HISTORIA ALFY ROMEO
  • LEGENDA MARKI ALFA ROMEO
  • USŁUGI HERITAGE
  • RELOADED BY CREATORS
  • WIĘCEJ INFORMACJI

LEGENDA MARKI ALFA ROMEO

24 czerwca 1910 roku w Mediolanie założona zostaje nowa firma pod nazwą A.L.F.A. (Anonima Lombarda Fabbrica Automobili). Kilka lat później neapolitański przedsiębiorca Nicola Romeo przejmuje firmę i zmienia jej nazwę na Alfa Romeo.

Od pierwszego modelu 24 HP po zielony emblemat Quadrifoglio. Od legendarnych kierowców - Tazio Nuvolariego i Enzo Ferrariego, do Nino Fariny i Juana Manuela Fangio. Od zwycięstwa w pierwszych samochodowych mistrzostwach świata za kierownicą modelu P2, po zdobycie pierwszych mistrzostw Formuły 1 z Alfettą 158. Od Giulietty do modelu Spider, od dynastii Giulii po projekt Tipo 33. Sprawdź FCA Heritage i poznaj na nowo osiągnięcia, samochody i ludzi, którzy przyczynili się do powstania legendy Alfa Romeo.

POZNAJ NASZĄ HISTORIĘ
USŁUGI HERITAGE

USŁUGI HERITAGE

FCA Heritage oferuje szereg usług specjalnie dopasowanych do koneserów, właścicieli i kolekcjonerów zabytkowych pojazdów Alfy Romeo.

Uzyskaj dane produkcyjne klasycznego samochodu Alfa Romeo z jego Certyfikatem Pochodzenia, poproś zespół ekspertów FCA Heritage o poświadczenie oryginalności Twojego zabytkowego modelu Alfa Romeo poprzez Certyfikat Autentyczności lub o odnowienie ponadczasowej aury Twojego samochodu poprzez naprawy i usługi renowacyjne.

ODKRYJ USŁUGI
RELOADED BY CREATORS

PRZYWRACAMY DAWNĄ ŚWIETNOŚĆ

FCA Heritage oferuje specjalne programy sprzedaży samochodów Alfa Romeo, które przeszły do historii marki. Dzięki doświadczonemu zespołowi ekspertów zdobędą odpowiedni certyfikat oraz odzyskają dawny blask.

Zostań właścicielem zabytkowego modelu Alfa Romeo, o którym zawsze marzyłeś. Od modelu Spider, przez 8C Competizione, po Giulię Sprint GT - odkryj samochody dostępne w ramach projektu

 

ODKRYJ MODELE
WIĘCEJ INFORMACJI

WIĘCEJ INFORMACJI