Alfa Romeo Giulia GTA

Odrodzenie legendy

Poproś o informacje

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z nami pod 00800 2532 4200 lub wypełnij formularz, aby jeden z naszych konsultantów ds. sprzedaży mógł się z Tobą skontaktować.

Poproś o informacje

ODRODZENIE LEGENDY

GTA to legendarny skrót Gran Turismo Allerggerita powstały w 1965 roku dla samochodu Giulia, specjalnej tuningowanej wersji Giulii GT stworzonej wraz z firmą Autodelta. Aby uczcić 110. rocznicę marki Alfa Romeo, postanowiliśmy wrócić do korzeni, dodając mocy i zmniejszając wagę, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia z jazdy samochodem Alfa Romeo. Samochód będzie dostępny w 500 egzemplarzach.

PROWADZONY, ABY SIĘGAĆ PO WIĘCEJ

Giulie w wersji GTA i Giulia GTAm, wywodzą się z naszego najnowocześniejszego sedana i dodatkowo wyposażone są w jeszcze bardziej mocniejszy silnik Alfa Romeo 2.9 V6 Bi-Turbo o mocy 540 KM. Dzięki zastosowaniu ultralekkiego włókna węglowego, aluminium i materiałów kompozytowych oraz redukcji masy o 100 kg Giulia GTAm osiąga również wyjątkowy stosunek masy do mocy.

POCHODZENIE

CODZIENNE ZWYCIĘSTWA W CODZIENNYM SAMOCHODZIE

Sukces Giulii GTA w zawodach byl natychmiastowy, stała się symbolem 'Biscione' i niekwestionowaną ikoną sportów. Wygrała 3 kolejne wyścigi „Challenge Europeo Marche”, dziesiątki krajowych mistrzostw i setki wyścigów w każdej części świata. Imponujący był sposób, w jaki zmienił się obraz całej gamy. Hasło "Codzienne zwycięstwa w codziennym samochodzie" Giulia Sprint GTA wyraziła idealnie.