ALFA ROMEO TONALE

Od 169 900 zł*
Żyj nieprzewidywalnie.

alfa romeo tonale

TONALE

CECHY SZCZEGÓLNE

Pierwszy model Alfy Romeo z napędem hybrydowym

Technologia NFT śledzi cykl życia samochodu

Wyposażony w najnowsze zaawansowane systemy wspomagania kierowcy

Wyposażony w technologię
brake-by-wire

EKSKLUZYWNE OFERTY NA ALFA ROMEO

Odkryj pełną gamę ofert indywidualnych i biznesowych. Wybierz taką, która najlepiej spełnia Twoje potrzeby i pozwoli Ci uwolnić swoją pasję do jazdy.

Nota prawna

* Podane ceny obejmują VAT. Wszystkie ceny są traktowane jako sugestie FCA Poland sp. z o.o. dla dealerów i są to ceny orientacyjne wyliczone dla pojazdów wyprodukowanych. Do podanych cen doliczana będzie opłata transportowa o wysokości 500 zł brutto. Naszym zamiarem jest pokazywanie zawsze jak najbardziej aktualnych cen. Jednak z uwagi m.in. na globalny kryzys produkcyjny, a w szczególności uwzględniając światowy kryzys w zakresie półprzewodników oraz z uwagi na trwające zakłócenia w łańcuchu dostaw zainicjowane globalną pandemią COVID 19 i spotęgowane przez kryzys w Eurazji, które wpływają bezpośrednio na możliwości produkcyjne większości producentów pojazdów na rynku, na które producent pojazdu ani FCA Poland sp. z o.o. nie ma wpływu i nie ponosi za nie odpowiedzialności, producent pojazdu ani FCA Poland nie może zagwarantować ceny pojazdu ani też daty jego produkcji. Montaż akcesoriów dodatkowych może wymagać dodatkowej opłaty. Szczegóły w salonach.

Nadwozie
FUNKCJONALNE PIĘKNO
Alfa romeo gallery exterior 1

Stylistyka, która tworzy i podkreśla naturalne piękno wpisane w DNA Alfy Romeo, stanowiące kwintesencję włoskiego wzornictwa, które na nowo reinterpretuje nowoczesność i funkcjonalność.

Alfa romeo tonale nadwozie 2

Charakterystyczna trójkątna tarcza "Scudetto", stanowiąca centralny element fasady Alfy Romeo Tonale.

Alfa romeo tonale nadwozie 3

Adaptacyjne światła przednie Full LED Matrix tworzą niepowtarzalny znak rozpoznawczy, zgodny z najczystszym DNA Alfy Romeo.

Alfa romeo tonale nadwozie 4

20-calowe felgi aluminiowe Teledial z czerwonymi zaciskami hamulców: wzór, który w nowoczesny sposób interpretuje motyw zaczerpnięty z kultowych samochodów z lat 60.

Alfa romeo tonale nadwozie 5

Światła tylne kreują sinusoidalną linię, biegnącą przez tylną część nadwozia, tworzącą wyjątkową sygnaturę świetlną i podkreślającą unikalny styl Alfy Romeo Tonale.

Alfa romeo tonale nadwozie 6

Włoska flaga zdobiąca lusterka boczne pokazuje światu skąd pochodzi Tonale.

Wnętrze
KIEROWCA W CENTRUM UWAGI
Alfa romeo tonale wnetrze 1

Tonale została tak zaprojektowana i wykonana, żeby każdy kierowca poczuł się w niej najważniejszy. Prestiżowe materiały i najwyższej jakości wykończenia razem z nastrojowym podświetleniem deski rozdzielczej, tworzą niesamowitą atmosferę umilającą każdą podróż.

Alfa romeo tonale wnetrze 2

Sportowy, zaawansowany technologicznie kokpit został opracowany z myślą o najlepszych wrażeniach kierowcy. Teleskopowy, całkowicie cyfrowy panel zegarów ,,Cannocchiale” 12,3-cala i 10,25-calowy ekran dotykowy w centrum deski rozdzielczej zapewniają angażujące wrażenia z jazdy, tworząc idealne połączenie pasji i kontroli.

Doświadcz zalet najnowszego systemu multimedialnego z 10,25” ekranem dotykowym z funkcją bezprzewodowego połączenia smartfona dzięki Apple CarPlay i Android Auto™. W połączeniu z widżetami - które można dostosować za pomocą przeciągania i upuszczania ikon - i usługami Alfa Connect Services, takimi jak usługi dźwiękowe Alexa* w trasie będziesz mógł poczuć się jak w domu.

* Amazon, Alexa i wszystkie inne związane z nimi loga są znakami towarowymi firmy Amazon.com, Inc. lub powiązanych z nią podmiotów.

12.3” „Cannocchiale” panel zegarów z trzema trybami: Evolved, Relax i Heritage. Tryb Evolved jest nowoczesny i wyświetla to, co najważniejsze, tryb Relax skupia się na wygodzie, a tryb Heritage jest inspirowany kultowymi modelami marki.

Alfa romeo tonale wnetrze 4

To ekskluzywne ambientowe oświetlenie deski rozdzielczej wprowadza styl Alfy Romeo Tonale na wyższy poziom. Wybierz kolor, który odzwierciedla Twoje emocje podczas jazdy.

Dzięki 14 głośnikom systemu premium audio Harman Kardon, zanurzysz się w bogactwie tonów i krystalicznie czystym dźwięku. Wypełnią one wnętrze samochodu niesamowitą akustyką. Podczas wszystkich swoich podróży, rozkoszuj się klimatem stworzonej przez nas playlisty „Alfa Romeo Tonale”.

* W przypadku wszystkich nowych pojazdów zamówionych od 1 maja 2023 roku My Assistant będzie stanowił część pakietu Connect ONE, którego cena jest uwzględniona w cenie pojazdu. My Remote, My Car, My Navigation i My eCharge będą częścią pakietu Connect PLUS, który wymaga specjalnego abonamentu. Connect PLUS jest dostępny bez dodatkowych kosztów przez pierwsze 6 miesięcy od daty rozpoczęcia okresu gwarancyjnego. My Alert i My Wi-Fi nie ulegną zmianie.

Sprawdź wszystkie możliwości technologii i zdalnej interakcji z samochodem Alfa Romeo. Pobierz aplikację My Alfa Connect w App Store i Google Play.

Stwórz swoją Tonale
Nota prawna

Tonale Hybrid emisja CO2 (ważona, łączona) (g/km): 130-142. Zużycie paliwa (ważone, łączone) (l/100 km): 5,7-6,2. Wartości obliczone za pomocą procedury WLTP (Rozporządzenie UE 2018/1832). Wartości wskazane dla zużycia paliwa i emisji CO2 są mierzone przez producenta podczas czynności przedhomologacyjnych, według procedury WLTP (Rozporządzenie UE 2018/1832) i mogą ulec zmianie przed ostateczną homologacją.

Wymiary

Tonale ma 4 528 mm długości, 2 082 mm szerokości i 1 693 mm wysokości. Bagażnik oferuje maksymalnie 500 litrów pojemności w wersji z silnikiem benzynowym i w wersji Mild Hybrid oraz 385 litrów w wersji Plug-in Hybrid Q4. Dostępne są 18”, 19” i 20” felgi aluminiowe.

NOTA PRAWNA

Powyższe zdjęcia są orientacyjne i mają charakter wyłącznie poglądowy. Widoczne kolory i szczegóły mogą nie być dostępne lub się różnić, z powodów technicznych i/lub produkcyjnych i/lub handlowych. Niektóre zdjęcia mogą pokazywać akcesoria i/lub wyposażenie, które nie są standardowe, i które, gdy pojazd będzie dostępny, będą dostępne na zamówienie i za dodatkową opłatą.

Oryginalne akcesoria Mopar®
SPRAW BY TWÓJ STYL BYŁ WYJĄTKOWY

Oryginalne Akcesoria przygotowane przez Mopar® sprawią, że Twoja Tonale stanie się jeszcze bardziej dostojna.

PAKIET BLACK

Podkreśl styl Twojej Tonale poprzez detale w kolorze czarnym, nadające jej wyrazisty i niepowtarzalny charakter. Od 20” felg aluminiowych po okratowanie chłodnicy i obudowę lusterek, ciemne akcenty dodatkowo podkreślają sportowy charakter i styl samochodu.

PODŚWIETLANY PAS DESKI ROZDZIELCZEJ

Aby nadać nieco bardziej ekskluzywny wygląd desce rozdzielczej, Tonale oferuje do wyboru dwa podświetlane pasy: wykonane z włókna węglowego z kultowym logo węża lub w geometryczny wzór z abstrakcyjnym logo Alfa Romeo.

PROJEKTOR ŚWIETLNY DO DRZWI SAMOCHODOWYCH

Pozwól, aby duch Alfa Romeo rozświetlał się za każdym razem, gdy otwierasz drzwi dzięki białemu oświetleniu LED z logo Alfa Romeo. Do wyboru okrągłe logo wykonane tradycyjną kursywą. Tylko do drzwi przednich.

GAŁKA DŹWIGNI ZMIANY BIEGÓW

Popraw chwyt i podkreśl jakość wnętrza Tonale dzięki skórzanej gałce dźwigni zmiany biegów klasy premium z czerwonymi przeszyciami.

MATA OCHRONNA DO BAGAŻNIKA

Dodatkowa warstwa ochrony ułatwiająca utrzymanie czystości i porządku w bagażniku. Czarna mata, wykonana z termoplastycznego materiału, została zaprojektowana tak, aby zabezpieczyć podłogę bagażnika antypoślizgową warstwą, minimalizując poślizg i przesuwanie się przedmiotów.

UCHWYT ROWEROWY​

Wykonany z wytrzymałego aluminium, uchwyt rowerowy jest idealny do bezpiecznego i łatwego przewożenia roweru.*.​ ​

*Tylko na 1 rower.

Usługi finansowe

OFERTA FINANSOWANIA ZAKUPU

Zapoznaj się z szeroką ofertą usług finansowych i produktów ubezpieczeniowych, którymi możesz być zainteresowany przy zakupie Twojej Alfy Romeo.

JAZDA TESTOWA

Zaplanuj jazdę testową
i poczuj niepowtarzalne wrażenia
z jazdy samochodem Alfa Romeo.

OFERTA

Zapytaj o ofertę
dotyczącą Twojej wymarzonej
Alfy Romeo.

KONFIGURUJ

Skonfiguruj swoją
Tonale online, w dowolnym
miejscu i czasie.