ALFA ROMEO TONALE
PLUG-IN HYBRID Q4

Od 235 000 zł*
Nowy zastrzyk sportowych emocji.

NOWA TONALE

CECHY SZCZEGÓLNE

Większa wydajność z w pełni elektrycznym zasięgiem aż do 82 km

Zwiększona wartość pojazdu dzięki technologii NFT

Innowacyjne funkcje wspomagania kierowcy, takie jak asystent pasa ruchu i aktywny asystent monitorowania martwego pola

Wyjątkowa przyczepność z systemem napędu na cztery koła Q4

Wersje

ODNAJDŹ SWÓJ STYL

Czasem dokonanie odpowiedniego wyboru może trwać wieki. W przypadku Alfy Romeo nie musisz się długo zastanawiać. Wystarczy Twoja pasja.

Hybryda 280 KM
TONALE
SPRINT

Ekskluzywny i elegancki

Od 235 000 zł*

Hybryda 280 KM
TONALE
VELOCE

Osiągi i wydajność

Od 260 200 zł*

Hybryda 280 KM
TONALE
TRIBUTO
ITALIANO

Od 277 400 zł*

NOTA PRAWNA

* Podane ceny obejmują VAT. Wszystkie ceny są traktowane jako sugestie FCA Poland sp. z o.o. dla dealerów i są to ceny orientacyjne wyliczone dla pojazdów wyprodukowanych. Do podanych cen doliczana będzie opłata transportowa o wysokości 500 zł brutto. Naszym zamiarem jest pokazywanie zawsze jak najbardziej aktualnych cen. Jednak z uwagi m.in. na globalny kryzys produkcyjny, a w szczególności uwzględniając światowy kryzys w zakresie półprzewodników oraz z uwagi na trwające zakłócenia w łańcuchu dostaw zainicjowane globalną pandemią COVID 19 i spotęgowane przez kryzys w Eurazji, które wpływają bezpośrednio na możliwości produkcyjne większości producentów pojazdów na rynku, na które producent pojazdu ani FCA Poland sp. z o.o. nie ma wpływu i nie ponosi za nie odpowiedzialności, producent pojazdu ani FCA Poland nie może zagwarantować ceny pojazdu ani też daty jego produkcji. Montaż akcesoriów dodatkowych może wymagać dodatkowej opłaty. Szczegóły w salonach.

EKSKLUZYWNE OFERTY NA ALFA ROMEO

Odkryj pełną gamę ofert indywidualnych i biznesowych. Wybierz taką, która najlepiej spełnia Twoje potrzeby i pozwoli Ci uwolnić swoją pasję do jazdy.

Nadwozie
NOWY WYMIAR PRZYSZŁOŚCI

Pierwsza hybryda typu Plug-in w historii marki Alfa Romeo, wyróżnia się najwyższą jakością i troskliwą dbałością o szczegóły, które w połączeniu z dynamiczną stylistyką na nowo definiują i odkrywają istotę sportowego designu XXI wieku.

Wyróżniający się na tle przyciemnianych szyb emblemat electro-biscione, został umieszczony na tylnym lewym oknie, znajdującym się po tej samej stronie, co port ładowania.

Reflektory adaptacyjne Full LED Matrix tworzą unikalną sygnaturę świetlną tego modelu, wierną najbardziej oryginalnemu DNA Alfy Romeo.

20-calowe felgi aluminiowe Teledial, których odnowiona stylistyka nawiązuje do motywu „tarczy telefonicznej”, znanej z kultowych modeli z lat 60. XX wieku.

Umieszczony z tyłu po lewej stronie pojazdu inteligentny port ładowania Type 2, umożliwia ładowanie pojazdu z domowego gniazdka lub z publicznej stacji ładowania.

Tylne światła Full LED podkreślają sportowy charakter Alfy Romeo Tonale Plug-in Hybrid Q4.

Wnętrze
OTOCZENIE KLASY PREMIUM

Najlepsze materiały, najnowocześniejsza technologia i zaawansowana łączność, pozwalają poczuć przyjemności jazdy w prawdziwym stylu Alfy Romeo.

W pełni cyfrowy wyświetlacz zestawu zegarów o przekątnej 12,3”, można zwizualizować w trzech konfiguracjach: Heritage, Evolved i Relax. W konfiguracji Heritage i Evolved* elektro-biscione zmienia swój kontur w zależności od statusu silnika elektrycznego.

* Na zdjęciu została zademonstrowana konfiguracja Evolved.

Tonale Plug-in Hybrid Q4 zapewnia łatwą, intuicyjną oraz inspirującą obsługę. W pełni cyfrowy ekran zestawu zegarów o przekątnej 12,3” oraz ekran dotykowy o przekątnej 10,25” tworzą wspaniałą płaszczyznę do współdziałania człowieka z samochodem.

Wnętrze modelu Tonale Plug-in Hybrid Q4 oferuje niezwykłą przestronność, pozwalającą kierowcy zachować sportową pozycję podczas prowadzenia samochodu. Dodatkowo, dzięki podgrzewanym i wentylowanym przednim fotelom pokrytym wysokiej jakości tkaniną lub skórą, zapewnia ona wyjątkowy komfort podróży.

Dzięki 14 głośnikom systemu premium audio Harman Kardon, zanurzysz się w bogactwie tonów i krystalicznie czystym dźwięku. Wypełnią one wnętrze samochodu niesamowitą akustyką. Podczas wszystkich swoich podróży, rozkoszuj się klimatem stworzonej przez nas playlisty „Alfa Romeo Tonale” .

Tonale Plug-in Hybrid Q4 została wyposażona w 6-biegową skrzynię automatyczną i zaawansowaną gamę rozwiązań stosowanych w pojazdach elektrycznych, które zapewniają większa wydajność pojazdu, czego przykładem jest funkcja E-Save.

Dzięki zastosowaniu szeregu innowacyjnych rozwiązań, Tonale Plug-in Hybrid Q4 zapewnia bezkonkurencyjną przyjemność z jazdy, zaawansowaną wydajność i wyjątkowe osiągi.

* W przypadku wszystkich nowych pojazdów zamówionych od 1 maja 2023 roku My Assistant będzie stanowił część pakietu Connect ONE, którego cena jest uwzględniona w cenie pojazdu. My Remote, My Car, My Navigation i My eCharge będą częścią pakietu Connect PLUS, który wymaga specjalnego abonamentu. Connect PLUS jest dostępny bez dodatkowych kosztów przez pierwsze 6 miesięcy od daty rozpoczęcia okresu gwarancyjnego. My Alert i My Wi-Fi nie ulegną zmianie.

Sprawdź wszystkie możliwości technologii i zdalnej interakcji z samochodem Alfa Romeo. Pobierz aplikację My Alfa Connect w App Store i Google Play.

         

STWÓRZ SWOJĄ TONALE
NOTA PRAWNA

Zamieszczone zdjęcia mają charakter poglądowy i służą wyłącznie celom ilustracyjnym. Przedstawione na nich kolory i detale ze względów technicznych i/lub produkcyjnych i/lub handlowych mogą się różnić lub mogą nie być dostępne, gdy pojazd trafi do sprzedaży. Niektóre zdjęcia mogą przedstawiać akcesoria i/lub wyposażenie, które nie jest standardowe i które będzie wymagało dodatkowego zamówienia oraz dopłaty, gdy pojazd będzie już dostępny w ofercie handlowej.

NOTA PRAWNA

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym Tonale Plug-in Hybrid Q4 (l/100 km): 1,1 – 1,4; zużycie energii w cyklu mieszanym (kWh/100km): 16,8 - 18,7; Emisja CO2 (g/km): 26-33. Całkowity zasięg w trybie elektrycznym w cyklu miejskim wynosi do 82 km. Całkowity zasięg 600 km to pełny potencjalny zasięg łączący autonomię silnika cieplnego z całkowitą autonomią napędu elektrycznego zgodnie z homologowanymi wartościami. Wartości homologacji zostały określone na podstawie cyklu WLTP, badanie homologacyjne przeprowadzono w dniu 4.11.2022. Podane wartości zostały podane dla celów porównawczych. Zużycie paliwa, emisja CO2 i zasięg mogą się różnić w zależności od rzeczywistych warunków użytkowania i różnych czynników, takich jak: częstotliwość ładowania, styl jazdy, prędkość, dodatkowe wyposażenie, różne opcje wyposażenia, rozmiar opon, temperatura zewnętrzna i poziom komfortu cieplnego w pojeździe.

WYMIARY

Tonale Plug-in Hybrid ma 4 528 mm długości, 2 082 mm szerokości i 1 693 mm wysokości. Bagażnik oferuje maksymalnie 385 litrów w wersji Plug-in Hybrid Q4 dostępne są 18”,19” i 20” felgi aluminiowe.

Tonale Plug-in Hybrid ma 4 528 mm długości, 2 082 mm szerokości i 1 693 mm wysokości. Bagażnik oferuje maksymalnie 385 litrów.

Oryginalne akcesoria Mopar®
KAŻDY DZIEŃ JEST PRZYGODĄ

Dzięki oryginalnym akcesoriom marki Mopar® w Tonale Plug-in Hybrid Q4 znajdzie się miejsce na wszystkie Twoje największe pasje.

Belki poprzeczne

Używane w połączeniu z podłużnymi relingami dachowymi, mogą przenosić maksymalne obciążenie do 60 kg.

Uchwyt rowerowy

Wykonany z wytrzymałego aluminium, uchwyt rowerowy jest idealny do bezpiecznego i łatwego przewożenia roweru.

Uchwyt na narty

Dzięki uchwytowi na narty, wyposażonemu w zamek antykradzieżowy, swoją pasję zabierzesz ze sobą, gdziekolwiek zechcesz.

Mata ochronna do bagażnika

Dodatkowa warstwa ochrony ułatwiająca utrzymanie czystości i porządku w bagażniku. Czarna mata, wykonana z termoplastycznego materiału, została zaprojektowana tak, aby zabezpieczyć podłogę bagażnika antypoślizgową warstwą, minimalizując poślizg i przesuwanie się przedmiotów.

NOTA PRAWNA

Zamieszczone zdjęcia mają charakter poglądowy i służą wyłącznie celom ilustracyjnym. Przedstawione na nich kolory i detale ze względów technicznych i/lub produkcyjnych i/lub handlowych mogą się różnić lub mogą nie być dostępne, gdy pojazd trafi do sprzedaży. Niektóre zdjęcia mogą przedstawiać akcesoria i/lub wyposażenie, które nie jest standardowe i które będzie wymagało dodatkowego zamówienia oraz dopłaty, gdy pojazd będzie już dostępny w ofercie handlowej.

Usługi finansowe

OFERTA FINANSOWANIA ZAKUPU

Zapoznaj się z szeroką ofertą usług finansowych i produktów ubezpieczeniowych, którymi możesz być zainteresowany przy zakupie Twojej Alfy Romeo.

JAZDA TESTOWA

Zaplanuj jazdę testową
i poczuj niepowtarzalne
wrażenia
z jazdy samochodem Alfa
Romeo.

OFERTA

Zapytaj o ofertę
dotyczącą Twojej
wymarzonej Alfy
Romeo.

KONFIGURUJ

Skonfiguruj Tonale
online, w dowolnym
miejscu i czasie.

CERTYFIKAT ALFA ROMEO

Z certyfikowanym samochodem,

staniesz się posiadaczem czegoś więcej niż tylko

„używanego” pojazdu.

Będziesz szczęśliwym właścicielem certyfikowanej Alfy Romeo.