ALFA ROMEO GIULIA GTA

 Odrodzenie legendy

DESIGN I OSIĄGI ALFA ROMEO
W NAJLEPSZYM WYDANIU

GTA to legendarny skrót Gran Turismo Allerggerita, który powstał w 1965 roku w specjalnej tuningowanej wersji Giulii GT stworzonej wraz z firmą Autodelta. Aby uczcić 110 lat istnienia marki. Alfa Romeo, postanowiła wrócić do korzeni, zwiększając moc Giulii, redukując wagę i zapewniając jeszcze mocniejsze wrażenia z jazdy samochodem Alfa Romeo. Samochód jest dostępny tylko w 500 egzemplarzach.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, zadzwoń do
Alfa Top Care Service:
0080025324200

Poproś o informacje

PROWADZONA, ABY SIĘGAĆ PO TO,
CO NIEMOŻLIWE

Giulia oferowana w dwóch werjach GTA i GTAm, wywodzi się z topowej wersji Quadrifoglio, oferując jeszcze więcej mocy 540 KM (+30 KM) z silnikiem 2.9 V6 Bi-Turbo Dzięki zastosowaniu ultralekkich materiałów takich jak: włókno węglowe, aluminium i materiały kompozytowe w wersji GTAm osiągnięto redukcję wagi o około 100 kg.

Z DROGI NA TOR...
Z TORU NA DROGĘ

Dzięki Giulii GTA emocje inspirowane torem pojawiają się również na drodze. Przekonaj się o jej wyjątkowości podczas jazdy Twoją wymarzoną i unikalną Giulią Alfa Romeo.

KORZENIE

KAŻDY DZIEŃ ZE ZWYCIĘSTWEM
W KAŻDYM SAMOCHODZIE

Sukces Giulii GTA w mistrzostwach byl natychmiastowy, a GTA stała się symbolem 'Biscione' i niekwestionowaną ikoną sportów. Wygrywała 3 kolejne wyścigi „Challenge Europeo Marche”, dziesiątki krajowych mistrzostw i setki wyścigów w każdej części świata. Imponujący był sposób, w jaki zmienił się obraz całej gamy. Giulia Sprint GTA idealnie odzwierciedlała zatem hasło "Każdy dzień ze zwycięstwem w każdym samochodzie".