ELEKTRYZUJĄCA PASJA

Włoski sportowy charakter zyskał nową energię.

NOWA ELEKTRYZUJĄCA ERA

Włoska sportowa dusza i głęboka przyjemność z jazdy. Unikalne DNA marki Alfa Romeo stało się katalizatorem poszukiwań nowej definicji elektryfikacji, co dało początek nowemu rozdziałowi w historii marki.
Tak właśnie powstał model Alfa Romeo Junior Elettrica.

SPOKÓJ UMYSŁU

Ponad 600 000 publicznych miejsc ładowania na terenie Europy i szeroka gama inteligentnych rozwiązań, które umożliwiają zarządzanie procesem ładowania auta elektrycznego za pomocą smartfona lub smartwatcha.

MIEJSKA DUSZA

Za kierownicą nowej w pełni elektrycznej Alfy Romeo Junior z łatwością wjedziesz do stref czystego transportu i bez problemu znajdziesz wolne miejsce parkingowe, a każda przejażdżka po mieście będzie komfortowa i niemal bezgłośna.

OSIĄGI

Czyste emocje w codziennych podróżach. Nowa Alfa Romeo Junior Elettrica gwarantuje ekscytującą dynamikę jazdy i zachwycające osiągi. Krótko mówiąc: sportowy charakter w nowym wymiarze.

ALFA ROMEO JUNIOR ELETTRICA

Nowa Alfa Romeo Junior Elettrica gwarantuje do 410 km zasięgu w trybie mieszanym wg WLTP i rozwija prędkość maksymalną do 200 km/godzinę (wersja Veloce). Dzięki szybkiemu ładowaniu prądem stałym ten kompaktowy pojazd elektryczny można naładować z poziomu 20% do 80% w zaledwie 27 min, przy maksymalnej mocy 100 kW.
Dowiedz się więcej na temat oferowanych usług, stworzonych specjalnie, by wynieść wrażenia z jazdy autem na całkiem nowy poziom.

Jak doładować samochód

​ŁADOWANIE DOMOWE​

Domowe źródła prądu sprawdzają się w przypadku użytkowników korzystających z ładowania baterii pojazdu elektrycznego w nocy. Dzięki ładowaniu domowemu Twój samochód będzie od samego rana gotowy do drogi.​
W zależności od parametrów wydajności ładowania, każde urządzenie zapewnia inną moc.

 

Standardowe gniazdko

 

Możesz ładować swoje auto prądem zmiennym z gniazdka domowego za pomocą kabla do ładowania Mode 2, który jest dostępny w ramach wyposażenia dodatkowego i pozwala na ładowanie baterii mocą do 2,3 kW ze standardową szybkością.

​Kabel do ładowania Mode 3

 

Kabel Mode 3, dostępny w standardzie w nowej Alfie Romeo Junior Elettrica, może być wykorzystywany do ładowania domowego po zainstalowaniu ładowarki ściennej. W zależności od wersji auta i rodzaju ładowarki ściennej, kabel pozwala na ładowanie baterii pojazdu z poziomu 0% do 100% w 5 godzin i 45 minut (11 kW).

MONTAŻ ŁADOWARKI ŚCIENNEJ WALL BOX

W ramach usług do ładowania Free2move otrzymasz profesjonalny montaż urządzenia, zgodny z urzędowymi kryteriami kwalifikowalności. Instalacja ładowarki ściennej easyWallbox lub eProWallbox obejmuje cztery proste kroki.

    
Jak doładować samochód

ŁADOWANIE W MIEJSCU PUBLICZNYM

Wraz z dynamicznie powiększającą się siecią publicznych stacji ładowania rośnie popularność i dostępność tego typu rozwiązań.

MY ALFA CONNECT

Aplikacja My Alfa Connect daje dostęp do wszystkich usług łączności w twojej Alfie Romeo. Z łatwością zaplanujesz kolejną trasę, biorąc pod uwagę zasięg auta, możliwości ładowania i dostępność stacji ładowania w okolicy. Obsługa aplikacji eSolutions Charging jest prosta i pozwala zdalnie zarządzać pracą ściennej ładowarki w domu.
 

      

NOTA PRAWNA

Łączne zużycie energii Alfy Romeo Junior z silnikiem elektrycznym (kWh/100km): 15,0 - 15,5; emisja CO2 (g/km): 0. Zasięg elektryczny (km): 398 - 410 zgodnie z dyrektywą UE 1999/94. Wartości określone na podstawie oficjalnych testów przewidzianych procedurą zatwierdzania i mierzone według cyklu WLTP. Wstępne wartości podlegające potwierdzeniu podczas procesu zatwierdzania. Podane wartości są wyłącznie do celów porównawczych. Wartości zużycia energii i emisji CO2 mogą różnić się w zależności od rzeczywistych warunków użytkowania i różnych czynników, takich jak opcje, temperatura, styl jazdy, prędkość, masa pojazdu, specjalne wyposażenie (klimatyzacja, ogrzewanie, radio, nawigacja, światła itp.), opony, warunki drogowe, pogoda itp.
Zdjęcia służą wyłącznie celom ilustracyjnym. Niektóre funkcje mogą być opcjonalne lub tymczasowo niedostępne. Wersja Alfa Romeo Junior Elettrica Veloce nie jest jeszcze dostępna. Zamówienia będą przyjmowane od czerwca 2024 roku.