztery proste kroki, by wprowadzić dane swojego samochodu i skorzystać z wyjątkowych ofert oraz usług przeznaczonych dla Ciebie i Twojego samochodu!

{{selectedModel.saleDescription|| 'Model'}}
{{selectedEngine.description| limitTo: 22}} {{selectedEngine.Fuel.description}} Silnik
{{selectedMonths.description}} Wiek samochodu miesięcy
{{selectedKm.description}} Przebieg (km) Km
{{model.saleDescription}}
  Wersja
  {{equipment.description}}
  {{engine.description}} {{engine.Fuel.description}}
   {{month.description}} miesięcy
   {{km.description}} Km

   Wpisz numer rejestracyjny lub VIN Twojego samochodu i poznaj wszystkie usługi oraz oferty specjalne dostępne dla Twojego samochodu!

   *Nie znaleziono pojazdu  Podany pojazd nie należy do marki AlfaRomeo.
   POTWIERDŹ
   Wejdź do AlfaRomeo

   Wejdź do swojego prywatnego profilu i zobacz, co Alfa Romeo ma Ci do zaoferowania w specjalnie dla Ciebie przygotowanym obszarze

   Wejdź do myAlfaRomeo

   Rejestracja

   Chcesz otrzymywać oferty i korzystać z wyjątkowych usług przygotowanych specjalnie z myślą o Twoim samochodzie?

   Czekamy na Ciebie: wejdź do myAlfaRomeo!

   myAlfaRomeo
   Znajdź nas

   Znajdź nas

   Potrzebujesz informacji, wyceny lub wsparcia? Chcesz umówić się na wizytę? Czekamy na Ciebie!

   Znajdź serwis lub dealera

   Otwórz mapę i znajdź dealera znajdującego się najbliżej Ciebie! ZNAJDŹ

   Umów się na spotkanie i informacje

   Oryginalne Części Zamienne

   Parts and tips
   Tylko profesjonalni i przeszkoleni mechanicy mogą zapewnić, że po przeprowadzeniu operacji serwisowej, samochód będzie w takiej samej kondycji, w jakiej był w momencie opuszczenia fabryki. Oryginalne części zamienne i ich odpowiedniki - certyfikowane przez Mopar FCA – zaprojektowano i wyprodukowano w sposób zapewniający najwyższą niezawodność, bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania.

   Nie ufaj „podrobionym” częściom zamiennym, które często są zdecydowanie gorszej jakości i dlatego mogą zagrażać Twojemu bezpieczeństwu, a także mieć zły wpływ na funkcjonowanie samochodu.
   • tyres
    Opony
    • Opony
     W SKRÓCIE
     tyres

     OPONY

     Utrzymywanie opon w optymalnym stanie jest niezbędne do zapewnienia pełnej kontroli nad samochodem.

     Opony są jedynym punktem styku pomiędzy Twoim samochodem i asfaltem. Optymalne tarcie i przyczepność do podłoża w znacznym stopniu wpływa na stabilność pojazdu na zakrętach, jego reagowanie podczas manewrów awaryjnych, drogę hamowania i precyzję trajektorii jazdy.

     W naszej gamie proponujemy tylko opony najlepszych marek, aby zapewnić maksymalną skuteczność w zakresie osiągów i bezpieczeństwa jazdy.

     GAMA

     GAMA

     summer tyres
     OPONY LETNIE

     W celu zapewnienia Twojego bezpieczeństwa jazdy podczas urlopu

     winter tyres
     OPONY ZIMOWE

     Aby zapewnić zawsze maksymalną kontrolę

     four season tyres
     OPONY WIELOSEZONOWE

     By zapewnić Ci spokój za kierownicą przez dwanaście miesięcy w roku

     PORADY

     Czy wiedziałeś, że…?

     tyres_code

     Sekrety pewnego kodu

     tyres aquaplaning

     Zimna krew i ręce na kierownicy

     tyres correct dimension

     Większe bezpieczeństwo, mniejsze zużycia paliwa

     tyres correct pressure

     Zajrzyjmy do instrukcji

     AUTODIAGNOSTYKA
     Icon coin
     Głębokość bieżnika Naucz się mierzyć go, na przykład monetą 2 €: jeśli minimalna głębokość rowków na całej powierzchni bieżnika jest wyższa od korony zewnętrznej, wtedy należy przestrzegać ustanowionego przez prawo limitu 1,6 mm.
     Icon wheel
     Stan opony Gdy zauważysz pęknięcia na bokach opony, wymień ją natychmiast: Twoje bezpieczeństwo jazdy jest poważnie zagrożone, szczególnie jeśli przecięcie jest tak głębokie, iż widać płótno.
     Icon vibration
     Drgania kierownicy Jeśli czujesz nietypowe drgania na kierownicy, sprawdź, czy obręcze nie wykazują deformacji lub wgnieceń: jeśli objaw ten zostanie zlekceważony, może spowodować ściągnięcie się (zwinięcie obrzeża) opony.
     WAŻNE INFORMACJE

     Trzy ważne parametry Twojej opony

     Etykieta europejska opon

     Na europejskiej etykiecie opony możesz znaleźć ważne informacje o aspektach z zakresu ochrony środowiska i bezpieczeństwa dla każdego typu opony. Przewiduje ona klasyfikację opon na podstawie oszczędności paliwa, przyczepności na mokrej nawierzchni i hałasu. Od listopada 2012 roku jest obowiązkowa dla wszystkich nowych opon dostępnych na rynku europejskim. Aktualnie obowiązujące przepisy wymagają, aby była umieszczana bezpośrednio na oponie.

     Stan opony
     Gdy zauważysz pęknięcia na bokach opony, wymień ją natychmiast: Twoje bezpieczeństwo jazdy jest poważnie zagrożone, szczególnie jeśli przecięcie jest tak głębokie, iż widać płótno.

     Opór toczenia
     Opór toczenia ocenia możliwość opony do zapewniania niższego zużycia paliwa w samochodzie. Sprawna opona wymaga mniej energii do toczenia się, a - co za tym idzie - powoduje mniejsze zużycie paliwa. Rozporządzenie UE 1222/2009 określa 7 klas, od A (najwyższa oszczędność zużycia paliwa, najniższy opór) do G (najniższa oszczędność zużycia paliwa, najwyższy opór). W przypadku wyboru opony A w stosunku do klasy G oszczędzamy 6 litrów paliwa na każde 1000 km, co zmniejsza zużycie paliwa o 7,5%.

     Przyczepność na mokrej nawierzchni
     Przyczepność na mokrej nawierzchni jest parametrem, który pomaga wybrać najbezpieczniejsze opony, ponieważ ocenia zdolność opon do szybkiego zatrzymania samochodu na śliskiej nawierzchni. Klasyfikacja przewiduje zakres od A (maksymalna przyczepność, większe bezpieczeństwo) do F (minimalna przyczepność, mniejsze bezpieczeństwo). Klasy D i G nie są stosowane w przypadku samochodów osobowych. W przypadku jazdy z prędkością 80 km/h opony klasy A zapewniają drogę hamowania krótszą o 18 metrów w porównaniu z oponami klasy G.

     Hałas powodowany przez toczenie się opon
     Kiedy jesteś za kierownicą, hałas, jaki słyszysz w samochodzie, powodowany jest częściowo przez opony. Wybierając opony o dobrej klasie hałasu, przyczyniasz się do zmniejszania wpływu Twojej jazdy na środowisko. Europejski wskaźnik hałasu informuje o emisjach hałasu zewnętrznego opony w decybelach (dB). Do wskazań wykorzystuje się symbol głośnika z czarnymi falami: jedna fala to opona cicha, dwie fale to opona o umiarkowanym hałasie, a trzy fale to opona głośna.

   Classic Line

   Mopar oferuje Classic Line, linię części zamiennych dedykowaną pięcioletnim i starszym samochodom, zapewniająca osiągi i bezpieczeństwo w naprawdę atrakcyjnej cenie.

   Regenerowane części zamienne

   Bazując na oryginalnej zużytej części, podczas obróbki o wysokim stopniu zaawansowania technologicznego, możemy wykonać produkt o osiągach na równi z fabrycznymi.

   Oleje i płyny eksploatacyjne

   Petronas: produkty wysokiej jakości, o charakterystykach zapewniających bezpieczeństwo, wysoką sprawność, niskie zużycie oraz poszanowanie środowiska.

   Chcesz dowiedzieć się więcej?

   Potrzebujesz dodatkowych informacji o konkretnym problemie? Skontaktuj się ze swoim dealerem w celu umówienia spotkania!