ALFA ROMEO TONALE
PLUG-IN HYBRID Q4

Od 236 500 zł*
Nowy zastrzyk sportowych emocji.

NOWA TONALE

CECHY SZCZEGÓLNE

Pierwszy model Alfy Romeo z napędem Plug-in Hybrid

Technologia NFT śledzi cykl życia samochodu

Wyposażony w najnowsze zaawansowane systemy wspomagania kierowcy

Wyposażony w napęd na cztery koła Q4

Wersje

ODNAJDŹ SWÓJ STYL

Hybryda 280 KM
TONALE VELOCE

Szybka i wydajna

Hybryda 280 KM
TONALE TI

Ekskluzywna i elegancka

Hybryda 280 KM
TONALE EDIZIONE SPECIALE

Sportowa i mocna

NOTA PRAWNA

* Podane ceny obejmują VAT. Wszystkie ceny są traktowane jako sugestie FCA Poland sp. z o.o. dla dealerów i są to ceny orientacyjne wyliczone dla pojazdów wyprodukowanych. Do podanych cen doliczana będzie opłata transportowa o wysokości 500 zł brutto. Naszym zamiarem jest pokazywanie zawsze jak najbardziej aktualnych cen. Jednak z uwagi m.in. na globalny kryzys produkcyjny, a w szczególności uwzględniając światowy kryzys w zakresie półprzewodników oraz z uwagi na trwające zakłócenia w łańcuchu dostaw zainicjowane globalną pandemią COVID 19 i spotęgowane przez kryzys w Eurazji, które wpływają bezpośrednio na możliwości produkcyjne większości producentów pojazdów na rynku, na które producent pojazdu ani FCA Poland sp. z o.o. nie ma wpływu i nie ponosi za nie odpowiedzialności, producent pojazdu ani FCA Poland nie może zagwarantować ceny pojazdu ani też daty jego produkcji. Montaż akcesoriów dodatkowych może wymagać dodatkowej opłaty. Szczegóły w salonach.

Nadwozie
NOWY WYMIAR PRZYSZŁOŚCI

Pierwsza hybryda typu Plug-in w historii marki Alfa Romeo, wyróżnia się najwyższą jakością i troskliwą dbałością o szczegóły, które w połączeniu z dynamiczną stylistyką na nowo definiują i odkrywają istotę sportowego designu XXI wieku.

Wyróżniający się na tle przyciemnianych szyb emblemat elektro-biscione, został umieszczony na tylnym lewym oknie, znajdującym się po tej samej stronie co port ładowania.

Reflektory adaptacyjne Full LED Matrix tworzą unikalną sygnaturę świetlną tego modelu, wierną najbardziej oryginalnemu DNA  Alfy Romeo.

20-calowe felgi aluminiowe Teledial, których odnowiona stylistyka nawiązuje do motywu „tarczy telefonicznej”, znanej z kultowych samochodów z lat 60. XX wieku.

Umieszczony z tyłu po lewej stronie pojazdu inteligentny port ładowania Type 2, umożliwia ładowanie pojazdu z domowego gniazdka lub z publicznej stacji ładowania.

Wnętrze
OTOCZENIE KLASY PREMIUM - POWIĘKSZONY KOMFORT

Najlepsze materiały, najnowocześniejsza technologia i zaawansowana łączność, pozwalają poczuć przyjemności jazdy w prawdziwym stylu Alfy Romeo.

W pełni cyfrowy wyświetlacz o przekątnej 12,3 cala, można zwizualizować w trzech konfiguracjach: Heritage, Evolved i Relax. W konfiguracji Heritage i Evolved* elektro-biscione zmienia swój kontur w zależności od statusu silnika elektrycznego.

* Na zdjęciu została zademonstrowana konfiguracja Evolved.

Tonale Plug-in Hybrid Q4 zapewnia łatwą, intuicyjną oraz inspirującą obsługę. W pełni cyfrowy ekran o przekątnej 12,3-cala oraz ekran dotykowy o przekątnej 10,25-cala, tworzą wspaniałą płaszczyznę do współdziałania człowieka z samochodem.

Kabina modelu Tonale Plug-in Hybrid Q4 oferuje niezwykłą przestronność, pozwalającą kierowcy zachować sportową pozycję podczas prowadzenia samochodu. Dodatkowo, dzięki podgrzewanym i wentylowanym przednim fotelom pokrytym tkaniną Carbonio lub skórą, zapewnia mu ona wyjątkowy komfort podróży.

Dzięki 14 głośnikom systemu premium audio Harman Kardon, zanurzysz się w bogactwie tonów i krystalicznie czystym dźwięku. Wypełnią one wnętrze samochodu niesamowitą akustyką. Podczas wszystkich swoich podróży, rozkoszuj się klimatem stworzonej przez nas playlisty „Alfa Romeo Tonale” .

* W przypadku wszystkich nowych pojazdów zamówionych od 1 maja 2023 roku My Assistant będzie stanowił część pakietu Connect ONE, którego cena jest uwzględniona w cenie pojazdu. My Remote, My Car, My Navigation i My eCharge będą częścią pakietu Connect PLUS, który wymaga specjalnego abonamentu. Connect PLUS jest dostępny bez dodatkowych kosztów przez pierwsze 6 miesięcy od daty rozpoczęcia okresu gwarancyjnego. My Alert i My Wi-Fi nie ulegną zmianie.

Sprawdź wszystkie możliwości technologii i zdalnej interakcji z samochodem Alfa Romeo. Pobierz aplikację My Alfa Connect w App Store i Google Play.

         

Wybierz kolor Twojej Alfy Romeo Tonale
NOTA PRAWNA

Zamieszczone zdjęcia mają charakter poglądowy i służą wyłącznie celom ilustracyjnym. Przedstawione na nich kolory i detale ze względów technicznych i/lub produkcyjnych i/lub handlowych mogą się różnić lub mogą nie być dostępne, gdy pojazd trafi do sprzedaży. Niektóre zdjęcia mogą przedstawiać akcesoria i/lub wyposażenie, które nie jest standardowe i które będzie wymagało dodatkowego zamówienia oraz dopłaty, gdy pojazd będzie już dostępny w ofercie handlowej.

NOTA PRAWNA

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym Tonale Plug-in Hybrid Q4 (l/100 km): 1,1 – 1,4; zużycie energii w cyklu mieszanym (kWh/100km): 16,8 - 18,7; Emisja CO2 (g/km): 26-33. Całkowity zasięg w trybie elektrycznym w cyklu miejskim wynosi do 82 km. Całkowity zasięg 600 km to pełny potencjalny zasięg łączący autonomię silnika cieplnego z całkowitą autonomią napędu elektrycznego zgodnie z homologowanymi wartościami. Wartości homologacji zostały określone na podstawie cyklu WLTP, badanie homologacyjne przeprowadzono w dniu 4.11.2022. Podane wartości zostały podane dla celów porównawczych. Zużycie paliwa, emisja CO2 i zasięg mogą się różnić w zależności od rzeczywistych warunków użytkowania i różnych czynników, takich jak: częstotliwość ładowania, styl jazdy, prędkość, dodatkowe wyposażenie, różne opcje wyposażenia, rozmiar opon, temperatura zewnętrzna i poziom komfortu cieplnego w pojeździe.

WYMIARY

Tonale Plug-in Hybrid ma 4 528 mm długości, 2 082 mm szerokości i 1 693 mm wysokości. Bagażnik oferuje maksymalnie 385 litrów w wersji Plug-in Hybrid Q4. Dostępne są 19” i 20” felgi aluminiowe.

Oryginalne akcesoria Mopar®
KAŻDY DZIEŃ JEST PRZYGODĄ

Dzięki oryginalnym akcesoriom marki Mopar® w Tonale Plug-in Hybrid Q4 znajdzie się miejsce na wszystkie twoje największe pasje

Belki poprzeczne

Używane w połączeniu z podłużnymi relingami dachowymi, mogą przenosić maksymalne obciążenie do 60 kg.

Uchwyt rowerowy

Wykonany z wytrzymałego aluminium, uchwyt rowerowy jest idealny do bezpiecznego i łatwego przewożenia roweru

Uchwyt na narty

Dzięki wyposażonemu w zamek antykradzieżowy uchwytowi na narty swoją pasję zabierzesz ze sobą, gdziekolwiek zechcesz.

Mata ochronna do bagażnika

Dodatkowa warstwa ochrony ułatwiająca utrzymanie czystości i porządku w bagażniku. Czarna mata, wykonana z termoplastycznego materiału, została zaprojektowana tak, aby zabezpieczyć podłogę bagażnika antypoślizgową warstwą, minimalizując poślizg i przesuwanie się przedmiotów.

NOTA PRAWNA

Zamieszczone zdjęcia mają charakter poglądowy i służą wyłącznie celom ilustracyjnym. Przedstawione na nich kolory i detale ze względów technicznych i/lub produkcyjnych i/lub handlowych mogą się różnić lub mogą nie być dostępne, gdy pojazd trafi do sprzedaży. Niektóre zdjęcia mogą przedstawiać akcesoria i/lub wyposażenie, które nie jest standardowe i które będzie wymagało dodatkowego zamówienia oraz dopłaty, gdy pojazd będzie już dostępny w ofercie handlowej.

Usługi finansowe

OFERTA FINANSOWANIA ZAKUPU

Zapoznaj się z szeroką ofertą usług finansowych i produktów ubezpieczeniowych, którymi możesz być zainteresowany przy zakupie Twojej Alfy Romeo.

JAZDA TESTOWA

Zaplanuj jazdę testową
i poczuj niepowtarzalne
wrażenia
z jazdy samochodem Alfa
Romeo.

OFERTA

Zapytaj o ofertę
dotyczącą Twojej
wymarzonej Alfy
Romeo.

KONFIGURUJ

Skonfiguruj Tonale
online, w dowolnym
miejscu i czasie.

CERTYFIKAT ALFA ROMEO

Z certyfikowanym samochodem,

staniesz się posiadaczem czegoś więcej niż tylko

„używanego” pojazdu.

Będziesz szczęśliwym właścicielem certyfikowanej Alfy Romeo.