DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA ALFA ROMEO

Potrzebujesz informacji lub pomocy? Szukasz autoryzowanego warsztatu albo dealera? Chcesz zarezerwować jazdę próbną lub uzyskać informacje o aktualnych promocjach? Służymy pomocą!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Podaj nam swoje dane, a będziemy mogli szybciej zająć się Twoją sprawą.
1/2: wpisz swoje dane
Czy ta sprawa dotyczy klienta flotowego?
2/2: wybierz odpowiedni temat
INFORMACJE
REKLAMACJE
Czy Twój samochód znajduje się obecnie w warsztacie?
SUGESTIE

Klikając WYŚLIJ, potwierdzam zapoznanie się z polityką prywatności

Czy potrzebujesz czegoś jeszcze?

NAPISZ DO NAS PONOWNIE

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA

Bądź na bieżąco z aktualnościami Alfa Romeo

Tytul

Zgoda
Zapoznawszy się z Informacją o polityce prywatności

na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę FCA Italy S.p.A. w celach marketingowych wskazanych w punkcie c) Informacji o polityce prywatności w formie papierowej, elektronicznej lub w sposób zautomatyzowany, między innymi za pośrednictwem tradycyjnej poczty, poczty elektronicznej bądź telefonicznie (np. poprzez automatyczne połączenia telefoniczne, wiadomości SMS, MMS), faksem bądź w inny sposób (np. strony internetowe, aplikacje mobilne).

na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę FCA Italy S.p.A. w celu analizowania moich preferencji i przesyłania mi odpowiednio dostosowanych informacji handlowych zgodnie z punktem d) Informacji o polityce prywatności.

na przekazywanie moich danych osobowych spółkom zależnym spółki FCA Italy S.p.A. i podmiotom z nią powiązanym (a także ich partnerom w sektorze motoryzacyjnym, finansowym, ubezpieczeniowym i telekomunikacyjnym), które będą przetwarzać dane w celach marketingowych (wskazanych w punkcie e) Informacji o polityce prywatności) w formie papierowej, elektronicznej lub w sposób zautomatyzowany, między innymi za pośrednictwem tradycyjnej poczty, poczty elektronicznej bądź telefonicznie (np. poprzez automatyczne połączenia telefoniczne, wiadomości SMS, MMS), faksem bądź w inny sposób (np. strony internetowe, aplikacje mobilne).