WYDAJNA I SPORTOWA

Alfa Romeo wkracza w erę zaawansowanej technologii hybrydowej.

Nowa Tonale

Przyjemność z jazdy

Niesamowita przyjemność jazdy Alfą Romeo, została wzbogacona o nowe zelektryfikowane doświadczenia.

Osiągi

Potencjał gwarantujący adrenalinę podczas jazdy, będącej częścią legendarnego DNA naszej marki.

Poprawione parametry

Znakomity zasięg i optymalizacja zużycia paliwa przekładają się na poprawę wydajności i mniejsze oddziaływanie na środowisko.

Sposoby ładowania

ŁADOWANIE W WARUNKACH DOMOWYCH

Mając na uwadze fakt, że większość prywatnych samochodów stoi zaparkowanych w nocy pod domem, ładowanie akumulatora pojazdu hybrydowego typu Plug-in może odbywać się za pomocą domowych źródeł zasilania. To rozwiązanie jest wygodne dla tych, którzy następnego ranka potrzebują swojego pojazdu gotowego do całodziennej jazdy.

Sposoby ładowania

PUBLICZNE STACJE ŁADOWANIA

Stale rozwijające się sieć publicznych stacji ładowania sprawia, że korzystanie z nich jest coraz bardziej powszechne i wygodne. Pełne ładowanie w nich akumulatora trwa zaledwie w 2,5 godziny.

NOTA PRAWNA

* W przypadku wszystkich nowych pojazdów zamówionych od 1 maja 2023 roku My Assistant będzie stanowił część pakietu Connect ONE, którego cena jest uwzględniona w cenie pojazdu. My Remote, My Car, My Navigation i My eCharge będą częścią pakietu Connect PLUS, który wymaga specjalnego abonamentu. Connect PLUS jest dostępny bez dodatkowych kosztów przez pierwsze 6 miesięcy od daty rozpoczęcia okresu gwarancyjnego. My Alert i My Wi-Fi nie ulegną zmianie.

Zamieszczone zdjęcia mają charakter poglądowy i służą wyłącznie celom ilustracyjnym. Pokazane kolory i szczegóły mogą być niedostępne lub z powodów technicznych i/lub produkcyjnych i/lub handlowych mogą się one różnić od tych oferowanych Klientom w momencie kiedy pojazd trafi już do sprzedaży. Niektóre zdjęcia mogą przedstawiać akcesoria i/lub wyposażenie, które nie jest dostępne w wersji standardowej i które w momencie, gdy pojazd będzie oferowany w sprzedaży, będzie wymagało dodatkowej zapłaty.

Zużycie paliwa Alfy Romeo Tonale Hybrid MHEV (l/100 km): 5.70-6.23 ; Emisja CO₂ (g/km): 130 -142. Podane wartości odnoszą się do cyklu mieszanego WLTP i zostały określone w oparciu o testy homologacyjne przeprowadzone w dniu 26.05.2022. Podane wartości mają charakter porównawczy. Zużycie paliwa Alfy Romeo Tonale Plug-in Hybrid Q4 (l/100km): 1.14 – 1.45 ; zużycie energii (kWh/100km): 21.9 – 24.3; Emisja CO2 (g/km): 26-33. Wartości zostały zmierzone podczas wstępnych pomiarów testowych z uwzględnieniem cyklu WLTP i podano je wyłącznie w celach porównawczych. Podane wartości pochodzą z 26 października 2022 r.