ALFA ROMEO TONALE
PLUG-IN HYBRID Q4

Od 237 000 zł*
W leasingu 101% dla firm**
Nowy zastrzyk sportowych emocji

Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid - Płótno - Nagłówek

CECHY SZCZEGÓLNE

Większa wydajność z w pełni elektrycznym zasięgiem aż do 82 km

Zwiększona wartość pojazdu dzięki technologii NFT

Innowacyjne funkcje wspomagania kierowcy, takie jak asystent pasa ruchu i aktywny asystent monitorowania martwego pola

Wyjątkowa przyczepność z systemem napędu na cztery koła Q4

Wersje

ODNAJDŹ SWÓJ STYL

Czasem dokonanie odpowiedniego wyboru może trwać wieki. W przypadku Alfy Romeo nie musisz się długo zastanawiać. Wystarczy Twoja pasja.

Hybryda 280 KM
TONALE
SPRINT

Ekskluzywny i elegancki

Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid - AR Tonale PHEV Sprint

Od 237 000 zł*

Hybryda 280 KM
TONALE
VELOCE

Osiągi i wydajność

Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid - AR Tonale PHEV Veloce

Od 262 200 zł*

Hybryda 280 KM
TONALE
TRIBUTO
ITALIANO
Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid - AR Tonale PHEV Tributo

Od 279 400 zł*

NOTA PRAWNA

* Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. Cena obejmuje VAT. Do podanych cen doliczana będzie opłata transportowa w wysokości 500 zł brutto. Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO₂ są zmierzone na podstawie procedury WLTP zgodnie przepisami prawa europejskiego, w tym Rozporządzenia (UE) 2017/1151 i Rozporządzenia wykonawczego Komisji (UE) 2017/1153. Od 1 września 2018 r. nowe samochody są homologowane zgodnie ze światową zharmonizowaną procedurą badania samochodów osobowych i lekkich samochodów dostawczych (WLTP). Nowa procedura badań pozwala uzyskać bardziej realistyczne wyniki zużycia paliwa i emisji CO₂. Procedura WLTP zastąpiła dotychczasową europejską procedurę homologacyjną (NEDC). Z uwagi na warunki pomiarów, które lepiej oddają rzeczywiste warunki eksploatacji pojazdów wartości zużycia paliwa i emisji CO₂ uzyskane zgodnie z procedurą WLTP mogą być w wielu przypadkach wyższe od uzyskanych na podstawie protokołu NEDC. Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO₂ mogą się różnić od rzeczywistych w zależności od wyposażenia danego pojazdu, w tym wyposażenia dostępnego w opcji lub jako akcesoria fabryczne oraz typu opon. Zużycie paliwa i emisja CO₂ zależy również od warunków użytkowania samochodu w tym m.in. pogody, indywidualnego stylu jazdy kierowcy i obciążenia pojazdu. Tabele pokazują wartości od najwyższych do najniższych, uzyskane z uwzględnieniem wyposażenia dodatkowego pojazdu. Wszystkie informacje były aktualne w momencie publikacji materiału. Stellantis Polska Sp. z o.o. oraz Dealerzy marki Alfa Romeo zastrzegają sobie prawo do zmian specyfikacji produktów. Szczegółowe informacje można uzyskać w najbliższym punkcie sprzedaży Alfa Romeo.

** Oferta leasingowa dotyczy modeli Alfa Romeo i jest skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do komunikowanego całkowitego kosztu leasingu 101% to: okres 24 miesięcy, wpłata własna 45%, wykup 19%. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Alfa Romeo. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny, rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły akcji oraz informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne są u Dealerów Alfa Romeo.

EKSKLUZYWNE OFERTY NA ALFA ROMEO

Odkryj pełną gamę ofert indywidualnych i biznesowych. Wybierz taką, która najlepiej spełnia Twoje potrzeby i pozwoli Ci uwolnić swoją pasję do jazdy.

Jak chciałbyś kupić swoją Alfę Romeo?

KUP U DEALERA

Znajdź najbliższego dealera lub pozostaw swoje dane, abyśmy mogli umówić Cię na wizytę.

Jak chciałbyś kupić swoją Alfę Romeo?

POMOC EKSPERTA SPRZEDAŻY  PRZY WYBORZE AUTA DOSTĘPNEGO OD RĘKI

Zadzwoń do eksperta od poniedziałku do piątku w godz. od 09:00 do 17:00 pod numer 00 800 2532 0000.

KORZYŚCI ZWIĄZANE Z DOKONANIEM ZAMÓWIENIA ONLINE

ZAMÓW SAMOCHÓD
ONLINE

Następnie sfinalizuj jego
zakup w salonie wybranego
przez Ciebie dealera.

BEZ PRZYKRYCH
NIESPODZIANEK

Jasne i przejrzyste
ceny w całym
procesie zamówienia.

SZEROKI WYBÓR AUT
DOSTĘPNYCH OD RĘKI

Przeglądaj dostępne samochody z
całej Polski z zaciszu Twojego
domu.

WSPARCIE EKSPERTA

Wykwalifikowani eksperci Alfy
Romeo pomogą Ci w wyborze
i zamówieniu auta online

Nadwozie
NOWY WYMIAR PRZYSZŁOŚCI
Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid - Galeria - Zewnętrzne - Prezentacja

Pierwsza hybryda typu Plug-in w historii marki Alfa Romeo, wyróżnia się najwyższą jakością i troskliwą dbałością o szczegóły, które w połączeniu z dynamiczną stylistyką na nowo definiują i odkrywają istotę sportowego designu XXI wieku.

Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid - Galeria - Zewnętrzne - Lusterka

Wyróżniający się na tle przyciemnianych szyb emblemat electro-biscione, został umieszczony na tylnym lewym oknie, znajdującym się po tej samej stronie, co port ładowania.

Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid - Galeria - Zewnętrzne - Przednie światło

Reflektory adaptacyjne Full LED Matrix tworzą unikalną sygnaturę świetlną tego modelu, wierną najbardziej oryginalnemu DNA Alfy Romeo.

Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid - Galeria - Zewnętrzne - Koła

20-calowe felgi aluminiowe Teledial, których odnowiona stylistyka nawiązuje do motywu „tarczy telefonicznej”, znanej z kultowych modeli z lat 60. XX wieku.

Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid - Galeria - Zewnętrzne - Tył z bliska

Umieszczony z tyłu po lewej stronie pojazdu inteligentny port ładowania Type 2, umożliwia ładowanie pojazdu z domowego gniazdka lub z publicznej stacji ładowania.

Tylne światła Full LED podkreślają sportowy charakter Alfy Romeo Tonale Plug-in Hybrid Q4.

Wnętrze
OTOCZENIE KLASY PREMIUM
Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid - Galeria - Wewnętrzne - Ekran

Najlepsze materiały, najnowocześniejsza technologia i zaawansowana łączność, pozwalają poczuć przyjemności jazdy w prawdziwym stylu Alfy Romeo.

Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid - Galeria - Wewnętrzne - Prezentacja

W pełni cyfrowy wyświetlacz zestawu zegarów o przekątnej 12,3”, można zwizualizować w trzech konfiguracjach: Heritage, Evolved i Relax. W konfiguracji Heritage i Evolved* elektro-biscione zmienia swój kontur w zależności od statusu silnika elektrycznego.

* Na zdjęciu została zademonstrowana konfiguracja Evolved.

Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid - Galeria - Wewnętrzne - Ekran dotykowy

Tonale Plug-in Hybrid Q4 zapewnia łatwą, intuicyjną oraz inspirującą obsługę. W pełni cyfrowy ekran zestawu zegarów o przekątnej 12,3” oraz ekran dotykowy o przekątnej 10,25” tworzą wspaniałą płaszczyznę do współdziałania człowieka z samochodem.

Wnętrze modelu Tonale Plug-in Hybrid Q4 oferuje niezwykłą przestronność, pozwalającą kierowcy zachować sportową pozycję podczas prowadzenia samochodu. Dodatkowo, dzięki podgrzewanym i wentylowanym przednim fotelom pokrytym wysokiej jakości tkaniną lub skórą, zapewnia ona wyjątkowy komfort podróży.

Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid - Galeria - Wewnętrzne - Głośnik

Dzięki 14 głośnikom systemu premium audio Harman Kardon, zanurzysz się w bogactwie tonów i krystalicznie czystym dźwięku. Wypełnią one wnętrze samochodu niesamowitą akustyką. Podczas wszystkich swoich podróży, rozkoszuj się klimatem stworzonej przez nas playlisty „Alfa Romeo Tonale” .

Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid - Galeria - Wewnętrzne - Konsola środkowa

Tonale Plug-in Hybrid Q4 została wyposażona w 6-biegową skrzynię automatyczną i zaawansowaną gamę rozwiązań stosowanych w pojazdach elektrycznych, które zapewniają większą wydajność pojazdu, czego przykładem jest funkcja E-Save.

Dzięki zastosowaniu szeregu innowacyjnych rozwiązań, Tonale Plug-in Hybrid Q4 zapewnia bezkonkurencyjną przyjemność z jazdy, zaawansowaną wydajność i wyjątkowe osiągi.

* W przypadku wszystkich nowych pojazdów zamówionych od 1 maja 2023 roku My Assistant będzie stanowił część pakietu Connect ONE, którego cena jest uwzględniona w cenie pojazdu. My Remote, My Car, My Navigation i My eCharge będą częścią pakietu Connect PLUS, który wymaga specjalnego abonamentu. Connect PLUS jest dostępny bez dodatkowych kosztów przez pierwsze 6 miesięcy od daty rozpoczęcia okresu gwarancyjnego. My Alert i My Wi-Fi nie ulegną zmianie.

Sprawdź wszystkie możliwości technologii i zdalnej interakcji z samochodem Alfa Romeo. Pobierz aplikację My Alfa Connect w App Store i Google Play.

         

STWÓRZ SWOJĄ TONALE
NOTA PRAWNA

Zamieszczone zdjęcia mają charakter poglądowy i służą wyłącznie celom ilustracyjnym. Przedstawione na nich kolory i detale ze względów technicznych i/lub produkcyjnych i/lub handlowych mogą się różnić lub mogą nie być dostępne, gdy pojazd trafi do sprzedaży. Niektóre zdjęcia mogą przedstawiać akcesoria i/lub wyposażenie, które nie jest standardowe i które będzie wymagało dodatkowego zamówienia oraz dopłaty, gdy pojazd będzie już dostępny w ofercie handlowej.

NOTA PRAWNA

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym Tonale Plug-in Hybrid Q4 (l/100 km): 1,1 – 1,4; zużycie energii w cyklu mieszanym (kWh/100km): 16,8 - 18,7; Emisja CO2 (g/km): 26-33. Całkowity zasięg w trybie elektrycznym w cyklu miejskim wynosi do 82 km. Całkowity zasięg 600 km to pełny potencjalny zasięg łączący autonomię silnika cieplnego z całkowitą autonomią napędu elektrycznego zgodnie z homologowanymi wartościami. Wartości homologacji zostały określone na podstawie cyklu WLTP, badanie homologacyjne przeprowadzono w dniu 4.11.2022. Podane wartości zostały podane dla celów porównawczych. Zużycie paliwa, emisja CO2 i zasięg mogą się różnić w zależności od rzeczywistych warunków użytkowania i różnych czynników, takich jak: częstotliwość ładowania, styl jazdy, prędkość, dodatkowe wyposażenie, różne opcje wyposażenia, rozmiar opon, temperatura zewnętrzna i poziom komfortu cieplnego w pojeździe.

WYMIARY

Tonale Plug-in Hybrid ma 4 528 mm długości, 2 082 mm szerokości i 1 693 mm wysokości. Bagażnik oferuje maksymalnie 385 litrów w wersji Plug-in Hybrid Q4 dostępne są 18”,19” i 20” felgi aluminiowe.

Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid - Wymiary Tonale Plug-in Hybrid

Tonale Plug-in Hybrid ma 4 528 mm długości, 2 082 mm szerokości i 1 693 mm wysokości. Bagażnik oferuje maksymalnie 385 litrów.

WYBIERZ SPOSÓB ZAKUPU TONALE

Zamów nowy samochód

Skonfiguruj swój model Tonale Plug-in Hybrid Q4 i zamów go w salonie.

Kup certyfikowane używane pojazdy

Odkryj używane samochody, które są dostępne od ręki wraz ze wszelkimi udogodnieniami oferowanymi w oficjalnym programie Alfa Romeo Certified.​

Oryginalne akcesoria Mopar®
KAŻDY DZIEŃ JEST PRZYGODĄ
Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid - Galeria - Akcesoria - Mopar

Dzięki oryginalnym akcesoriom marki Mopar® w Tonale Plug-in Hybrid Q4 znajdzie się miejsce na wszystkie Twoje największe pasje.

Belki poprzeczne
Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid - Galeria - Akcesoria - Poprzeczki

Używane w połączeniu z podłużnymi relingami dachowymi, mogą przenosić maksymalne obciążenie do 60 kg.

Uchwyt rowerowy
Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid - Galeria - Akcesoria - Uchwyt na rower

Wykonany z wytrzymałego aluminium, uchwyt rowerowy jest idealny do bezpiecznego i łatwego przewożenia roweru.

Uchwyt na narty
Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid - Galeria - Akcesoria - Uchwyt na narty

Dzięki uchwytowi na narty, wyposażonemu w zamek antykradzieżowy, swoją pasję zabierzesz ze sobą, gdziekolwiek zechcesz.

Mata ochronna do bagażnika
Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid - Galeria - Akcesoria - Mata ochronna bagażnika

Dodatkowa warstwa ochrony ułatwiająca utrzymanie czystości i porządku w bagażniku. Czarna mata, wykonana z termoplastycznego materiału, została zaprojektowana tak, aby zabezpieczyć podłogę bagażnika antypoślizgową warstwą, minimalizując poślizg i przesuwanie się przedmiotów.

NOTA PRAWNA

Zamieszczone zdjęcia mają charakter poglądowy i służą wyłącznie celom ilustracyjnym. Przedstawione na nich kolory i detale ze względów technicznych i/lub produkcyjnych i/lub handlowych mogą się różnić lub mogą nie być dostępne, gdy pojazd trafi do sprzedaży. Niektóre zdjęcia mogą przedstawiać akcesoria i/lub wyposażenie, które nie jest standardowe i które będzie wymagało dodatkowego zamówienia oraz dopłaty, gdy pojazd będzie już dostępny w ofercie handlowej.

Obsługa Klienta

Polegaj na naszym zespole

Zespół naszych doradców odpowie na wszystkie Twoje pytania i przeprowadzi Cię przez cały etap procesu zakupu.

Pragniesz dołączyć do naszej rodziny?

Zadzwoń do nas od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00, by zasięgnąć informacji o naszych samochodach lub by uzyskać pomoc przy jego zakupie.

Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid - Usługi finansowe
Usługi finansowe

OFERTA FINANSOWANIA ZAKUPU

Zapoznaj się z szeroką ofertą usług finansowych i produktów ubezpieczeniowych, którymi możesz być zainteresowany przy zakupie Twojej Alfy Romeo.

JAZDA TESTOWA

Zaplanuj jazdę testową
i poczuj niepowtarzalne
wrażenia
z jazdy samochodem Alfa
Romeo.

OFERTA

Zapytaj o ofertę
dotyczącą Twojej
wymarzonej Alfy
Romeo.

KONFIGURUJ

Skonfiguruj Tonale
online, w dowolnym
miejscu i czasie.

DOSTĘPNE OD RĘKI

Sprawdź samochody dostępne od ręki w salonach dealerskich.