WYNAJMIJ
SAMOCHÓD
JUŻ DZISIAJ

Uzyskaj natychmiastowy dostęp do pełnej gamy modeli Alfa Romeo.
Wybierz flotę, która zawsze będzie w idealnym stanie. Korzystaj z samochodu bezproblemowo i uniknij kosztów związanych z posiadaniem samochodu - wszystko za, z góry ustaloną, stałą miesięczną opłatę.

KORZYŚCI Z WYNAJMU DŁUGOTERMINOWEGO

Wynajem długoterminowy dla marki Alfa Romeo stanowi praktyczną i wygodną alternatywę dla zakupu samochodu. Płacisz stałą miesięczną ratę i jeździsz samochodem, który jest zawsze w doskonałym stanie. W racie możesz zawrzeć obsługę serwisową, która pozwoli wyeliminować dodatkowe koszty, które mogą się pojawić, gdy jesteś właścicielem samochodu.

Jeśli zdecydujesz się na wynajem długoterminowy, będziesz mógł skorzystać z wielu usług dodatkowych oraz aplikacji, które ułatwiają monitorowanie Twojego kontraktu oraz sprawią, że dbanie o samochód stanie się łatwiejsze. Pozwoli to zaoszczędzić czas, zapewni Ci większą swobodę oraz umożliwi kontrolę nad eksploatacją pojazdu.

KLIENT BIZNESOWY

Dzięki wynajmowi długoterminowemu Alfa Romeo z Leasys, Twoja firma zyska wsparcie, którego potrzebuje:

  • Gwarancja stałej raty oraz przewidywalne koszty eksploatacji;
  • Oszczędność czasu, który możesz przeznaczyć na główną działalność Twojej firmy;
  • Dostęp do usług, które pomogą Ci zarządzać Twoim samochodem lub flotą;
  • Aplikacja, dzięki której możesz monitorować swój kontrakt.

Leasys to idealny partner dla firm, które chcą usprawnić zarządzanie swoją flotą korzystając z usług zewnętrznego partnera.

  • Dedykowany zespół sprzedaży;
  • Uprzywilejowane wsparcie;
  • Gwarancja satysfakcji.

Pełna gama usług

Leasys oferuje pełną gamę usług dodatkowych, które usprawniają zarządzanie pojazdami, oszczędzają czas i zapewniają niezrównaną swobodę na drodze. Dbamy o dobre samopoczucie naszych kierowców i utrzymanie integralności naszych pojazdów. Zajmujemy się wszystkim, począwszy od ubezpieczenia OC po ochronę przed pożarem, kradzieżą i uszkodzeniami. A to jedynie podstawa - zapoznaj się z naszą kompleksową gamą usług mających na celu zwiększenie wydajności Twojej floty.


OBSŁUGA SERWISOWA

Zapewniamy wyspecjalizowaną obsługę serwisową.


SERWIS OPON

Gwarantujemy bezpieczeństwo na drodze dzięki wysokiej jakości oponom.


POMOC DROGOWA

Podróżuj bezpiecznie. Zapewniamy usługi assistance oraz szybkie wsparcie przez całą dobę na terenie całego kraju.


OCHRONA AC

Najlepsza ochrona ubezpieczeniowa zapewnia bezpieczną jazdę i ochronę od wszelkich nieoczekiwanych zdarzeń.


OCHRONA OD KRADZIEŻY I POŻARU

Ochrona od kradzieży pokrywa koszty utraty pojazdu w wyniku kradzieży lub pożaru.


INFO-MOBILITY

Leasys polega na najnowocześniejszych urządzeniach do zdalnego monitorowania pojazdów, zaprojektowanych w celu poprawy bezpieczeństwa kierowców i wydajności pojazdów.

MY-LEASYS

Przejmij kontrolę nad swoją flotą z My-Leasys. Uzyskaj dostęp do danych dotyczących swojej floty, kiedy tylko ich potrzebujesz.

APLIKACJA UMOVE LEASYS

Dostęp do aplikacji jest bezpłatny dla wszystkich klientów. Umove to najprostszy sposób na korzystanie z usług oferowanych przez Leasys w ramach wynajmu długoterminowego.

FAQ

 

WSZYSTKO CO POWINIENEŚ WIEDZIEĆ

 

W wynajmie długoterminowym oferowanym przez Leasys możesz wybrać każdy model marki Alfa Romeo - dostosowany do Twoich konkretnych potrzeb i preferencji.

Wynajem długoterminowy to bezproblemowa alternatywa dla zakupu pojazdu. W stałej, miesięcznej racie możesz zawrzeć szereg usług dodatkowych.

Aby podróżować po krajach Unii Europejskiej i krajach Strefy Schengen trzeba mieć na pokładzie pojazdu zaświadczenie o ubezpieczeniu potwierdzające wypełnienie obowiązku ubezpieczeniowego. W krajach spoza UE i Strefy Schengen obowiązkowe jest posiadanie Zielonej Karty. W każdym przypadku musisz przynajmniej 14 dni wcześniej zgłosić chęć wyjazdu zagranicznego do Leasys. Możesz to zrobić  telefonicznie pod numerem 00 800 33 44 22 00 lub za pomocą adresu e-mail obslugaklienta.pl@leasys.com .

Pamiętaj, że numer 00 800 33 44 22 00 nie jest dostępny z zagranicy. Będąc za granicą możesz się skontaktować z Działem Obsługi Klienta Leasys dzwoniąc pod numer +482210433641.

Klient zobowiązuje się do nieoddawania Pojazdu do użytkowania osobom trzecim, chyba że za pisemną zgodą Leasys. Klient może w każdym przypadku oddać Pojazd do użytkowania członkom rodziny.

Nie, liczba przejechanych kilometrów w odebranym pojeździe nie jest wliczana w całkowity przebieg wynajmowanego pojazdu.

Przed zainstalowaniem akcesoriów należy uzyskać autoryzację Leasys. Można o nią wystąpić, kontaktując się z Obsługa Klienta Leasys telefonicznie pod numerem 00 800 33 44 22 00. Jeżeli zostanie udzielona zgoda na instalację, Leasys przedstawi procedurę, według której należy postępować. Zarówno instalacja akcesoriów oraz ich demontaż odbędzie się na koszt klienta.

Jeśli Twoja umowa obejmuje usługę serwisu i napraw lub serwis opon, skontaktuj się z infolinią Leasys pod numerem 00 800 33 44 22 00 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 17:30). Nasz Operator wskaże Ci najbliższy autoryzowany serwis Leasys. Jeśli Twoja umowa nie obejmuje obsługi serwisowej, umów się na wizytę w najbliższym autoryzowanym serwisie producenta.

Jeśli akcesorium jest wymienione w zamówieniu, możesz udać się bezpośrednio do jakiegokolwiek serwisu współpracującego z Leasys.

Jeśli Twoja umowa obejmuje usługę assistance, skontaktuj się z Pomocą Drogową Leasys pod numerem 00 800 33 44 22 00 (z zagranicy pod numerem +48 22 104 33 64). Nasze Centrum Operacyjne Leasys zorganizuje usprawnienie pojazdu w miejscu jego unieruchomienia lub, jeżeli nie jest to możliwe, zorganizuje holowanie do najbliższego warsztatu współpracującego z Leasys. Infolinia jest dostępna 24/7.

W przypadku każdej szkody należy wypełnić Formularz Zgłoszenia Szkody (dokument dostępny na naszej stronie internetowej www.leasys.pl w zakładce „Przydatne dokumenty” lub poprzez kontakt z Obsługą Klienta). Formularz należy odesłać na adres e-mail szkody.pl@leasys.com w ciągu 3 dni od zdarzenia. W sytuacji, gdy miał miejsce wypadek lub kolizja drogowa zalecamy powiadomić policję. W określonych przypadkach (np. kolizja drogowa z udziałem innego uczestnika ruchu, gdzie trudne jest ustalenie na miejscu zdarzenia odpowiedzialności za szkodę lub istnieje przypuszczenie, że zostało popełnione przestępstwo) należy bezwzględnie wezwać na miejsce zdarzenia policję.

Każdy użytkownik jest odpowiedzialny za koszty parkowania samochodu, mandaty służb miejskich i policji oraz wszelkie inne kary i opłaty administracyjne wynikające z niestosowania się do obowiązujących przepisów prawnych w kraju i za granicą. W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących faktury za mandat skontaktuj się z Leasys telefonicznie pod numerem 00 800 33 44 22 00 lub za pomocą adresu e-mail obslugaklienta.pl@leasys.com - nasz Operator przekaże Twoje zapytanie do odpowiedniego Działu, który udzieli Ci wszystkich niezbędnych wyjaśnień.

W przypadku kradzieży pojazdu, użytkownik zobowiązany jest do bezzwłocznego zgłoszenia zdarzenia Policji. Należy również wypełnić Formularz Zgłoszenia Szkody (dokument dostępny na naszej stronie internetowej www.leasys.pl w zakładce „Przydatne dokumenty” lub poprzez kontakt z Obsługą Klienta). Formularz oraz skan pisma uzyskanego z Policji należy odesłać na adres e-mail szkody.pl@leasys.com, a oryginały dokumentów pocztą tradycyjną kierując pismo na adres Leasys Polska Sp. z o.o., Al. Wyścigowa 6, 02-681 Warszawa. Jeśli nie posiadasz ubezpieczenia z Leasys, to poinformuj również swojego ubezpieczyciela.

Warunkiem skorzystania z tej usługi jest posiadanie w pakiecie obsługi opon. Możesz wtedy skontaktować się z Leasys telefonicznie pod numerem  00 800 33 44 22 00 lub za pomocą adresu e-mail obslugaklienta.pl@leasys.com.
Jeśli nie posiadasz obsługi opon, a jesteś zainteresowany usługą, zachęcamy również do modyfikacji umowy, kontaktując się Obsługą Klienta Leasys. Nasz Operator przekaże Twój wniosek do odpowiedniego Działu, który skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci ofertę.

 

DANE KONTAKTOWE

 

Numer do obsługi klienta: 0080033442200

Strona internetowa Leasys: https://www.leasys.com/pl/polish