Alfa Romeo Stelvio
  • Unikalny
  • Nadzwyczajny
  • Bezkompromisowy
  • Nieustępliwość
  • STELVIO FIRST EDITION
  • GALERIA

Pierwszy SUV Alfa Romeo

Dreszcz wielkiego debiutu

Od samego początku istnienia Marka Alfa Romeo tworzy modele, które rewolucjonizują nasze doświadczenia związane z prowadzeniem samochodu. Mimo upływu lat konstrukcja i design kolejnych modeli Alfa Romeo, wciąż jest podziwiane i naśladowane. Dziś, po niemal 107 latach istnienia Alfa Romeo, mamy okazję być świadkami wyjątkowego przełomu. Nadchodzi Stelvio, stworzony by spełnić najwyższe oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego entuzjasty jazdy.

Nadzwyczajny

Niepowtarzalne emocje

Emocje z jazdy zdobywają kolejny szczyt

Czy SUV może dostarczyć tych samych emocji co sportowy sedan? Stelvio to kwitensencja twierdzącej odpowiedzi na powyższe pytanie! Udoskonalony w najdrobniejszych szczegółach dla maksymalnej przyjemności z jazdy. Wyjątkową premierą w tym modelu jest to, że siedząć wyżej niż w samochach sportowych nie tracisz sportowych doznań prowadzenia samochodu. Uczucia, których doświadczysz za kierownicą Stelvio są absolutnym przełomem w świecie
SUV-ów. Sięgnij po kluczyki i przekonaj się sam.

Bezkompromisowy

Emocje bez kompromisu

Stworzony, by się wyróżniać

Niezwykła lekkość, niesamowity system sterowania i optymalne wyważenie Gulii, teraz zyskały nową formę. Dzięki innowacyjnej platformie, Stelvio idealnie łączy w sobie zwinność samochodu sportowego z wygodą klasycznego SUV-a. Jest w nim wystarczająco dużo przestrzeni, by pomieścić wszystkie wyzwania dnia codziennego, ale z pewnością nie ma tu miejsca na... konformizm.

Nieustępliwość

OTO PIERWSZY SUV ALFA ROMEO

DOSKONAŁOŚĆ OSIĄGNIETA

Najwyższy poziom techniki, bezpieczeństwo i przyjemność z korzystania z multimediów. Lekka konstrukcja nadwozia i karbonowy wał napędowy. Szeroki zakres wybitnych jednostek napędowych oraz opatentowane rozwiązania techniczne zwiększające dynamikę i bezpieczeństwo pojazdu. Alfa Romeo jak zawsze wierna tworzeniu wyjątkowych samochodów. Stelvio to nowy model, który z pewnością wpisze się na stałe w historię tworzenia wyjątkowych samochodów typu SUV.

STELVIO FIRST EDITION

BĄDŹ W GRONIE PIERWSZYCH NABYWCÓW EKSCLUSYWNEJ, LIMITOWANEJ WERSJI STELVIO FIRST EDITION

Polska również należy do tych krajów, w których model Stelvio zadebiutuje w przedpremierowej, limitowanej wersji First Edition.  Alfa Romeo stworzyła prestiżowego SUV'a wersji  Launch Edition w taki sposób, aby już na pierwszy rzut oka wyróżniał się od innych samochodów sportowo-użytkowych. Poznaj jego wyjątkową konfigurację, wzbogaconą ekskluzywnymi materiałami wykończeniowymi i zaprojektowaną tak, aby rozbudzić emocje u najbardziej wymagającego kierowcy.  

Zamówienia są już przyjmowane. Skontaktuj się z najbliższym dealerem Alfy Romeo, aby dowiedzieć się, jak zamówić Stelvio Launch Edition i nie daj się wyprzedzić innym.

 

Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej o Alfa Romeo Stelvio
Bądź na bieżąco
Informuj mnie
Ciesz się pierwszym wrażeniem
Obejrzyj wideo