ALFA ROMEO
JUNIOR IBRIDA

Od 129 600 zł*
Sportowy charakter w kompaktowym wydaniu

NOTA PRAWNA

* Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. Cena obejmuje VAT. Do podanych cen doliczana będzie opłata transportowa w wysokości 500 zł brutto. Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO₂ są zmierzone na podstawie procedury WLTP zgodnie przepisami prawa europejskiego, w tym Rozporządzenia (UE) 2017/1151 i Rozporządzenia wykonawczego Komisji (UE) 2017/1153. Od 1 września 2018 r. nowe samochody są homologowane zgodnie ze światową zharmonizowaną procedurą badania samochodów osobowych i lekkich samochodów dostawczych (WLTP). Nowa procedura badań pozwala uzyskać bardziej realistyczne wyniki zużycia paliwa i emisji CO₂. Procedura WLTP zastąpiła dotychczasową europejską procedurę homologacyjną (NEDC). Z uwagi na warunki pomiarów, które lepiej oddają rzeczywiste warunki eksploatacji pojazdów wartości zużycia paliwa i emisji CO₂ uzyskane zgodnie z procedurą WLTP mogą być w wielu przypadkach wyższe od uzyskanych na podstawie protokołu NEDC. Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO₂ mogą się różnić od rzeczywistych w zależności od wyposażenia danego pojazdu, w tym wyposażenia dostępnego w opcji lub jako akcesoria fabryczne oraz typu opon. Zużycie paliwa i emisja CO₂ zależy również od warunków użytkowania samochodu w tym m.in. pogody, indywidualnego stylu jazdy kierowcy i obciążenia pojazdu. Tabele pokazują wartości od najwyższych do najniższych, uzyskane z uwzględnieniem wyposażenia dodatkowego pojazdu. Wszystkie informacje były aktualne w momencie publikacji materiału. Stellantis Polska Sp. z o.o. oraz Dealerzy marki Alfa Romeo zastrzegają sobie prawo do zmian specyfikacji produktów. Szczegółowe informacje można uzyskać w najbliższym punkcie sprzedaży Alfa Romeo.

DOSTĘPNA RÓWNIEŻ W WERSJI ELEKTRYCZNEJ (BEV)

CECHY SZCZEGÓLNE

Przemierzaj miasto w wielkim stylu

Wydajność w sportowym stylu i zachwycające zasięgi, dzięki zaawansowanej technologii hybrydowej.

Innowacyjna technologia i zaawansowane systemy łączności gwarantują wygodę i pełną kontrolę.

Przestronny, 415-litrowy bagażnik, który pomieści wszystko czego potrzebujesz.

Najważniejsze zalety

Kształtowanie doskonałości

Poczuj radość z jazdy na napędzie hybrydowym, ciesząc się precyzją prowadzenia i stylem Alfy Romeo Junior Ibrida - samochodu, który zachwyca wyjątkową mocą i niedoścignionym poziomem sztuki rzemieślniczej. Przestronna kabina i najnowsze rozwiązania technologiczne sprawiają, że to kompaktowe sportowe auto z napędem hybrydowym idealnie sprawdzi się podczas codziennych podróży.

 

WŁOSKA ELEGANCJA W RUCHU

Kwintesencja stylu i innowacji: wyszukany przykład włoskiego wzornictwa, które zachwyca precyzją wykonania.

 

CZYSTA PASJA DO JAZDY

Dynamika jazdy Junior gwarantuje charakterystyczne dla Alfy Romeo wrażenia, pełną kontrolę i pewność: niedościgniona precyzja prowadzenia i niezawodna moc w każdych warunkach.

 

GOTOWY NA CODZIENNE WYZWANIA

Doświadcz komfortu w przestronnym wnętrzu nowej Alfy Romeo Junior Ibrida z bagażnikiem o pojemności ponad 415 litrów.

 

WIĘKSZA ŁĄCZNOŚĆ

Dzięki usługom Alfa Connect możesz korzystać z zaawansowanej łączności w kabinie swojego samochodu, m.in. ulepszonego asystenta głosowego zasilanego przez generatywne narzędzie AI, ChatGPT, które zapewnia płynną komunikację i wygodę użytkowania.

Wybierz swoją
Alfę Romeo Junior

Porównaj wersje nowej Alfy Romeo Junior i poznaj każdy szczegół auta, żeby wybrać dokładnie takie, jakie pasuje do Twojego charakteru.

Choose your Alfa Romeo Milano
Ibrida


Silnik hybrydowy Mild-Hybrid (MHEV)
17'' felgi aluminiowe
Światła w technologii Full LED
Klimatyzacja automatyczna
10” calowy ekran zegarów
10” ekran dotykowy systemu multimedialnego

Starting from

Cena od 129 600 zł*

    
Ibrida
Speciale


18'' felgi aluminiowe
Matowe elementy wykończenia nadwozia
Elektrycznie regulowane fotele Spiga
Systemy wspomagania jazdy poziomu 2

Cena od 139 600 zł*

    

KORZYŚCI ZWIĄZANE Z DOKONANIEM ZAMÓWIENIA ONLINE

ZAMÓW SAMOCHÓD
ONLINE

Następnie sfinalizuj jego
zakup w salonie wybranego
przez Ciebie dealera.

BEZ PRZYKRYCH
NIESPODZIANEK

Jasne i przejrzyste
ceny w całym
procesie zamówienia.

SZEROKI WYBÓR AUT
DOSTĘPNYCH OD RĘKI

Przeglądaj dostępne samochody z
całej Polski z zaciszu Twojego
domu.

WSPARCIE EKSPERTA

Wykwalifikowani eksperci Alfy
Romeo pomogą Ci w wyborze
i zamówieniu auta online

Obsługa Klienta

Polegaj na naszym zespole

Zespół naszych doradców odpowie na wszystkie Twoje pytania i przeprowadzi Cię przez cały etap procesu zakupu.

Pragniesz dołączyć do naszej rodziny?

Zadzwoń do nas od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00, by zasięgnąć informacji o naszych samochodach lub by uzyskać pomoc przy jego zakupie.

Napęd hybrydowy

Wydajność idzie w parze ze sportowym charakterem

Poczuj ekscytację podczas jazdy po mieście, dzięki zaawansowanemu układowi hybrydowemu Alfy Romeo Junior o mocy 136 KM. Zwinność i lekkość to ucieleśnienie charakterystycznej dla Alfy Romeo charakterystyki prowadzenia przy jednoczesnej optymalizacji zużycia paliwa i odzyskiwania energii.

Wymiary

Alfa Romeo Junior Ibrida ma 4173 mm długości i 1535 mm wysokości - to idealne wymiary kompaktowego auta sportowego. Przestronny bagażnik o pojemności do 415 litrów pomieści każdy bagaż potrzebny do Twoich podróży, dzięki czemu auto jest wyjątkowo wszechstronne i świetnie sprawdzi się zarówno podczas jazdy w mieście, jak i w trasie. Dostępne są 17” i 18” felgi aluminiowe.

NOTA PRAWNA

Zużycie paliwa Alfy Romeo Junior Ibrida (l/100km): 4,9 - 5,2; emisja CO2 (g/km): 110-117. Wstępne wartości zmierzone zgodnie z cyklem WLTP podczas testów przed homologacją, które mogą się różnić przed ostateczną homologacją. Wstępne wartości podlegające potwierdzeniu podczas procesu zatwierdzania. Podane wartości są wyłącznie do celów porównawczych. Wartości zużycia energii i emisji CO2 mogą różnić się w zależności od rzeczywistych warunków użytkowania i różnych czynników, takich jak opcje, temperatura, styl jazdy, prędkość, masa pojazdu, specjalne wyposażenie (klimatyzacja, ogrzewanie, radio, nawigacja, światła itp.), opony, warunki drogowe, pogoda itp.
Zdjęcia służą wyłącznie celom ilustracyjnym. Niektóre funkcje mogą być opcjonalne lub tymczasowo niedostępne.

Usługi finansowe

Dostępne opcje zakupu

Poznaj gamę usług finansowych i produktów ubezpieczeniowych dostępnych przy zakupie twojej Alfy Romeo.