USŁUGI FINANSOWE

Od dziś to łatwiejsze niż kiedykolwiek. Pomyśl o czystej przyjemności jazdy dzięki prostym i wygodnym rozwiązaniom w zakresie finansowania przygotowanym przez FCA Bank Oddział w Polsce, FCA Leasing Polska i Leasys Polska, które umożliwią Ci zakup nowej Alfy Romeo.

WYNAJEM

Nowoczesne rozwiązanie dla Twojej firmy. Finansowanie samochodu ma formę stałego, miesięcznego czynszu. W zamian klient otrzymuje fabrycznie nowy samochód Alfa Romeo.

OFERTA
Wynajem dostępny jest dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

FINANSOWANIE
Brak konieczności wpłaty własnej, finansowanie ma charakter stałego, miesięcznego czynszu, a klient otrzymuje nowy samochód na wybrany okres wynajmu.

ELASTYCZNOŚĆ
W zależności od wybranego produktu, po zakończeniu umowy klient może zrezygnować z programu, wymienić samochód na nowy lub skorzystać z możliwości wykupu po zakończeniu umowy.

KORZYŚCI
Czynsz pokrywa finansowanie, rejestrację oraz usługi – w zależności od wybranego pakietu.

LEASING

Dzięki elastyczności rozwiązań finansowych, każda mała i średnia firma lub indywidualne działalności gospodarcze mogą dokonać wyboru pojazdu i sposobu finansowania odpowiadającego najwyższym standardom. FCA Leasing oferuje korzystne warunki leasingu bazujące na niskim całkowitym koszcie leasingu oraz proponuje program dostosowany do indywidualnych potrzeb klientów.

OFERTA
Leasing dostępny jest dla wszystkich klientów prowadzących działalność gospodarczą.

KORZYŚCI
Niski miesięczny czynsz leasingowy i atrakcyjny całkowity koszt leasingu. Możliwość sfinansowania atrakcyjnych pakietów ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego we współpracy z TU Generali oraz usług MOPAR. Minimum formalności i szybka decyzja leasingowa.

KREDYT NA ZAKUP SAMOCHODU

Wybierz odpowiednią dla siebie opcję finansowania i kup nową lub używaną Alfę Romeo w prosty sposób, całkowicie zdalnie, nawet bez wychodzenia z domu!

OFERTA
Kredyt dostępny jest dla osób fizycznych, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, przedsiębiorców.

ATRAKCYJNE OPROCENTOWANIE
Liczne promocje kredytowe.

ELASTYCZNOŚĆ
Możesz wybrać okres kredytu: od 6 do 96 miesięcy.

SZYBKA DECYZJA KREDYTOWA
Minimum formalności.