ALFA ROMEO STELVIO

Od 262 400 zł*
Od 2120 zł netto/mies. w abonamencie dla firm**
Ponadczasowe piękno, które wzbudza ponadczasowe emocje

Alfa Romeo Stelvio - Nagłówek - Płótno

CECHY SZCZEGÓLNE

Nieporównywany poziom komfortu dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów

Zwiększona wartość pojazdu dzięki technologii NFT

Innowacyjne funkcje wspomagania kierowcy, takie jak asystent pasa ruchu i aktywny asystent monitorowania martwego pola

Wyjątkowa przyczepność z systemem napędu na cztery koła Q4

Wersje

ODNAJDŹ SWÓJ STYL

Czasem dokonanie odpowiedniego wyboru może trwać wieki. W przypadku Alfy Romeo nie musisz się długo zastanawiać. Wystarczy Twoja pasja.

stelvio
Benzyna
Diesel
STELVIO SPRINT

Komfort

Alfa Romeo Stelvio - MY24 - AR Stelvio MCA Sprint
Benzyna
Diesel
STELVIO VELOCE

Sport

Alfa Romeo Stelvio - MY24 - AR Stelvio MCA Veloce
Benzyna
Diesel
STELVIO
TRIBUTO
ITALIANO

Ekskluzywność

Alfa Romeo Stelvio - MY24 - AR Stelvio Tributo Italiano MCA

EKSKLUZYWNE OFERTY NA ALFA ROMEO

Odkryj pełną gamę ofert dla klientów indywidualnych i biznesowych. Wybierz taką, która najlepiej spełnia Twoje potrzeby i pozwoli Ci uwolnić swoją pasję do jazdy.

Nota prawna

* Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. Cena obejmuje VAT. Do podanych cen doliczana będzie opłata transportowa w wysokości 500 zł brutto. Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO₂ są zmierzone na podstawie procedury WLTP zgodnie przepisami prawa europejskiego, w tym Rozporządzenia (UE) 2017/1151 i Rozporządzenia wykonawczego Komisji (UE) 2017/1153. Od 1 września 2018 r. nowe samochody są homologowane zgodnie ze światową zharmonizowaną procedurą badania samochodów osobowych i lekkich samochodów dostawczych (WLTP). Nowa procedura badań pozwala uzyskać bardziej realistyczne wyniki zużycia paliwa i emisji CO₂. Procedura WLTP zastąpiła dotychczasową europejską procedurę homologacyjną (NEDC). Z uwagi na warunki pomiarów, które lepiej oddają rzeczywiste warunki eksploatacji pojazdów wartości zużycia paliwa i emisji CO₂ uzyskane zgodnie z procedurą WLTP mogą być w wielu przypadkach wyższe od uzyskanych na podstawie protokołu NEDC. Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO₂ mogą się różnić od rzeczywistych w zależności od wyposażenia danego pojazdu, w tym wyposażenia dostępnego w opcji lub jako akcesoria fabryczne oraz typu opon. Zużycie paliwa i emisja CO₂ zależy również od warunków użytkowania samochodu w tym m.in. pogody, indywidualnego stylu jazdy kierowcy i obciążenia pojazdu. Tabele pokazują wartości od najwyższych do najniższych, uzyskane z uwzględnieniem wyposażenia dodatkowego pojazdu. Wszystkie informacje były aktualne w momencie publikacji materiału. Stellantis Polska Sp. z o.o. oraz Dealerzy marki Alfa Romeo zastrzegają sobie prawo do zmian specyfikacji produktów. Szczegółowe informacje można uzyskać w najbliższym punkcie sprzedaży Alfa Romeo.

** Oferta abonamentowa Stellantis Financial Services skierowana jest do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji dla modelu STELVIO MY24 2.0 GME 280 KM AT8 AWD VELOCE: cena katalogowa brutto: 287 600 zł, okres leasingu: 24 miesięcy i roczny przebieg 20 000 km, wpłata początkowa: 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 2 120 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Alfa Romeo. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalonej zgodnie z procedurami leasingodawcy. Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny, rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły akcji oraz informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne są u Dealerów Alfa Romeo.

Nadwozie

WYRÓŻNIAJĄCE SIĘ W KAŻDYM SZCZEGÓLE

Alfa Romeo Stelvio - MY23 - Zewnętrzne - Prezentacja

Alfa Romeo Stelvio zachwyca nowoczesną sylwetką, dynamiczną linią nadwozia i sportowym charakterem, który odzwierciedla ducha marki.

Nadwozie
Alfa Romeo Stelvio - MY23 - Zewnętrzne - Koła z Aluminiowej Stopy

Przeprojektowane światła przednie Full LED w technologii Matrix zapewniają optymalne oświetlenie i nadają Stelvio drapieżnego wyglądu.

Nadwozie
Alfa Romeo Stelvio - MY23 - Zewnętrzne - Przednie Reflektory

Adaptacyjne reflektory Full LED w technologii Matrix zapewniają optymalną widoczność na drodze.

Nadwozie
Alfa Romeo Stelvio - MY23 - Zewnętrzne - Tylne Lampy

Przyciemniane klosze tylnych świateł, podkreślają kultowy sportowy charakter Alfy Romeo.

Nadwozie
Alfa Romeo Stelvio - MY23 - Zewnętrzne - Scudetto

Charakterystyczny grill „Scudetto” w kształcie litery V, nadaje Stelvio sportowego wyglądu.

Wnętrze

BEZKOMPROMISOWE DOZNANIA

Alfa Romeo Stelvio - MY23 - Wewnętrzne - Prezentacja

Oprócz niezwykłego komfortu wnętrze Alfa Romeo Stelvio oferuje szereg najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych i zaawansowane funkcje łączności, które pozwalają osiągać całkiem nowy wymiar radości z jazdy.

Wnętrze
Alfa Romeo Stelvio - MY23 - Wewnętrzne - Cannocchiale

12,3-calowy wyświetlacz wskaźników dysponuje trzema rodzajami ustawień: Evolved, Relax i Heritage. Ustawienie Evolved jest nowoczesne i prezentuje niezbędne dane, ustawienie Relax koncentruje się na komforcie, a ustawienie Heritage jest inspirowane kultowymi modelami marki Alfa Romeo.

Wnętrze
Alfa Romeo Stelvio - MY23 - Wewnętrzne - System Wyświetlania

8,8-calowy wyświetlacz systemu z interaktywnymi widżetami.

Wnętrze
Alfa Romeo Stelvio - MY23 - Wewnętrzne - Konsola Środkowa

Środkowa konsola posiada 8-biegową automatyczną skrzynię biegów, wysokiej jakości wykończenia oraz przydatne schowki.

Wnętrze
Alfa Romeo Stelvio - MY23 - Wewnętrzne - Głośniki Harman Kardon

14 głośników systemu audio Premium Harman Kardon sprawi, że zatopisz się w świecie krystalicznie czystych dźwięków. Ciesz się klimatem naszej playlisty w trakcie wszystkich swoich podróży.

NOTA PRAWNA

Zdjęcie ma charakter wyłącznie poglądowy. Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami produktu i jego gamą kolorystyczną przejdź do https://www.alfaromeo.pl/konfigurator

 

NOTA PRAWNA

Zamieszczone zdjęcia mają charakter poglądowy i służą wyłącznie celom ilustracyjnym. Przedstawione na nich kolory i detale ze względów technicznych i/lub produkcyjnych i/lub handlowych mogą się różnić lub mogą nie być dostępne, gdy pojazd trafi do sprzedaży. Niektóre zdjęcia mogą przedstawiać akcesoria i/lub wyposażenie, które nie jest standardowe i które będzie wymagało dodatkowego zamówienia oraz dopłaty, gdy pojazd będzie już dostępny w ofercie handlowej.

Sprawdź wszystkie możliwości technologii i zdalnej interakcji z samochodem Alfa Romeo. Pobierz aplikację My Alfa Connect w App Store i Google Play. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji to kliknij w przycisk poniżej.

NOTA PRAWNA

Zużycie paliwa Alfa Romeo Stelvio: zasięg (l/100 km): 6,2 - 8,7; Emisja CO₂ (g/km): 163 - 197. Wartości homologacyjne typu określono na podstawie cyklu mieszanego WLTP. Zostały one uaktualnione w dniu 21.11.2022 r. Podane wartości zaprezentowano dla celów porównawczych.

WYMIARY

Alfa Romeo Stelvio - MY23 - Wymiary Stelvio

Stelvio ma 4687 mm długości, 2163 mm szerokości i 1632 mm wysokości. Maksymalna pojemność bagażnika wynosi 525 litrów. Felgi aluminiowe dostępne w rozmiarach:19", 20" i 21".

NOTA PRAWNA

Zdjęcia mają charakter wyłącznie poglądowy.
Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami produktu i jego gamą kolorystyczną przejdź do https://www.alfaromeo.pl/konfigurator

 

Alfa Romeo Stelvio - Usługi Finansowe
Usługi finansowe

OFERTA FINANSOWANIA ZAKUPU

Zapoznaj się z szeroką ofertą usług finansowych i produktów ubezpieczeniowych, którymi możesz być zainteresowany przy zakupie Twojej Alfy Romeo.

 

JAZDA TESTOWA

 

Umów się na jazdę
testową i doświadcz
wyjątkowych wrażeń za
kierownicą Alfy Romeo.

 

OFERTA

 

Zapytaj o ofertę dotyczącą Twojej
wymarzonej Alfy Romeo.

 

SKONFIGURUJ

 

Skonfiguruj Stelvio
online, w dowolnym
miejscu i czasie.

 

DOSTĘPNE OD RĘKI

 

Sprawdź samochody dostępne od ręki w salonach dealerskich.