VIDEOCHECK

Oficjalna Sieć Alfy Romeo przedstawia Videocheck

Videocheck to innowacyjna usługa, stworzona z myślą o szczególnej relacji, jaka łączy Cię z Twoją Alfą Romeo. Dzięki usłudze Videocheck możesz otrzymać, bezpośrednio na smartfon lub tablet, filmik z podsumowaniem każdej naprawy, która ma być wykonana w Twoim samochodzie.

Jak to działa?

Gdy zostawiasz samochód w serwisie celem wykonania przeglądu okresowego lub naprawy, przed rozpoczęciem prac mechanik przeprowadza kompletne oględziny samochodu: w razie konieczności wykonania dodatkowych prac, otrzymasz filmik wyjaśniający zakres prac wraz z wyceną kosztów naprawy. Będziesz mógł zaakceptować nowy kosztorys, pozycja po pozycji.

Korzyści wynikające z usługi Videocheck

Jakość i przejrzystość usług

Dobra znajomość swojego auta oznacza także dokładną wiedzę na temat napraw do wykonania. Dzięki usłudze Videocheck otrzymasz wszystkie informacje, które pozwolą Ci utrzymać Twój samochód w optymalnym stanie technicznym.

Poprawa bezpieczeństwa

Usługa Videocheck zapewnia Ci większą niż kiedykolwiek kontrolę nad swoim samochodem, zwłaszcza jeśli chodzi o bezpieczeństwo Twoje i Twoich pasażerów. Konieczne naprawy będą wyświetlane w różnych kolorach, w zależności od stopnia ich pilności: na przykład kolor czerwony oznacza potencjalne zagrożenie dla pasażera.

Nawiązanie relacji premium z naszymi ekspertami

Videocheck to coś więcej niż tylko zwykła usługa. Umożliwia ona bowiem wzmocnienie opartych na zaufaniu relacji z Autoryzowaną Siecią. Podczas wizyt w serwisie nasi eksperci dostosują swoje zalecenia do historii serwisowej samochodu.

Pełna swoboda decyzji

Tylko Ty decydujesz o wykonaniu dodatkowych prac: żadne naprawy nie zostaną wykonane bez Twojej uprzedniej zgody. Odbierzesz swój samochód, w którym zostały wykonane zaakceptowane przez Ciebie naprawy.