USŁUGI ŁĄCZNOŚCI

Zapraszamy do skorzystania z usług Alfa Connect, które łączą w sobie rozwiązania technologiczne, aplikacje i strony, które pomogą Ci zarządzać Twoją Alfą Romeo, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Z Android Auto™ i Apple CarPlay możesz cieszyć się pełną łącznością podczas jazdy. Dzięki aplikacji mobilnej My Alfa Connect możesz korzystać z szerokiej gamy usług łączności i sprawić, że Twoje podróże będą jeszcze bardziej niezapomniane.

Czy jesteś gotowy, aby uwolnić pełen potencjał Twojej Alfy Romeo?

Kliknij poniżej, jeśli zamówiłeś Alfę Romeo przed 1 maja 2023 r.
Alfa Connect Services   MOPAR® Connect dla modelu Giulietta

USŁUGI DLA SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH

Connect PLUS oferuje unikalny wybór usług łączności dostosowanych dla kierowców samochodów elektrycznych. Te rozwiązania pozwalają użytkownikom zarządzać ładowaniem samochodu oraz pomagają dotrzeć do celu bez martwienia się o zasięg.

SMARTFON

Połącz swojego smartfona za pomocą Bluetooth, aby z łatwością odbierać i wykonywać połączenia telefoniczne, otrzymywać powiadomienia dotyczące odebranych wiadomości oraz wysyłać wiadomości głosowe, nie zdejmując rąk z kierownicy.

Pobierz aplikację mobilną My Alfa Connect i odkryj wszystkie usługi.

    

 

 

NOTA PRAWNA

*Connect PLUS jest wliczony w cenę samochodu na okres próbny wynoszący 36 miesięcy od daty rozpoczęcia gwarancji. W przypadku wszystkich nowych samochodów, zamówionych od 1 maja 2023 roku, My Assistant jest uwzględniony w ramach pakietu Connect ONE, którego cena jest wliczona w cenie samochodu. My Remote, My Car, My Navigation i My eCharge staną się częścią Connect PLUS, pakietu wymagającego specjalnej subskrypcji ze strony klienta. My Alert i My Wi-Fi pozostają bez zmian.