ROZWIĄZANIA DOSTOSOWANE DO POTRZEB TWOJEJ FIRMY W ZAKRESIE MOBILNOŚCI

Rozwiązania dla firm

Rozwiązanie dla Twojej firmy

Technologia, bezpieczeństwo i innowacje do Twojej dyspozycji. Niezależnie od tego, czy prowadzisz własną działalność gospodarczą, czy reprezentujesz firmę, Alfa Romeo oferuje Ci wyjątkowe wrażenia z jazdy.
Nasze modele oferują rozwiązania łączące wydajność, funkcjonalność i przyjemność z jazdy, by spełnić wszystkie potrzeby biznesowe.

OFERTY DLA FIRM

Odkryj nasze oferty biznesowe dla jednoosobowych działalności gospodarczych oraz małych i średnich firm.

ALFA ROMEO – CZĘŚĆ GRUPY STELLANTIS

Stellantis jest wiodącym światowym producentem samochodów i dostawcą rozwiązań w zakresie mobilności. Koncern oferuje ekologiczne, połączone, przystępne cenowo i bezpieczne rozwiązania w zakresie mobilności. Siła naszej firmy tkwi w szerokim portfolio kultowych marek, różnorodności i pasji naszych pracowników oraz głębokim zakorzenieniu w społecznościach, w których działamy. Nasze ambitne strategie w zakresie elektryfikacji i oprogramowania oraz tworzenie innowacyjnego ekosystemu strategicznych, zmieniających reguły gry partnerstw są motorem naszej transformacji w zrównoważoną firmę technologiczną w branży mobilności.


Zapraszamy również na naszą stronę Linkedin poświęconą klientom B2B.

Usługi finansowe

USŁUGI FINANSOWE

Znajdź najbardziej odpowiednie rozwiązanie, aby zoptymalizować swoje koszty mobilności. Za pośrednictwem naszych partnerów oferujemy klientom biznesowym szereg dostosowanych do ich potrzeb produktów finansowych, które spełniają wszelkie wymagania biznesowe.