ALFA ROMEO STELVIO

Od 259 000 zł*
Ponadczasowe piękno, które wzbudza ponadczasowe emocje.

STELVIO

CECHY SZCZEGÓLNE

Niepowtarzalny włoski design

SUV w stylu Alfy Romeo

Zaawansowane
systemy wspomagania
kierowcy

2. poziom autonomicznego prowadzenia

Idealne rozłożenie masy
pojazdu

Optymalna równowaga dla
uzyskania
bezkompromisowych
osiągów

Zawieszenie Alfa™ Link

Zwiększona precyzja,
maksimum komfortu

stelvio
STELVIO SUPER
STELVIO SPRINT
STELVIO TI
STELVIO VELOCE
Nota prawna

* Podane ceny obejmują VAT. Wszystkie ceny są traktowane jako sugestie FCA Poland S.A. dla dealerów i są to ceny orientacyjne wyliczone dla pojazdów wyprodukowanych. Do podanych cen doliczana będzie opłata transportowa o wysokości 500 zł brutto. Naszym zamiarem jest pokazywanie zawsze jak najbardziej aktualnych cen. Jednak z uwagi m.in. na globalny kryzys produkcyjny, a w szczególności uwzględniając światowy kryzys w zakresie półprzewodników oraz z uwagi na trwające zakłócenia w łańcuchu dostaw zainicjowane globalną pandemią COVID 19 i spotęgowane przez kryzys w Eurazji, które wpływają bezpośrednio na możliwości produkcyjne większości producentów pojazdów na rynku, na które producent pojazdu ani FCA Poland S.A. nie ma wpływu i nie ponosi za nie odpowiedzialności, producent pojazdu ani FCA Poland nie może zagwarantować ceny pojazdu ani też daty jego produkcji. Montaż akcesoriów dodatkowych może wymagać dodatkowej opłaty. Szczegóły w salonach.

Nadwozie
WYRÓŻNIAJĄCE SIĘ W KAŻDYM SZCZEGÓLE
Nadwozie

Przeprojektowane światła przednie Full LED w technologii Matrix zapewniają optymalne oświetlenie i nadają Stelvio drapieżnego wyglądu.

Nadwozie

Reflektory adaptacyjne Full LED w technologii Matrix, zapewniają optymalne oświetlenie.

Nadwozie

Przyciemniane klosze tylnych świateł, podkreślają kultowy sportowy charakter Alfy Romeo.

Nadwozie

Charakterystyczny grill „Scudetto” w kształcie litery V, nadaje Stelvio sportowego wyglądu.

Wnętrze
BEZKOMPROMISOWE DOZNANIA
Wnętrze

12,3-calowy wyświetlacz wskaźników dysponuje trzema rodzajami ustawień: Evolved, Relax i Heritage. Ustawienie Evolved jest nowoczesne i prezentuje niezbędne dane, ustawienie Relax koncentruje się na komforcie, a ustawienie Heritage jest inspirowane kultowymi modelami marki Alfa Romeo.

Wnętrze

8,8-calowy wyświetlacz systemu z interaktywnymi widżetami.

Wnętrze

Środkowa konsola posiada wysokiej jakości wykończenia oraz przydatne schowki.

Wnętrze

14 głośników systemu audio Premium Harman Kardon sprawi, że zatopisz się w świecie krystalicznie czystych dźwięków. Ciesz się klimatem naszej playlisty w trakcie wszystkich swoich podróży.

NOTA PRAWNA

Zdjęcie ma charakter wyłącznie poglądowy. Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami produktu i jego gamą kolorystyczną przejdź do https://www.alfaromeo.pl/konfigurator

 

NOTA PRAWNA

Zamieszczone zdjęcia mają charakter poglądowy i służą wyłącznie celom ilustracyjnym. Przedstawione na nich kolory i detale ze względów technicznych i/lub produkcyjnych i/lub handlowych mogą się różnić lub mogą nie być dostępne, gdy pojazd trafi do sprzedaży. Niektóre zdjęcia mogą przedstawiać akcesoria i/lub wyposażenie, które nie jest standardowe i które będzie wymagało dodatkowego zamówienia oraz dopłaty, gdy pojazd będzie już dostępny w ofercie handlowej.

Technologia
EKSPLOZJA RADOŚCI Z JAZDY ALFĄ ROMEO

Dzięki doskonałemu rozłożeniu masy, doskonałemu stosunkowi mocy do masy, zwinności i lekkości prowadzenia, Alfa Romeo Stelvio dostarcza Ci prawdziwej przyjemności z jazdy.

Technologia

CYFROWY CERTYFIKAT NFT , KTÓRY POZWOLI ZWIĘKSZYĆ WARTOŚĆ TWOJEGO POJAZDU

Dzięki zastosowaniu w Alfie Romeo Stelvio najnowszej generacji oprogramowania dysponuje ona Cyfrowym Certyfikatem NFT. Został on opracowany w oparciu o technologię Blockchain. Certyfikat NFT rejestruje informacje związane z eksploatacją pojazdu, umożliwiając wygenerowania unikalnej i niemożliwej do sfałszowania historii jego użytkowania.

Zaawansowane systemy wspomagające jazdę

PIEKNO WSPIERANE PRZEZ TECHNOLOGIĘ

W Alfie Romeo Stelvio do perfekcji dopracowano sztukę zachowania równowagi między czerpaniem przyjemności z prowadzenia samochodu, a wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, które gwarantują osiągnięcie 2. poziomu autonomii jazdy. Stelvio zostało wyposażone w systemy, które w inteligentny sposób monitorują otoczenie pojazdu, zapewniając kontrolę i dostarczając wyjątkowej przyjemności z jazdy.

System multimedialno-informacyjny
WCIĄGAJĄCA TECHNOLOGIA NA KRÓTKIE I DŁUGIE PODRÓŻE

Łatwy i intuicyjny system multimedialny Alfy Romeo Stelvio został wyposażony w wyświetlacz Multi-Touch o przekątnej 8,8 cala. By go obsłużyć wystarczy jeden zwykły dotyk.

Usługi Alfa Connect

NAJLEPSZY POZIOM POŁĄCZENIA

Pozostań w kontakcie ze swoim samochodem i ze światem.

MY ASSISTANT

W nagłych sytuacjach usługa ta umożliwi Ci połączenie z Call Center, w którym przeszkoleni pracownicy pomogą Ci rozwiązać problem, który napotkałeś lub powiadomią odpowiednie służby, by przybyły Ci z pomocą.

MY REMOTE

Za pomocą usługi My Remote możesz w dowolnym miejscu i o dowolnej porze połączyć się ze swoją Alfą Romeo Stelvio, aby zablokować lub odblokowywać drzwi, włączać lub wyłączać światła oraz wykonać wiele innych czynności. Wszystko to zrobisz za pomocą Twojego smartfona lub smartwatcha.

MY CAR

Dzięki aplikacji My Car możesz, przy pomocy smartfona lub komputera, zdalnie kontrolować stan Twojej Alfy Romeo Stelvio. Kilka prostych kliknięć da Ci odpowiedź na to, czy Twój samochód nie wymaga podjęcia przez Ciebie jakichś działań.

MY WI-FI*

Dzięki usłudze My Wi-Fi możesz udostępnić bezprzewodowe połączenie internetowe wszystkim pasażerom Twojej Alfy Romeo Stelvio.

*My Wi-fijest usługą opcjonalną.

MY ALERT*

Ciesz się spokojem i chroń swoją Alfę Romeo Stelvio przed próbami kradzieży lub nieautoryzowanego odholowania. Dzięki usłudze My Alert, za pomocą aplikacji otrzymasz natychmiastowe powiadomienie o podejrzanych działaniach podjętych wobec Twojego samochodu.

*My Alert jest usługą opcjonalną.

MY NAVIGATION

System nawigacyjny na bieżąco dostarczy Ci szczegółowych informacji o warunkach panujących na drodze, którą przemierzasz. Dotyczyć one będą: aktualnego natężenia ruchu, sytuacji pogodowej oraz ogólnej sytuacji drogowej. Korzystając ze swojego smartfona, możesz wyszukać inne cele podróży lub ciekawe miejsca znajdujące się w okolicy i przesyłać informacje o nich do pokładowego nawigatora.

Sprawdź wszystkie możliwości technologii i zdalnej interakcji z samochodem Alfa Romeo. Pobierz aplikację My Alfa Connect w App Store i Google Play. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji to kliknij w przycisk poniżej.

Osiągi

ZAPROJEKTOWANE, BY ZWIĘKSZYĆ TWOJE OSIĄGI

Szeroka gama bardzo mocnych i wydajnych silników wykonanych w całości z aluminium, które w połączeniu z 8-biegową automatyczną skrzynią biegów ZF zapewniają maksymalne osiągi pod względem płynności jazdy, mocy i komfortu. Rodzina silników składa się z jednostek wysokoprężnych i benzynowych, o mocy od 210 do 280 KM.

NOTA PRAWNA

Zużycie paliwa Alfa Romeo Stelvio: zasięg (l/100 km): 6,2 - 8,7; Emisja CO₂ (g/km): 163 - 197. Wartości homologacyjne typu określono na podstawie cyklu mieszanego WLTP. Zostały one uaktualnione w dniu 21.11.2022 r. Podane wartości zaprezentowano dla celów porównawczych.

Wymiary

 Pojemność bagażnika Alfy Romeo Stelvio wynosi 525 l.

 

NOTA PRAWNA

Zdjęcia mają charakter wyłącznie poglądowy.
Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami produktu i jego gamą kolorystyczną przejdź do https://www.alfaromeo.pl/konfigurator

 

Usługi finansowe

OFERTA FINANSOWANIA ZAKUPU

Zapoznaj się z szeroką ofertą usług finansowych i produktów ubezpieczeniowych, którymi możesz być zainteresowany przy zakupie Twojej Alfy Romeo.

JAZDA TESTOWA

Umów się na jazdę
testową i doświadcz
wyjątkowych wrażeń za
kierownicą Alfy Romeo.

OFERTA

Zapytaj o ofertę dotyczącą Twojej
wymarzonej Alfy Romeo.

KONFIGURUJ

Skonfiguruj Stelvio
online, w dowolnym
miejscu i czasie.

CERTYFIKAT ALFA ROMEO

Certyfikat Alfa Romeo
Z certyfikowanym samochodem,
staniesz się
posiadaczem czegoś więcej
niż tylko „używanego”
pojazdu. Będziesz
szczęśliwym właścicielem
certyfikowanej Alfy Romeo.