ALFA ROMEO STELVIO

Od 264 400 zł*
Od 2120 zł netto/mies. w abonamencie dla firm**
Ponadczasowe piękno, które wzbudza ponadczasowe emocje

Alfa Romeo Stelvio - Nagłówek - Płótno

CECHY SZCZEGÓLNE

Nieporównywany poziom komfortu dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów.

Zwiększona wartość pojazdu dzięki technologii NFT.

Innowacyjne funkcje wspomagania kierowcy, takie jak asystent pasa ruchu i aktywny asystent monitorowania martwego pola.

Wyjątkowa przyczepność z systemem napędu na cztery koła Q4.

Wersje

ODNAJDŹ SWÓJ STYL

Czasem dokonanie odpowiedniego wyboru może trwać wieki. W przypadku Alfy Romeo nie musisz się długo zastanawiać. Wystarczy Twoja pasja.

stelvio
Benzyna
Diesel
STELVIO SPRINT

Komfort

Alfa Romeo Stelvio - MY24 - AR Stelvio MCA Sprint
Benzyna
Diesel
STELVIO VELOCE

Sport

Alfa Romeo Stelvio - MY24 - AR Stelvio MCA Veloce
Benzyna
Diesel
STELVIO
TRIBUTO
ITALIANO

Ekskluzywność

Alfa Romeo Stelvio - MY24 - AR Stelvio Tributo Italiano MCA

EKSKLUZYWNE OFERTY NA ALFA ROMEO

Odkryj pełną gamę ofert dla klientów indywidualnych i biznesowych. Wybierz taką, która najlepiej spełnia Twoje potrzeby i pozwoli Ci uwolnić swoją pasję do jazdy.

Jak chciałbyś kupić swoją Alfę Romeo?

KUP U DEALERA

Znajdź najbliższego dealera lub pozostaw swoje dane, abyśmy mogli umówić Cię na wizytę.

Jak chciałbyś kupić swoją Alfę Romeo?

POMOC EKSPERTA SPRZEDAŻY  PRZY WYBORZE AUTA DOSTĘPNEGO OD RĘKI

Zadzwoń do eksperta od poniedziałku do piątku w godz. od 09:00 do 17:00 pod numer 00 800 2532 0000.

KORZYŚCI ZWIĄZANE Z DOKONANIEM ZAMÓWIENIA ONLINE

ZAMÓW SAMOCHÓD
ONLINE

Następnie sfinalizuj jego
zakup w salonie wybranego
przez Ciebie dealera.

BEZ PRZYKRYCH
NIESPODZIANEK

Jasne i przejrzyste
ceny w całym
procesie zamówienia.

SZEROKI WYBÓR AUT
DOSTĘPNYCH OD RĘKI

Przeglądaj dostępne samochody z
całej Polski z zaciszu Twojego
domu.

WSPARCIE EKSPERTA

Wykwalifikowani eksperci Alfy
Romeo pomogą Ci w wyborze
i zamówieniu auta online.

Nota prawna

* Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. Cena obejmuje VAT. Do podanych cen doliczana będzie opłata transportowa w wysokości 500 zł brutto. Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO₂ są zmierzone na podstawie procedury WLTP zgodnie przepisami prawa europejskiego, w tym Rozporządzenia (UE) 2017/1151 i Rozporządzenia wykonawczego Komisji (UE) 2017/1153. Od 1 września 2018 r. nowe samochody są homologowane zgodnie ze światową zharmonizowaną procedurą badania samochodów osobowych i lekkich samochodów dostawczych (WLTP). Nowa procedura badań pozwala uzyskać bardziej realistyczne wyniki zużycia paliwa i emisji CO₂. Procedura WLTP zastąpiła dotychczasową europejską procedurę homologacyjną (NEDC). Z uwagi na warunki pomiarów, które lepiej oddają rzeczywiste warunki eksploatacji pojazdów wartości zużycia paliwa i emisji CO₂ uzyskane zgodnie z procedurą WLTP mogą być w wielu przypadkach wyższe od uzyskanych na podstawie protokołu NEDC. Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO₂ mogą się różnić od rzeczywistych w zależności od wyposażenia danego pojazdu, w tym wyposażenia dostępnego w opcji lub jako akcesoria fabryczne oraz typu opon. Zużycie paliwa i emisja CO₂ zależy również od warunków użytkowania samochodu w tym m.in. pogody, indywidualnego stylu jazdy kierowcy i obciążenia pojazdu. Tabele pokazują wartości od najwyższych do najniższych, uzyskane z uwzględnieniem wyposażenia dodatkowego pojazdu. Wszystkie informacje były aktualne w momencie publikacji materiału. Stellantis Polska Sp. z o.o. oraz Dealerzy marki Alfa Romeo zastrzegają sobie prawo do zmian specyfikacji produktów. Szczegółowe informacje można uzyskać w najbliższym punkcie sprzedaży Alfa Romeo.

** Oferta abonamentowa Stellantis Financial Services skierowana jest do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji dla modelu STELVIO MY24 2.0 GME 280 KM AT8 AWD VELOCE: cena katalogowa brutto: 287 600 zł, okres leasingu: 24 miesięcy i roczny przebieg 20 000 km, wpłata początkowa: 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 2 120 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Alfa Romeo. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalonej zgodnie z procedurami leasingodawcy. Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny, rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły akcji oraz informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne są u Dealerów Alfa Romeo.

Nadwozie

WYRÓŻNIAJĄCE SIĘ W KAŻDYM SZCZEGÓLE

Alfa Romeo Stelvio - MY23 - Zewnętrzne - Prezentacja

Alfa Romeo Stelvio zachwyca nowoczesną sylwetką, dynamiczną linią nadwozia i sportowym charakterem, który odzwierciedla ducha marki.

Nadwozie
Alfa Romeo Stelvio - MY23 - Zewnętrzne - Koła z Aluminiowej Stopy

Przeprojektowane światła przednie Full LED w technologii Matrix zapewniają optymalne oświetlenie i nadają Stelvio drapieżnego wyglądu.

Nadwozie
Alfa Romeo Stelvio - MY23 - Zewnętrzne - Przednie Reflektory

Adaptacyjne reflektory Full LED w technologii Matrix zapewniają optymalną widoczność na drodze.

Nadwozie
Alfa Romeo Stelvio - MY23 - Zewnętrzne - Tylne Lampy

Przyciemniane klosze tylnych świateł, podkreślają kultowy sportowy charakter Alfy Romeo.

Nadwozie
Alfa Romeo Stelvio - MY23 - Zewnętrzne - Scudetto

Charakterystyczny grill „Scudetto” w kształcie litery V, nadaje Stelvio sportowego wyglądu.

Wnętrze

BEZKOMPROMISOWE DOZNANIA

Alfa Romeo Stelvio - MY23 - Wewnętrzne - Prezentacja

Oprócz niezwykłego komfortu wnętrze Alfa Romeo Stelvio oferuje szereg najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych i zaawansowane funkcje łączności, które pozwalają osiągać całkiem nowy wymiar radości z jazdy.

Wnętrze
Alfa Romeo Stelvio - MY23 - Wewnętrzne - Cannocchiale

12,3-calowy wyświetlacz wskaźników dysponuje trzema rodzajami ustawień: Evolved, Relax i Heritage. Ustawienie Evolved jest nowoczesne i prezentuje niezbędne dane, ustawienie Relax koncentruje się na komforcie, a ustawienie Heritage jest inspirowane kultowymi modelami marki Alfa Romeo.

Wnętrze
Alfa Romeo Stelvio - MY23 - Wewnętrzne - System Wyświetlania

8,8-calowy wyświetlacz systemu z interaktywnymi widżetami.

Wnętrze
Alfa Romeo Stelvio - MY23 - Wewnętrzne - Konsola Środkowa

Środkowa konsola posiada 8-biegową automatyczną skrzynię biegów, wysokiej jakości wykończenia oraz przydatne schowki.

Wnętrze
Alfa Romeo Stelvio - MY23 - Wewnętrzne - Głośniki Harman Kardon

14 głośników systemu audio Premium Harman Kardon sprawi, że zatopisz się w świecie krystalicznie czystych dźwięków. Ciesz się klimatem naszej playlisty w trakcie wszystkich swoich podróży.

NOTA PRAWNA

Zdjęcie ma charakter wyłącznie poglądowy. Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami produktu i jego gamą kolorystyczną przejdź do https://www.alfaromeo.pl/konfigurator

 

NOTA PRAWNA

Zamieszczone zdjęcia mają charakter poglądowy i służą wyłącznie celom ilustracyjnym. Przedstawione na nich kolory i detale ze względów technicznych i/lub produkcyjnych i/lub handlowych mogą się różnić lub mogą nie być dostępne, gdy pojazd trafi do sprzedaży. Niektóre zdjęcia mogą przedstawiać akcesoria i/lub wyposażenie, które nie jest standardowe i które będzie wymagało dodatkowego zamówienia oraz dopłaty, gdy pojazd będzie już dostępny w ofercie handlowej.

Sprawdź wszystkie możliwości technologii i zdalnej interakcji z samochodem Alfa Romeo. Pobierz aplikację My Alfa Connect w App Store i Google Play. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji to kliknij w przycisk poniżej.

NOTA PRAWNA

Zużycie paliwa Alfa Romeo Stelvio: zasięg (l/100 km): 6,2 - 8,7; Emisja CO₂ (g/km): 163 - 197. Wartości homologacyjne typu określono na podstawie cyklu mieszanego WLTP. Zostały one uaktualnione w dniu 21.11.2022 r. Podane wartości zaprezentowano dla celów porównawczych.

WYMIARY

Alfa Romeo Stelvio - MY23 - Wymiary Stelvio

Stelvio ma 4687 mm długości, 2163 mm szerokości i 1632 mm wysokości. Maksymalna pojemność bagażnika wynosi 525 litrów. Felgi aluminiowe dostępne w rozmiarach:19", 20" i 21".

NOTA PRAWNA

Zdjęcia mają charakter wyłącznie poglądowy.
Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami produktu i jego gamą kolorystyczną przejdź do https://www.alfaromeo.pl/konfigurator

 

Obsługa Klienta

Polegaj na naszym zespole

Zespół naszych doradców odpowie na wszystkie Twoje pytania i przeprowadzi Cię przez cały etap procesu zakupu.

Pragniesz dołączyć do naszej rodziny?

Zadzwoń do nas od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00, by zasięgnąć informacji o naszych samochodach lub by uzyskać pomoc przy jego zakupie.

Alfa Romeo Stelvio - Usługi Finansowe
Usługi finansowe

OFERTA FINANSOWANIA ZAKUPU

Zapoznaj się z szeroką ofertą usług finansowych i produktów ubezpieczeniowych, którymi możesz być zainteresowany przy zakupie Twojej Alfy Romeo.

 

JAZDA TESTOWA

 

Umów się na jazdę
testową i doświadcz
wyjątkowych wrażeń za
kierownicą Alfy Romeo.

 

OFERTA

 

Zapytaj o ofertę dotyczącą Twojej
wymarzonej Alfy Romeo.

 

SKONFIGURUJ

 

Skonfiguruj Stelvio
online, w dowolnym
miejscu i czasie.

 

DOSTĘPNE OD RĘKI

 

Sprawdź samochody dostępne od ręki w salonach dealerskich.