ALFA ROMEO TONALE
PLUG-IN HYBRID Q4

Od 236 500 zł*
Nowy zastrzyk sportowych emocji.

NOWA TONALE

TO CO JĄ WYRÓŻNIA

Zasięg do 82 km
w trybie elektrycznym

Całkowity zasięg do
600 km

280 KM
całkowitej mocy

Poziom emisji CO2 w
trybie mieszanym 26-33g/km

TONALE VELOCE
TONALE TI
TONALE EDIZIONE SPECIALE
NOTA PRAWNA

* Podane ceny obejmują VAT. Wszystkie ceny są traktowane jako sugestie FCA Poland S.A. dla dealerów i są to ceny orientacyjne wyliczone dla pojazdów wyprodukowanych. Do podanych cen doliczana będzie opłata transportowa o wysokości 500 zł brutto. Naszym zamiarem jest pokazywanie zawsze jak najbardziej aktualnych cen. Jednak z uwagi m.in. na globalny kryzys produkcyjny, a w szczególności uwzględniając światowy kryzys w zakresie półprzewodników oraz z uwagi na trwające zakłócenia w łańcuchu dostaw zainicjowane globalną pandemią COVID 19 i spotęgowane przez kryzys w Eurazji, które wpływają bezpośrednio na możliwości produkcyjne większości producentów pojazdów na rynku, na które producent pojazdu ani FCA Poland S.A. nie ma wpływu i nie ponosi za nie odpowiedzialności, producent pojazdu ani FCA Poland nie może zagwarantować ceny pojazdu ani też daty jego produkcji. Montaż akcesoriów dodatkowych może wymagać dodatkowej opłaty. Szczegóły w salonach.

Nadwozie
NOWY WYMIAR PRZYSZŁOŚCI

Pierwsza hybryda typu Plug-in w historii marki Alfa Romeo, wyróżnia się najwyższą jakością i troskliwą dbałością o szczegóły, które w połączeniu z dynamiczną stylistyką na nowo definiują i odkrywają istotę sportowego designu XXI wieku.

Wyróżniający się na tle przyciemnianych szyb emblemat elektro-biscione, został umieszczony na tylnym lewym oknie, znajdującym się po tej samej stronie co port ładowania.

Reflektory adaptacyjne Full LED Matrix tworzą unikalną sygnaturę świetlną tego modelu, wierną najbardziej oryginalnemu DNA  Alfy Romeo.

20-calowe felgi aluminiowe Teledial, których odnowiona stylistyka nawiązuje do motywu „tarczy telefonicznej”, znanej z kultowych samochodów z lat 60. XX wieku.

Umieszczony z tyłu po lewej stronie pojazdu inteligentny port ładowania Type 2, umożliwia ładowanie pojazdu z domowego gniazdka lub z publicznej stacji ładowania.

Wnętrze
OTOCZENIE KLASY PREMIUM - POWIĘKSZONY KOMFORT

Najlepsze materiały, najnowocześniejsza technologia i zaawansowana łączność, pozwalają poczuć przyjemności jazdy w prawdziwym stylu Alfy Romeo.

W pełni cyfrowy wyświetlacz o przekątnej 12,3 cala, można zwizualizować w trzech konfiguracjach: Heritage, Evolved i Relax. W konfiguracji Heritage i Evolved* elektro-biscione zmienia swój kontur w zależności od statusu silnika elektrycznego.

* Na zdjęciu została zademonstrowana konfiguracja Evolved.

Tonale Plug-in Hybrid Q4 zapewnia łatwą, intuicyjną oraz inspirującą obsługę. W pełni cyfrowy ekran o przekątnej 12,3-cala oraz ekran dotykowy o przekątnej 10,25-cala, tworzą wspaniałą płaszczyznę do współdziałania człowieka z samochodem.

Kabina modelu Tonale Plug-in Hybrid Q4 oferuje niezwykłą przestronność, pozwalającą kierowcy zachować sportową pozycję podczas prowadzenia samochodu. Dodatkowo, dzięki podgrzewanym i wentylowanym przednim fotelom pokrytym tkaniną Carbonio lub skórą, zapewnia mu ona wyjątkowy komfort podróży.

Dzięki 14 głośnikom systemu premium audio Harman Kardon, zanurzysz się w bogactwie tonów i krystalicznie czystym dźwięku. Wypełnią one wnętrze samochodu niesamowitą akustyką. Podczas wszystkich swoich podróży, rozkoszuj się klimatem stworzonej przez nas playlisty „Alfa Romeo Tonale” .

NOTA PRAWNA

Zamieszczone zdjęcia mają charakter poglądowy i służą wyłącznie celom ilustracyjnym. Przedstawione na nich kolory i detale ze względów technicznych i/lub produkcyjnych i/lub handlowych mogą się różnić lub mogą nie być dostępne, gdy pojazd trafi do sprzedaży. Niektóre zdjęcia mogą przedstawiać akcesoria i/lub wyposażenie, które nie jest standardowe i które będzie wymagało dodatkowego zamówienia oraz dopłaty, gdy pojazd będzie już dostępny w ofercie handlowej.

Wybierz kolor Twojej Alfy Romeo Tonale
Technologia

ROZWIĄZANIA POPRAWIAJĄCE KOMFORT ŻYCIA

Dzięki oprogramowaniu nowej generacji, Tonale Plug-in Hybrid Q4
oferuje pełen zestaw technologicznych innowacji. Jest to pierwszy samochód,
który otrzymał certyfikat NFT Blockchain.
Zainstalowano w nim system głosowy Amazon Alexa*, który umożliwia korzystanie z ekskluzywnych usług firmy Amazon*.
Ten zintegrowany ekosystem usług cyfrowych, gwarantuje ich najlepszą jakość tak we wnętrzu pojazdu jak i poza nim.​

*Amazon, Alexa i wszystkie inne powiązane z nimi loga są znakami towarowymi firmy Amazon.com, Inc. lub powiązanych z nią podmiotów.

 

Usługi Alfa Connect *

POŁĄCZ SIĘ Z PRZYSZŁOŚCIĄ

Tonale Plug-in Hybrid Q4 została wyposażona w cały szereg najnowszych innowacji w zakresie łączności i od samego początku zaprojektowano ją tak, by mogła współpracować z najnowocześniejszymi systemami bezpieczeństwa. Aby jeszcze bardziej rozszerzyć zakres oferowanych usług Alfa Connect, wprowadzono cztery nowe intuicyjne funkcje ułatwiające sterowanie pojazdem.

* W przypadku wszystkich nowych pojazdów zamówionych od 1 maja 2023 roku My Assistant będzie stanowił część pakietu Connect ONE, którego cena jest uwzględniona w cenie pojazdu. My Remote, My Car, My Navigation i My eCharge będą częścią pakietu Connect PLUS, który wymaga specjalnego abonamentu. Connect PLUS jest dostępny bez dodatkowych kosztów przez pierwsze 6 miesięcy od daty rozpoczęcia okresu gwarancyjnego. My Alert i My Wi-Fi nie ulegną zmianie.

Sprawdź wszystkie możliwości technologii i zdalnej interakcji z samochodem Alfa Romeo. Pobierz aplikację My Alfa Connect w App Store i Google Play.

         

Osiągi

SPORTOWA JAZDA NA MIARĘ PRZYSZŁOŚCI

Tonale Plug-in Hybrid Q4 wyznacza nowy rozdział w metamorfozie Alfy Romeo. Całkowita moc generowana przez jednostki napędu hybrydowego to 280 KM. Umożliwia ona przyspieszenie 0-100 km/h w zaledwie 6,5 sekundy przy zachowaniu emisji CO2 w cyklu mieszanym WLTP* na bardzo niskim poziomie 26-33 g/km.

NOTA PRAWNA

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym Tonale Plug-in Hybrid Q4 (l/100 km): 1,1 – 1,4; zużycie energii w cyklu mieszanym (kWh/100km): 16,8 - 18,7; Emisja CO2 (g/km): 26-33. Całkowity zasięg w trybie elektrycznym w cyklu miejskim wynosi do 82 km. Całkowity zasięg 600 km to pełny potencjalny zasięg łączący autonomię silnika cieplnego z całkowitą autonomią napędu elektrycznego zgodnie z homologowanymi wartościami. Wartości homologacji zostały określone na podstawie cyklu WLTP, badanie homologacyjne przeprowadzono w dniu 4.11.2022. Podane wartości zostały podane dla celów porównawczych. Zużycie paliwa, emisja CO2 i zasięg mogą się różnić w zależności od rzeczywistych warunków użytkowania i różnych czynników, takich jak: częstotliwość ładowania, styl jazdy, prędkość, dodatkowe wyposażenie, różne opcje wyposażenia, rozmiar opon, temperatura zewnętrzna i poziom komfortu cieplnego w pojeździe.

Plug-in

ZWIĘKSZONA WYDAJNOŚĆ

W celu zagwarantowania jak największej wydajności, Tonale Plug-in Hybrid Q4 jest wyposażona w akumulator litowo-jonowy 306 V, niklowo-manganowo-kobaltowy o pojemności 15,5 kWh. Jest to jeden z najlepszych akumulatorów w swojej klasie. Aby go naładować do pełna wystarczy zaledwie 2,5 godziny przy użyciu szybkiej ładowarki 7,4 kW. Tonale Plug-in Hybrid Q4 będzie jednym z najbardziej wydajnych hybrydowych C-SUV-ów typu plug-in, dysponującym w cyklu miejskim zasięgiem do 82 km w trybie wyłącznie elektrycznym i całkowitym zasięgiem do 600 km.

Dynamika jazdy

WIZJA RADOŚCI Z JAZDY

Zaprojektowana, aby zapewnić płynną reakcję oraz doskonałą przyczepność i przyspieszenie. Tonale Plug-in Hybrid Q4 została wyposażona w układ napędu na wszystkie koła Q4, który gwarantuje bezpieczeństwo i przyjemny styl prowadzenia na drodze. Optymalna zwinność, lekkość i oszałamiająca dynamika prowadzenia to elementy, które tworzą charakterystyczną dla Alfy Romeo radość z jazdy.

Zaawansowany system wspomagania jazdy
INNOWACYJNA TECHNOLOGIA W SŁUŻBIE KOMFORTU

Dzięki najnowszym zaawansowanym systemom wspomagania kierowcy (ADAS), Tonale Plug-in Hybrid Q4 oferuje najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, które poprawią komfort i bezpieczeństwo Twoich podróży. Dysponując 2 poziomem autonomii jazdy, wszyscy pasażerowie Twojego samochodu docenią zwiększoną kontrolę i komfort jazdy.

WYMIARY

Pojemność bagażnika Tonale Plug-in Hybrid Q4 wynosi 385 litrów.

Oryginalne akcesoria
PODRÓŻUJ W DOSKONAŁYM
TOWARZYSTWIE

Niech każdy dzień będzie pełen przygód! Dzięki oryginalnym akcesoriom Mopar® możesz dzielić z rodziną niezapomniane przeżycia.

Belki poprzeczne

Używane w połączeniu z podłużnymi relingami dachowymi, mogą przenosić maksymalne obciążenie do 60 kg.

Uchwyt rowerowy

Wykonany z wytrzymałego aluminium, uchwyt rowerowy jest idealny do bezpiecznego i łatwego przewożenia roweru

Uchwyt na narty

Dzięki wyposażonemu w zamek antykradzieżowy uchwytowi na narty swoją pasję zabierzesz ze sobą, gdziekolwiek zechcesz.

Mata ochronna do bagażnika

Dodatkowa warstwa ochrony ułatwiająca utrzymanie czystości i porządku w bagażniku. Czarna mata, wykonana z termoplastycznego materiału, została zaprojektowana tak, aby zabezpieczyć podłogę bagażnika antypoślizgową warstwą, minimalizując poślizg i przesuwanie się przedmiotów.

NOTA PRAWNA

Zamieszczone zdjęcia mają charakter poglądowy i służą wyłącznie celom ilustracyjnym. Przedstawione na nich kolory i detale ze względów technicznych i/lub produkcyjnych i/lub handlowych mogą się różnić lub mogą nie być dostępne, gdy pojazd trafi do sprzedaży. Niektóre zdjęcia mogą przedstawiać akcesoria i/lub wyposażenie, które nie jest standardowe i które będzie wymagało dodatkowego zamówienia oraz dopłaty, gdy pojazd będzie już dostępny w ofercie handlowej.

Usługi finansowe

OFERTA FINANSOWANIA ZAKUPU

Zapoznaj się z szeroką ofertą usług finansowych i produktów ubezpieczeniowych, którymi możesz być zainteresowany przy zakupie Twojej Alfy Romeo.

JAZDA TESTOWA

Zaplanuj jazdę testową
i poczuj niepowtarzalne
wrażenia
z jazdy samochodem Alfa
Romeo.

OFERTA

Zapytaj o ofertę
dotyczącą Twojej
wymarzonej Alfy
Romeo.

KONFIGURUJ

Skonfiguruj Tonale
online, w dowolnym
miejscu i czasie.

CERTYFIKAT ALFA ROMEO

Z certyfikowanym samochodem,

staniesz się posiadaczem czegoś więcej niż tylko

„używanego” pojazdu.

Będziesz szczęśliwym właścicielem certyfikowanej Alfy Romeo.