USŁUGI FINANSOWE

Od dziś to łatwiejsze niż kiedykolwiek: pomyśl o czystej przyjemności jazdy dzięki prostym i wygodnym rozwiązaniom w zakresie finansowania przygotowanym przez FCA Bank Oddział w Polsce, FCA Leasing Polska i Leasys Polska, które umożliwią Ci zakup nowej Alfy Romeo.

WYNAJEM

Nowoczesne rozwiązanie dla Twojej firmy. Finansowanie samochodu ma formę stałego, miesięcznego czynszu. W zamian klient otrzymuje fabrycznie nowy samochód Alfa Romeo. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

OFERTA

Wynajem dostępny jest dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

FINANSOWANIE

Brak konieczności wpłaty własnej, finansowanie ma charakter stałego, miesięcznego czynszu, a klient otrzymuje nowy samochód na wybrany okres wynajmu.

ELASTYCZNOŚĆ

W zależności od wybranego produktu, po zakończeniu umowy klient może zrezygnować z programu, wymienić samochód na nowy lub skorzystać z możliwości wykupu po zakończeniu umowy.

KORZYŚCI

Czynsz pokrywa finansowanie, rejestrację oraz usługi – w zależności od wybranego pakietu.

LEASING

Dzięki elastyczności rozwiązań finansowych, każda mała i średnia firma lub indywidualne działalności gospodarcze mogą dokonać wyboru pojazdu i sposobu finansowania odpowiadającego najwyższym standardom. FCA Leasing oferuje korzystne warunki leasingu bazujące na niskim całkowitym koszcie leasingu oraz proponuje program dostosowany do indywidualnych potrzeb klientów. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

OFERTA

Leasing dostępny jest dla wszystkich klientów prowadzących działalność gospodarczą.

KORZYŚCI

Niski miesięczny czynsz leasingowy i atrakcyjny całkowity koszt leasingu. Możliwość sfinansowania atrakcyjnych pakietów ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego we współpracy z TU Generali oraz usług MOPAR. Minimum formalności i szybka decyzja leasingowa.

KREDYT NA ZAKUP SAMOCHODU

Kup nową lub używaną Alfę Romeo w prosty sposób. Wybierz odpowiednią dla siebie opcję finansowania. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

OFERTA

Kredyt dostępny jest dla osób fizycznych, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, przedsiębiorców

ATRAKCYJNE OPROCENTOWANIE

Liczne promocje kredytowe

ELASTYCZNOŚĆ

Możesz wybrać okres kredytu: od 6 do 96 miesięcy

SZYBKA DECYZJA KREDYTOWA

Minimum formalności