WYDAJNA I SPORTOWA

Alfa Romeo wkracza w erę zaawansowanej technologii hybrydowej.

Alfa Romeo Tonale plug-in hybrid - Alfa Romeo

Tonale

Przyjemność z jazdy

Niesamowita przyjemność jazdy Alfą Romeo, została wzbogacona o nowe zelektryfikowane doświadczenia.

Osiągi

Potencjał gwarantujący adrenalinę podczas jazdy, będącej częścią legendarnego DNA naszej marki.

Poprawione parametry

Znakomity zasięg i optymalizacja zużycia paliwa przekładają się na poprawę wydajności i mniejsze oddziaływanie na środowisko.

How Plug-in Hybrid Charging Works - Alfa Romeo
Sposoby ładowania

ŁADOWANIE W WARUNKACH DOMOWYCH

Mając na uwadze fakt, że większość prywatnych samochodów stoi zaparkowanych w nocy pod domem, ładowanie akumulatora pojazdu hybrydowego typu Plug-in może odbywać się za pomocą domowych źródeł zasilania. To rozwiązanie jest wygodne dla tych, którzy następnego ranka potrzebują swojego pojazdu gotowego do całodziennej jazdy.


easyWallbox*

Bezpieczny i wszechstronny, easyWallbox jest przyjazny dla użytkownika i można go zainstalować w trybie Plug & Play w mniej niż 20 minut. Oferuje dwie poziomy mocy - 2,3 kW i 7,4 kW - w zależności od tego, czy zdecydujesz się na instalację przez wykwalifikowanego profesjonalistę, czy nie.

 

eProWallbox*

Wyposażony w ekran dotykowy, eProWallbox umożliwia ładowanie hybrydowego pojazdu z napędem elektrycznym w domu do 22 kW. Szybki, inteligentny i mocny, wykorzystuje technologię identyfikacji RFID i łączność 4G, aby zapewnić kontrolę procesu ładowania na odległość.

INSTALACJA WALL BOX

Free2move eSolutions proponuje profesjonalne usługi instalacyjne, spełniające kryteria kwalifikacyjne ustalone przez rząd. Twój easyWallbox lub eProWallbox może zostać zamontowany w czterech etapach.

Public charging of hybrid cars - Alfa Romeo
Sposoby ładowania

PUBLICZNE STACJE ŁADOWANIA

Stale rozwijająca się sieć publicznych stacji ładowania sprawia, że korzystanie z nich jest coraz bardziej powszechne i wygodne. Pełne ładowanie w nich akumulatora trwa zaledwie w 2,5 godziny.

My Alfa Connect application – Alfa Romeo

MY ALFA CONNECT *

Dzięki aplikacji My Alfa Connect uzyskasz dostęp do wszystkich usług online dedykowanych dla Twojej Alfy Romeo. Zaplanuj swoją kolejną podróż, biorąc pod uwagę zasięg pojazdu i lokalizację najbliższych stacji ładowania. Możesz łatwo uzyskać dostęp do aplikacji eSolutions Charging, a także zdalnie zarządzać swoją instalacją domową. (Dostępne na App Store i Google Play).

      

 

NOTA PRAWNA

* W przypadku wszystkich nowych pojazdów zamówionych od 1 maja 2023 roku My Assistant będzie stanowił część pakietu Connect ONE, którego cena jest uwzględniona w cenie pojazdu. My Remote, My Car, My Navigation i My eCharge będą częścią pakietu Connect PLUS, który wymaga specjalnego abonamentu. Connect PLUS jest dostępny bez dodatkowych kosztów przez pierwsze 6 miesięcy od daty rozpoczęcia okresu gwarancyjnego. My Alert i My Wi-Fi nie ulegną zmianie.

Zamieszczone zdjęcia mają charakter poglądowy i służą wyłącznie celom ilustracyjnym. Pokazane kolory i szczegóły mogą być niedostępne lub z powodów technicznych i/lub produkcyjnych i/lub handlowych mogą się one różnić od tych oferowanych Klientom w momencie kiedy pojazd trafi już do sprzedaży. Niektóre zdjęcia mogą przedstawiać akcesoria i/lub wyposażenie, które nie jest dostępne w wersji standardowej i które w momencie, gdy pojazd będzie oferowany w sprzedaży, będzie wymagało dodatkowej zapłaty.

Zużycie paliwa Alfy Romeo Tonale Hybrid MHEV (l/100 km): 5.70-6.23 ; Emisja CO₂ (g/km): 130 -142. Podane wartości odnoszą się do cyklu mieszanego WLTP i zostały określone w oparciu o testy homologacyjne przeprowadzone w dniu 26.05.2022. Podane wartości mają charakter porównawczy. Zużycie paliwa Alfy Romeo Tonale Plug-in Hybrid Q4 (l/100km): 1.14 – 1.45 ; zużycie energii (kWh/100km): 21.9 – 24.3; Emisja CO2 (g/km): 26-33. Wartości zostały zmierzone podczas wstępnych pomiarów testowych z uwzględnieniem cyklu WLTP i podano je wyłącznie w celach porównawczych. Podane wartości pochodzą z 26 października 2022 r.