ALFA ROMEO STELVIO

Od 262 400 zł*
Ponadczasowe piękno, które wzbudza ponadczasowe emocje.

STELVIO

CECHY SZCZEGÓLNE

Nieporównywany poziom komfortu dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów

Zwiększona wartość pojazdu dzięki technologii NFT

Innowacyjne funkcje wspomagania kierowcy, takie jak asystent pasa ruchu i aktywny asystent monitorowania martwego pola

Wyjątkowa przyczepność z systemem napędu na cztery koła Q4

Wersje

ODNAJDŹ SWÓJ STYL

Czasem dokonanie odpowiedniego wyboru może trwać wieki. W przypadku Alfy Romeo nie musisz się długo zastanawiać. Wystarczy Twoja pasja.

stelvio
Diesel 210 KM
Diesel 160 KM
STELVIO SPRINT

Sportowe i odważne

Od 262 400 zł*

Diesel 160 KM
Diesel 210 KM
STELVIO VELOCE

Szybkie i wydajne

Od 277 600 zł*

Benzyna 280 KM
Diesel 210 KM
Diesel 160 KM
STELVIO
TRIBUTO
ITALIANO

Od 294 800 zł*

EKSKLUZYWNE OFERTY NA ALFA ROMEO

Odkryj pełną gamę ofert dla klientów indywidualnych i biznesowych. Wybierz taką, która najlepiej spełnia Twoje potrzeby i pozwoli Ci uwolnić swoją pasję do jazdy.

Nota prawna

* Podane ceny obejmują VAT. Wszystkie ceny są traktowane jako sugestie FCA Poland sp. z o.o. dla dealerów i są to ceny orientacyjne wyliczone dla pojazdów wyprodukowanych. Do podanych cen doliczana będzie opłata transportowa o wysokości 500 zł brutto. Naszym zamiarem jest pokazywanie zawsze jak najbardziej aktualnych cen. Jednak z uwagi m.in. na globalny kryzys produkcyjny, a w szczególności uwzględniając światowy kryzys w zakresie półprzewodników oraz z uwagi na trwające zakłócenia w łańcuchu dostaw zainicjowane globalną pandemią COVID 19 i spotęgowane przez kryzys w Eurazji, które wpływają bezpośrednio na możliwości produkcyjne większości producentów pojazdów na rynku, na które producent pojazdu ani FCA Poland sp. z o.o. nie ma wpływu i nie ponosi za nie odpowiedzialności, producent pojazdu ani FCA Poland nie może zagwarantować ceny pojazdu ani też daty jego produkcji. Montaż akcesoriów dodatkowych może wymagać dodatkowej opłaty. Szczegóły w salonach.

Nadwozie
WYRÓŻNIAJĄCE SIĘ W KAŻDYM SZCZEGÓLE

Alfa Romeo Stelvio zachwyca nowoczesną sylwetką, dynamiczną linią nadwozia i sportowym charakterem, który odzwierciedla ducha marki.

Nadwozie

Przeprojektowane światła przednie Full LED w technologii Matrix zapewniają optymalne oświetlenie i nadają Stelvio drapieżnego wyglądu.

Nadwozie

Adaptacyjne reflektory Full LED w technologii Matrix zapewniają optymalną widoczność na drodze.

Nadwozie

Przyciemniane klosze tylnych świateł, podkreślają kultowy sportowy charakter Alfy Romeo.

Nadwozie

Charakterystyczny grill „Scudetto” w kształcie litery V, nadaje Stelvio sportowego wyglądu.

Wnętrze
BEZKOMPROMISOWE DOZNANIA

Oprócz niezwykłego komfortu wnętrze Alfa Romeo Stelvio oferuje szereg najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych i zaawansowane funkcje łączności, które pozwalają osiągać całkiem nowy wymiar radości z jazdy.

Wnętrze

12,3-calowy wyświetlacz wskaźników dysponuje trzema rodzajami ustawień: Evolved, Relax i Heritage. Ustawienie Evolved jest nowoczesne i prezentuje niezbędne dane, ustawienie Relax koncentruje się na komforcie, a ustawienie Heritage jest inspirowane kultowymi modelami marki Alfa Romeo.

Wnętrze

8,8-calowy wyświetlacz systemu z interaktywnymi widżetami.

Wnętrze

Środkowa konsola posiada 8-biegową automatyczną skrzynię biegów, wysokiej jakości wykończenia oraz przydatne schowki.

Wnętrze

14 głośników systemu audio Premium Harman Kardon sprawi, że zatopisz się w świecie krystalicznie czystych dźwięków. Ciesz się klimatem naszej playlisty w trakcie wszystkich swoich podróży.

NOTA PRAWNA

Zdjęcie ma charakter wyłącznie poglądowy. Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami produktu i jego gamą kolorystyczną przejdź do https://www.alfaromeo.pl/konfigurator

 

Stwórz swoje Stelvio
NOTA PRAWNA

Zamieszczone zdjęcia mają charakter poglądowy i służą wyłącznie celom ilustracyjnym. Przedstawione na nich kolory i detale ze względów technicznych i/lub produkcyjnych i/lub handlowych mogą się różnić lub mogą nie być dostępne, gdy pojazd trafi do sprzedaży. Niektóre zdjęcia mogą przedstawiać akcesoria i/lub wyposażenie, które nie jest standardowe i które będzie wymagało dodatkowego zamówienia oraz dopłaty, gdy pojazd będzie już dostępny w ofercie handlowej.

Sprawdź wszystkie możliwości technologii i zdalnej interakcji z samochodem Alfa Romeo. Pobierz aplikację My Alfa Connect w App Store i Google Play. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji to kliknij w przycisk poniżej.

NOTA PRAWNA

Zużycie paliwa Alfa Romeo Stelvio: zasięg (l/100 km): 6,2 - 8,7; Emisja CO₂ (g/km): 163 - 197. Wartości homologacyjne typu określono na podstawie cyklu mieszanego WLTP. Zostały one uaktualnione w dniu 21.11.2022 r. Podane wartości zaprezentowano dla celów porównawczych.

Wymiary

Stelvio ma 4687 mm długości, 2163 mm szerokości i 1632 mm wysokości. Maksymalna pojemność bagażnika wynosi 525 litrów. Felgi aluminiowe dostępne w rozmiarach:19", 20" i 21".

NOTA PRAWNA

Zdjęcia mają charakter wyłącznie poglądowy.
Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami produktu i jego gamą kolorystyczną przejdź do https://www.alfaromeo.pl/konfigurator

 

Usługi finansowe

OFERTA FINANSOWANIA ZAKUPU

Zapoznaj się z szeroką ofertą usług finansowych i produktów ubezpieczeniowych, którymi możesz być zainteresowany przy zakupie Twojej Alfy Romeo.

JAZDA TESTOWA

Umów się na jazdę
testową i doświadcz
wyjątkowych wrażeń za
kierownicą Alfy Romeo.

OFERTA

Zapytaj o ofertę dotyczącą Twojej
wymarzonej Alfy Romeo.

SKONFIGURUJ

Skonfiguruj Stelvio
online, w dowolnym
miejscu i czasie.

CERTYFIKAT ALFA ROMEO

Certyfikat Alfa Romeo
Z certyfikowanym samochodem,
staniesz się
posiadaczem czegoś więcej
niż tylko „używanego”
pojazdu. Będziesz
szczęśliwym właścicielem
certyfikowanej Alfy Romeo.