ALFA ROMEO TONALE
PLUG-IN HYBRID Q4

Od 235 000 zł*
W leasingu 101% dla firm**
Nowy zastrzyk sportowych emocji

Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid - Płótno - Nagłówek

CECHY SZCZEGÓLNE

Większa wydajność z w pełni elektrycznym zasięgiem aż do 82 km

Zwiększona wartość pojazdu dzięki technologii NFT

Innowacyjne funkcje wspomagania kierowcy, takie jak asystent pasa ruchu i aktywny asystent monitorowania martwego pola

Wyjątkowa przyczepność z systemem napędu na cztery koła Q4

Wersje

ODNAJDŹ SWÓJ STYL

Czasem dokonanie odpowiedniego wyboru może trwać wieki. W przypadku Alfy Romeo nie musisz się długo zastanawiać. Wystarczy Twoja pasja.

Hybryda 280 KM
TONALE
SPRINT

Ekskluzywny i elegancki

Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid - AR Tonale PHEV Sprint

Od 235 000 zł*

Hybryda 280 KM
TONALE
VELOCE

Osiągi i wydajność

Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid - AR Tonale PHEV Veloce

Od 260 200 zł*

Hybryda 280 KM
TONALE
TRIBUTO
ITALIANO
Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid - AR Tonale PHEV Tributo

Od 277 400 zł*

NOTA PRAWNA

* Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. Cena obejmuje VAT. Do podanych cen doliczana będzie opłata transportowa w wysokości 500 zł brutto. Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO₂ są zmierzone na podstawie procedury WLTP zgodnie przepisami prawa europejskiego, w tym Rozporządzenia (UE) 2017/1151 i Rozporządzenia wykonawczego Komisji (UE) 2017/1153. Od 1 września 2018 r. nowe samochody są homologowane zgodnie ze światową zharmonizowaną procedurą badania samochodów osobowych i lekkich samochodów dostawczych (WLTP). Nowa procedura badań pozwala uzyskać bardziej realistyczne wyniki zużycia paliwa i emisji CO₂. Procedura WLTP zastąpiła dotychczasową europejską procedurę homologacyjną (NEDC). Z uwagi na warunki pomiarów, które lepiej oddają rzeczywiste warunki eksploatacji pojazdów wartości zużycia paliwa i emisji CO₂ uzyskane zgodnie z procedurą WLTP mogą być w wielu przypadkach wyższe od uzyskanych na podstawie protokołu NEDC. Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO₂ mogą się różnić od rzeczywistych w zależności od wyposażenia danego pojazdu, w tym wyposażenia dostępnego w opcji lub jako akcesoria fabryczne oraz typu opon. Zużycie paliwa i emisja CO₂ zależy również od warunków użytkowania samochodu w tym m.in. pogody, indywidualnego stylu jazdy kierowcy i obciążenia pojazdu. Tabele pokazują wartości od najwyższych do najniższych, uzyskane z uwzględnieniem wyposażenia dodatkowego pojazdu. Wszystkie informacje były aktualne w momencie publikacji materiału. Stellantis Polska Sp. z o.o. oraz Dealerzy marki Alfa Romeo zastrzegają sobie prawo do zmian specyfikacji produktów. Szczegółowe informacje można uzyskać w najbliższym punkcie sprzedaży Alfa Romeo.

** Oferta leasingowa dotyczy modeli Alfa Romeo i jest skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do komunikowanego całkowitego kosztu leasingu 101% to: okres 24 miesięcy, wpłata własna 45%, wykup 19%. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Alfa Romeo. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny, rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły akcji oraz informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne są u Dealerów Alfa Romeo.

EKSKLUZYWNE OFERTY NA ALFA ROMEO

Odkryj pełną gamę ofert indywidualnych i biznesowych. Wybierz taką, która najlepiej spełnia Twoje potrzeby i pozwoli Ci uwolnić swoją pasję do jazdy.

Nadwozie
NOWY WYMIAR PRZYSZŁOŚCI
Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid - Galeria - Zewnętrzne - Prezentacja

Pierwsza hybryda typu Plug-in w historii marki Alfa Romeo, wyróżnia się najwyższą jakością i troskliwą dbałością o szczegóły, które w połączeniu z dynamiczną stylistyką na nowo definiują i odkrywają istotę sportowego designu XXI wieku.

Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid - Galeria - Zewnętrzne - Lusterka

Wyróżniający się na tle przyciemnianych szyb emblemat electro-biscione, został umieszczony na tylnym lewym oknie, znajdującym się po tej samej stronie, co port ładowania.

Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid - Galeria - Zewnętrzne - Przednie światło

Reflektory adaptacyjne Full LED Matrix tworzą unikalną sygnaturę świetlną tego modelu, wierną najbardziej oryginalnemu DNA Alfy Romeo.

Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid - Galeria - Zewnętrzne - Koła

20-calowe felgi aluminiowe Teledial, których odnowiona stylistyka nawiązuje do motywu „tarczy telefonicznej”, znanej z kultowych modeli z lat 60. XX wieku.

Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid - Galeria - Zewnętrzne - Tył z bliska

Umieszczony z tyłu po lewej stronie pojazdu inteligentny port ładowania Type 2, umożliwia ładowanie pojazdu z domowego gniazdka lub z publicznej stacji ładowania.

Tylne światła Full LED podkreślają sportowy charakter Alfy Romeo Tonale Plug-in Hybrid Q4.

Wnętrze
OTOCZENIE KLASY PREMIUM
Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid - Galeria - Wewnętrzne - Ekran

Najlepsze materiały, najnowocześniejsza technologia i zaawansowana łączność, pozwalają poczuć przyjemności jazdy w prawdziwym stylu Alfy Romeo.

Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid - Galeria - Wewnętrzne - Prezentacja

W pełni cyfrowy wyświetlacz zestawu zegarów o przekątnej 12,3”, można zwizualizować w trzech konfiguracjach: Heritage, Evolved i Relax. W konfiguracji Heritage i Evolved* elektro-biscione zmienia swój kontur w zależności od statusu silnika elektrycznego.

* Na zdjęciu została zademonstrowana konfiguracja Evolved.

Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid - Galeria - Wewnętrzne - Ekran dotykowy

Tonale Plug-in Hybrid Q4 zapewnia łatwą, intuicyjną oraz inspirującą obsługę. W pełni cyfrowy ekran zestawu zegarów o przekątnej 12,3” oraz ekran dotykowy o przekątnej 10,25” tworzą wspaniałą płaszczyznę do współdziałania człowieka z samochodem.

Wnętrze modelu Tonale Plug-in Hybrid Q4 oferuje niezwykłą przestronność, pozwalającą kierowcy zachować sportową pozycję podczas prowadzenia samochodu. Dodatkowo, dzięki podgrzewanym i wentylowanym przednim fotelom pokrytym wysokiej jakości tkaniną lub skórą, zapewnia ona wyjątkowy komfort podróży.

Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid - Galeria - Wewnętrzne - Głośnik

Dzięki 14 głośnikom systemu premium audio Harman Kardon, zanurzysz się w bogactwie tonów i krystalicznie czystym dźwięku. Wypełnią one wnętrze samochodu niesamowitą akustyką. Podczas wszystkich swoich podróży, rozkoszuj się klimatem stworzonej przez nas playlisty „Alfa Romeo Tonale” .

Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid - Galeria - Wewnętrzne - Konsola środkowa

Tonale Plug-in Hybrid Q4 została wyposażona w 6-biegową skrzynię automatyczną i zaawansowaną gamę rozwiązań stosowanych w pojazdach elektrycznych, które zapewniają większą wydajność pojazdu, czego przykładem jest funkcja E-Save.

Dzięki zastosowaniu szeregu innowacyjnych rozwiązań, Tonale Plug-in Hybrid Q4 zapewnia bezkonkurencyjną przyjemność z jazdy, zaawansowaną wydajność i wyjątkowe osiągi.

* W przypadku wszystkich nowych pojazdów zamówionych od 1 maja 2023 roku My Assistant będzie stanowił część pakietu Connect ONE, którego cena jest uwzględniona w cenie pojazdu. My Remote, My Car, My Navigation i My eCharge będą częścią pakietu Connect PLUS, który wymaga specjalnego abonamentu. Connect PLUS jest dostępny bez dodatkowych kosztów przez pierwsze 6 miesięcy od daty rozpoczęcia okresu gwarancyjnego. My Alert i My Wi-Fi nie ulegną zmianie.

Sprawdź wszystkie możliwości technologii i zdalnej interakcji z samochodem Alfa Romeo. Pobierz aplikację My Alfa Connect w App Store i Google Play.

         

STWÓRZ SWOJĄ TONALE
NOTA PRAWNA

Zamieszczone zdjęcia mają charakter poglądowy i służą wyłącznie celom ilustracyjnym. Przedstawione na nich kolory i detale ze względów technicznych i/lub produkcyjnych i/lub handlowych mogą się różnić lub mogą nie być dostępne, gdy pojazd trafi do sprzedaży. Niektóre zdjęcia mogą przedstawiać akcesoria i/lub wyposażenie, które nie jest standardowe i które będzie wymagało dodatkowego zamówienia oraz dopłaty, gdy pojazd będzie już dostępny w ofercie handlowej.

NOTA PRAWNA

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym Tonale Plug-in Hybrid Q4 (l/100 km): 1,1 – 1,4; zużycie energii w cyklu mieszanym (kWh/100km): 16,8 - 18,7; Emisja CO2 (g/km): 26-33. Całkowity zasięg w trybie elektrycznym w cyklu miejskim wynosi do 82 km. Całkowity zasięg 600 km to pełny potencjalny zasięg łączący autonomię silnika cieplnego z całkowitą autonomią napędu elektrycznego zgodnie z homologowanymi wartościami. Wartości homologacji zostały określone na podstawie cyklu WLTP, badanie homologacyjne przeprowadzono w dniu 4.11.2022. Podane wartości zostały podane dla celów porównawczych. Zużycie paliwa, emisja CO2 i zasięg mogą się różnić w zależności od rzeczywistych warunków użytkowania i różnych czynników, takich jak: częstotliwość ładowania, styl jazdy, prędkość, dodatkowe wyposażenie, różne opcje wyposażenia, rozmiar opon, temperatura zewnętrzna i poziom komfortu cieplnego w pojeździe.

WYMIARY

Tonale Plug-in Hybrid ma 4 528 mm długości, 2 082 mm szerokości i 1 693 mm wysokości. Bagażnik oferuje maksymalnie 385 litrów w wersji Plug-in Hybrid Q4 dostępne są 18”,19” i 20” felgi aluminiowe.

Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid - Wymiary Tonale Plug-in Hybrid

Tonale Plug-in Hybrid ma 4 528 mm długości, 2 082 mm szerokości i 1 693 mm wysokości. Bagażnik oferuje maksymalnie 385 litrów.

WYBIERZ SPOSÓB ZAKUPU TONALE

Zamów nowy samochód

Skonfiguruj swój model Tonale Plug-in Hybrid Q4 i zamów go w salonie.

Kup certyfikowane używane pojazdy

Odkryj używane samochody, które są dostępne od ręki wraz ze wszelkimi udogodnieniami oferowanymi w oficjalnym programie Alfa Romeo Certified.​

Oryginalne akcesoria Mopar®
KAŻDY DZIEŃ JEST PRZYGODĄ
Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid - Galeria - Akcesoria - Mopar

Dzięki oryginalnym akcesoriom marki Mopar® w Tonale Plug-in Hybrid Q4 znajdzie się miejsce na wszystkie Twoje największe pasje.

Belki poprzeczne
Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid - Galeria - Akcesoria - Poprzeczki

Używane w połączeniu z podłużnymi relingami dachowymi, mogą przenosić maksymalne obciążenie do 60 kg.

Uchwyt rowerowy
Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid - Galeria - Akcesoria - Uchwyt na rower

Wykonany z wytrzymałego aluminium, uchwyt rowerowy jest idealny do bezpiecznego i łatwego przewożenia roweru.

Uchwyt na narty
Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid - Galeria - Akcesoria - Uchwyt na narty

Dzięki uchwytowi na narty, wyposażonemu w zamek antykradzieżowy, swoją pasję zabierzesz ze sobą, gdziekolwiek zechcesz.

Mata ochronna do bagażnika
Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid - Galeria - Akcesoria - Mata ochronna bagażnika

Dodatkowa warstwa ochrony ułatwiająca utrzymanie czystości i porządku w bagażniku. Czarna mata, wykonana z termoplastycznego materiału, została zaprojektowana tak, aby zabezpieczyć podłogę bagażnika antypoślizgową warstwą, minimalizując poślizg i przesuwanie się przedmiotów.

NOTA PRAWNA

Zamieszczone zdjęcia mają charakter poglądowy i służą wyłącznie celom ilustracyjnym. Przedstawione na nich kolory i detale ze względów technicznych i/lub produkcyjnych i/lub handlowych mogą się różnić lub mogą nie być dostępne, gdy pojazd trafi do sprzedaży. Niektóre zdjęcia mogą przedstawiać akcesoria i/lub wyposażenie, które nie jest standardowe i które będzie wymagało dodatkowego zamówienia oraz dopłaty, gdy pojazd będzie już dostępny w ofercie handlowej.

Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid - Usługi finansowe
Usługi finansowe

OFERTA FINANSOWANIA ZAKUPU

Zapoznaj się z szeroką ofertą usług finansowych i produktów ubezpieczeniowych, którymi możesz być zainteresowany przy zakupie Twojej Alfy Romeo.

JAZDA TESTOWA

Zaplanuj jazdę testową
i poczuj niepowtarzalne
wrażenia
z jazdy samochodem Alfa
Romeo.

OFERTA

Zapytaj o ofertę
dotyczącą Twojej
wymarzonej Alfy
Romeo.

KONFIGURUJ

Skonfiguruj Tonale
online, w dowolnym
miejscu i czasie.

DOSTĘPNE OD RĘKI

Sprawdź samochody dostępne od ręki w salonach dealerskich.