USŁUGI ŁĄCZNOŚCI

Zapraszamy do skorzystania z usług Alfa Connect, które łączą w sobie rozwiązania technologiczne, aplikacje i strony, które pomogą Ci zarządzać Twoją Alfą Romeo, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Z Android Auto™ i Apple CarPlay możesz cieszyć się pełną łącznością podczas jazdy. Dzięki aplikacji mobilnej My Alfa Connect możesz korzystać z szerokiej gamy usług łączności i sprawić, że Twoje podróże będą jeszcze bardziej niezapomniane.

Czy jesteś gotowy, aby uwolnić pełen potencjał Twojej Alfy Romeo?

Kliknij poniżej, jeśli zamówiłeś Alfę Romeo przed 1 maja 2023 r.
Alfa Connect Services   MOPAR® Connect dla modelu Giulietta

SMARTFON

Połącz swojego smartfona za pomocą Bluetooth, aby z łatwością odbierać i wykonywać połączenia telefoniczne, otrzymywać powiadomienia dotyczące odebranych wiadomości oraz wysyłać wiadomości głosowe, nie zdejmując rąk z kierownicy.

Pobierz aplikację mobilną My Alfa Connect i odkryj wszystkie usługi.

    

 

 

NOTA PRAWNA

*Connect PLUS jest wliczony w cenę samochodu na okres próbny wynoszący 36 miesięcy od daty rozpoczęcia gwarancji. W przypadku wszystkich nowych samochodów, zamówionych od 1 maja 2023 roku, My Assistant jest uwzględniony w ramach pakietu Connect ONE, którego cena jest wliczona w cenie samochodu. My Remote, My Car, My Navigation i My eCharge staną się częścią Connect PLUS, pakietu wymagającego specjalnej subskrypcji ze strony klienta. My Alert i My Wi-Fi pozostają bez zmian.