ALFA ROMEO STELVIO

Od 259 000 zł*
Ponadczasowe piękno, które wzbudza ponadczasowe emocje.

STELVIO

CECHY SZCZEGÓLNE

SUV w stylu Alfy Romeo

Technologia NFT śledzi cykl życia samochodu

Wyposażony w najnowsze zaawansowane systemy wspomagania kierowcy

Wyposażony w napęd na cztery koła Q4

Wersje

ODNAJDŹ SWÓJ STYL

stelvio
Benzyna 280 KM 
STELVIO SUPER

Wyróżniające się i wyrafinowane

Benzyna 280 KM
STELVIO SPRINT

Sportowe i odważne

Benzyna 280 KM
Diesel 210 KM
STELVIO TI

Ekskluzywne i eleganckie

Benzyna 280 KM
Diesel 210 KM
STELVIO VELOCE

Szybkie i wydajne

Nota prawna

* Podane ceny obejmują VAT. Wszystkie ceny są traktowane jako sugestie FCA Poland sp. z o.o. dla dealerów i są to ceny orientacyjne wyliczone dla pojazdów wyprodukowanych. Do podanych cen doliczana będzie opłata transportowa o wysokości 500 zł brutto. Naszym zamiarem jest pokazywanie zawsze jak najbardziej aktualnych cen. Jednak z uwagi m.in. na globalny kryzys produkcyjny, a w szczególności uwzględniając światowy kryzys w zakresie półprzewodników oraz z uwagi na trwające zakłócenia w łańcuchu dostaw zainicjowane globalną pandemią COVID 19 i spotęgowane przez kryzys w Eurazji, które wpływają bezpośrednio na możliwości produkcyjne większości producentów pojazdów na rynku, na które producent pojazdu ani FCA Poland sp. z o.o. nie ma wpływu i nie ponosi za nie odpowiedzialności, producent pojazdu ani FCA Poland nie może zagwarantować ceny pojazdu ani też daty jego produkcji. Montaż akcesoriów dodatkowych może wymagać dodatkowej opłaty. Szczegóły w salonach.

Nadwozie
WYRÓŻNIAJĄCE SIĘ W KAŻDYM SZCZEGÓLE

Alfa Romeo Stelvio zachwyca nowoczesną sylwetką, dynamiczną linią nadwozia i sportowym charakterem, który odzwierciedla ducha marki.

Nadwozie

Przeprojektowane światła przednie Full LED w technologii Matrix zapewniają optymalne oświetlenie i nadają Stelvio drapieżnego wyglądu.

Nadwozie

Reflektory adaptacyjne Full LED w technologii Matrix, zapewniają optymalne oświetlenie.

Nadwozie

Przyciemniane klosze tylnych świateł, podkreślają kultowy sportowy charakter Alfy Romeo.

Nadwozie

Charakterystyczny grill „Scudetto” w kształcie litery V, nadaje Stelvio sportowego wyglądu.

Wnętrze
BEZKOMPROMISOWE DOZNANIA

Oprócz niezwykłego komfortu wnętrze Alfa Romeo Stelvio oferuje szereg najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych i zaawansowane funkcje łączności, które pozwalają osiągać całkiem nowy wymiar radości z jazdy.

Wnętrze

12,3-calowy wyświetlacz wskaźników dysponuje trzema rodzajami ustawień: Evolved, Relax i Heritage. Ustawienie Evolved jest nowoczesne i prezentuje niezbędne dane, ustawienie Relax koncentruje się na komforcie, a ustawienie Heritage jest inspirowane kultowymi modelami marki Alfa Romeo.

Wnętrze

8,8-calowy wyświetlacz systemu z interaktywnymi widżetami.

Wnętrze

Środkowa konsola posiada 8-biegową automatyczną skrzynię biegów, wysokiej jakości wykończenia oraz przydatne schowki.

Wnętrze

14 głośników systemu audio Premium Harman Kardon sprawi, że zatopisz się w świecie krystalicznie czystych dźwięków. Ciesz się klimatem naszej playlisty w trakcie wszystkich swoich podróży.

NOTA PRAWNA

Zdjęcie ma charakter wyłącznie poglądowy. Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami produktu i jego gamą kolorystyczną przejdź do https://www.alfaromeo.pl/konfigurator

 

NOTA PRAWNA

Zamieszczone zdjęcia mają charakter poglądowy i służą wyłącznie celom ilustracyjnym. Przedstawione na nich kolory i detale ze względów technicznych i/lub produkcyjnych i/lub handlowych mogą się różnić lub mogą nie być dostępne, gdy pojazd trafi do sprzedaży. Niektóre zdjęcia mogą przedstawiać akcesoria i/lub wyposażenie, które nie jest standardowe i które będzie wymagało dodatkowego zamówienia oraz dopłaty, gdy pojazd będzie już dostępny w ofercie handlowej.

Sprawdź wszystkie możliwości technologii i zdalnej interakcji z samochodem Alfa Romeo. Pobierz aplikację My Alfa Connect w App Store i Google Play. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji to kliknij w przycisk poniżej.

NOTA PRAWNA

Zużycie paliwa Alfa Romeo Stelvio: zasięg (l/100 km): 6,2 - 8,7; Emisja CO₂ (g/km): 163 - 197. Wartości homologacyjne typu określono na podstawie cyklu mieszanego WLTP. Zostały one uaktualnione w dniu 21.11.2022 r. Podane wartości zaprezentowano dla celów porównawczych.

Wymiary

Stelvio ma 4 687 mm długości, 2 163 mm szerokości i 1 632 mm wysokości. Bagażnik oferuje maksymalnie 525 litrów pojemności.

NOTA PRAWNA

Zdjęcia mają charakter wyłącznie poglądowy.
Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami produktu i jego gamą kolorystyczną przejdź do https://www.alfaromeo.pl/konfigurator

 

Usługi finansowe

OFERTA FINANSOWANIA ZAKUPU

Zapoznaj się z szeroką ofertą usług finansowych i produktów ubezpieczeniowych, którymi możesz być zainteresowany przy zakupie Twojej Alfy Romeo.

JAZDA TESTOWA

Umów się na jazdę
testową i doświadcz
wyjątkowych wrażeń za
kierownicą Alfy Romeo.

OFERTA

Zapytaj o ofertę dotyczącą Twojej
wymarzonej Alfy Romeo.

SKONFIGURUJ

Skonfiguruj Stelvio
online, w dowolnym
miejscu i czasie.

CERTYFIKAT ALFA ROMEO

Certyfikat Alfa Romeo
Z certyfikowanym samochodem,
staniesz się
posiadaczem czegoś więcej
niż tylko „używanego”
pojazdu. Będziesz
szczęśliwym właścicielem
certyfikowanej Alfy Romeo.