ALFA ROMEO TONALE

Od 169 900 zł*
Od 1315 zł netto/mies. w abonamencie dla firm**
Drugi rok z rzędu najlepszy kompaktowy SUV wg „Auto Lidera"

Alfa Romeo Tonale - Płótno - Nagłówek

CECHY SZCZEGÓLNE

Pierwszy model Alfy Romeo z napędem hybrydowym

Technologia NFT śledzi cykl życia samochodu

Wyposażony w najnowsze zaawansowane systemy wspomagania kierowcy

Wyposażony w technologię
brake-by-wire

Wersje

ODNAJDŹ SWÓJ STYL

Czasem dokonanie odpowiedniego wyboru może trwać wieki. W przypadku Alfy Romeo nie musisz się długo zastanawiać. Wystarczy Twoja pasja.

Hybryda
Diesel
TONALE SPRINT

Komfort

Alfa Romeo Tonale - Tło - AR Tonale Sprint - Strona Modelu - Wykończenie
Hybryda
Diesel
TONALE VELOCE

Sport

Alfa Romeo Tonale - Tło - AR Tonale Veloce - Strona Modelu - Wykończenie
Hybryda
TRIBUTO
ITALIANO

Ekskluzywność

EKSKLUZYWNE OFERTY NA ALFA ROMEO

Odkryj pełną gamę ofert indywidualnych i biznesowych. Wybierz taką, która najlepiej spełnia Twoje potrzeby i pozwoli Ci uwolnić swoją pasję do jazdy.

Jak chciałbyś kupić swoją Tonale

KUP U DEALERA

Znajdź najbliższego dealera lub pozostaw swoje dane, abyśmy mogli umówić Cię na wizytę.

Jak chciałbyś kupić swoją Tonale

POMOC EKSPERTA SPRZEDAŻY  PRZY WYBORZE AUTA DOSTĘPNEGO OD RĘKI

Zadzwoń do eksperta od poniedziałku do piątku w godz. od 09:00 do 17:00 pod numer 00 800 2532 0000

KORZYŚCI ZWIĄZANE Z DOKONANIEM ZAMÓWIENIA ONLINE

ZAMÓW SAMOCHÓD
ONLINE

Następnie sfinalizuj jego
zakup w salonie wybranego
przez Ciebie dealera.

BEZ PRZYKRYCH
NIESPODZIANEK

Jasne i przejrzyste
ceny w całym
procesie zamówienia.

SZEROKI WYBÓR AUT
DOSTĘPNYCH OD RĘKI

Przeglądaj dostępne samochody z
całej Polski z zaciszu Twojego
domu.

WSPARCIE EKSPERTA

Wykwalifikowani eksperci Alfy
Romeo pomogą Ci w wyborze
i zamówieniu auta online

Nota prawna

* Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. Cena obejmuje VAT. Do podanych cen doliczana będzie opłata transportowa w wysokości 500 zł brutto. Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO₂ są zmierzone na podstawie procedury WLTP zgodnie przepisami prawa europejskiego, w tym Rozporządzenia (UE) 2017/1151 i Rozporządzenia wykonawczego Komisji (UE) 2017/1153. Od 1 września 2018 r. nowe samochody są homologowane zgodnie ze światową zharmonizowaną procedurą badania samochodów osobowych i lekkich samochodów dostawczych (WLTP). Nowa procedura badań pozwala uzyskać bardziej realistyczne wyniki zużycia paliwa i emisji CO₂. Procedura WLTP zastąpiła dotychczasową europejską procedurę homologacyjną (NEDC). Z uwagi na warunki pomiarów, które lepiej oddają rzeczywiste warunki eksploatacji pojazdów wartości zużycia paliwa i emisji CO₂ uzyskane zgodnie z procedurą WLTP mogą być w wielu przypadkach wyższe od uzyskanych na podstawie protokołu NEDC. Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO₂ mogą się różnić od rzeczywistych w zależności od wyposażenia danego pojazdu, w tym wyposażenia dostępnego w opcji lub jako akcesoria fabryczne oraz typu opon. Zużycie paliwa i emisja CO₂ zależy również od warunków użytkowania samochodu w tym m.in. pogody, indywidualnego stylu jazdy kierowcy i obciążenia pojazdu. Tabele pokazują wartości od najwyższych do najniższych, uzyskane z uwzględnieniem wyposażenia dodatkowego pojazdu. Wszystkie informacje były aktualne w momencie publikacji materiału. Stellantis Polska Sp. z o.o. oraz Dealerzy marki Alfa Romeo zastrzegają sobie prawo do zmian specyfikacji produktów. Szczegółowe informacje można uzyskać w najbliższym punkcie sprzedaży Alfa Romeo.

** Oferta abonamentowa Stellantis Financial Services skierowana jest do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji dla modelu TONALE MY24 1.6 JTD 130 KM DCT6 (Diesel) SPRINT: cena katalogowa brutto: 169 900 zł, okres leasingu: 24 miesięcy i roczny przebieg 20 000 km, wpłata początkowa: 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 1 315 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Alfa Romeo. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalonej zgodnie z procedurami leasingodawcy. Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny, rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły akcji oraz informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne są u Dealerów Alfa Romeo.

Nadwozie
FUNKCJONALNE PIĘKNO
Alfa Romeo Tonale - Galeria - Zewnętrzne - Nagłówek

Stylistyka, która tworzy i podkreśla naturalne piękno wpisane w DNA Alfy Romeo, stanowiące kwintesencję włoskiego wzornictwa, które na nowo reinterpretuje nowoczesność i funkcjonalność.

Alfa Romeo Tonale - Galeria - Zewnętrzne - Przód

Charakterystyczna trójkątna tarcza "Scudetto", stanowiąca centralny element fasady Alfy Romeo Tonale.

Alfa Romeo Tonale - Galeria - Zewnętrzne - Przednie światło

Adaptacyjne światła przednie Full LED Matrix tworzą niepowtarzalny znak rozpoznawczy, zgodny z najczystszym DNA Alfy Romeo.

Alfa Romeo Tonale - Galeria - Zewnętrzne - Koło

20-calowe felgi aluminiowe Teledial z czerwonymi zaciskami hamulców: wzór, który w nowoczesny sposób interpretuje motyw zaczerpnięty z kultowych samochodów z lat 60.

Alfa Romeo Tonale - Galeria - Zewnętrzne - Tył z bliska

Światła tylne kreują sinusoidalną linię, biegnącą przez tylną część nadwozia, tworzącą wyjątkową sygnaturę świetlną i podkreślającą unikalny styl Alfy Romeo Tonale.

Alfa Romeo Tonale - Galeria - Zewnętrzne - Lusterka

Włoska flaga zdobiąca lusterka boczne pokazuje światu skąd pochodzi Tonale.

Wnętrze
KIEROWCA W CENTRUM UWAGI
Alfa Romeo Tonale - Galeria - Wewnętrzne - Siedzenia

Tonale została tak zaprojektowana i wykonana, żeby każdy kierowca poczuł się w niej najważniejszy. Prestiżowe materiały i najwyższej jakości wykończenia razem z nastrojowym podświetleniem deski rozdzielczej, tworzą niesamowitą atmosferę umilającą każdą podróż.

Alfa Romeo Tonale - Galeria - Wewnętrzne - Plancia

Sportowy, zaawansowany technologicznie kokpit został opracowany z myślą o najlepszych wrażeniach kierowcy. Teleskopowy, całkowicie cyfrowy panel zegarów ,,Cannocchiale” 12,3-cala i 10,25-calowy ekran dotykowy w centrum deski rozdzielczej zapewniają angażujące wrażenia z jazdy, tworząc idealne połączenie pasji i kontroli.

Doświadcz zalet najnowszego systemu multimedialnego z 10,25” ekranem dotykowym z funkcją bezprzewodowego połączenia smartfona dzięki Apple CarPlay i Android Auto™. W połączeniu z widżetami - które można dostosować za pomocą przeciągania i upuszczania ikon - i usługami Alfa Connect Services, takimi jak usługi dźwiękowe Alexa* w trasie będziesz mógł poczuć się jak w domu.

* Amazon, Alexa i wszystkie inne związane z nimi loga są znakami towarowymi firmy Amazon.com, Inc. lub powiązanych z nią podmiotów.

Alfa Romeo Tonale - Galeria - Wewnętrzne - Skóra

12.3” „Cannocchiale” panel zegarów z trzema trybami: Evolved, Relax i Heritage. Tryb Evolved jest nowoczesny i wyświetla to, co najważniejsze, tryb Relax skupia się na wygodzie, a tryb Heritage jest inspirowany kultowymi modelami marki.

Alfa Romeo Tonale - Galeria - Wewnętrzne - Światło LED

To ekskluzywne ambientowe oświetlenie deski rozdzielczej wprowadza styl Alfy Romeo Tonale na wyższy poziom. Wybierz kolor, który odzwierciedla Twoje emocje podczas jazdy.

Dzięki 14 głośnikom systemu premium audio Harman Kardon, zanurzysz się w bogactwie tonów i krystalicznie czystym dźwięku. Wypełnią one wnętrze samochodu niesamowitą akustyką. Podczas wszystkich swoich podróży, rozkoszuj się klimatem stworzonej przez nas playlisty „Alfa Romeo Tonale”.

* W przypadku wszystkich nowych pojazdów zamówionych od 1 maja 2023 roku My Assistant będzie stanowił część pakietu Connect ONE, którego cena jest uwzględniona w cenie pojazdu. My Remote, My Car, My Navigation i My eCharge będą częścią pakietu Connect PLUS, który wymaga specjalnego abonamentu. Connect PLUS jest dostępny bez dodatkowych kosztów przez pierwsze 6 miesięcy od daty rozpoczęcia okresu gwarancyjnego. My Alert i My Wi-Fi nie ulegną zmianie.

Sprawdź wszystkie możliwości technologii i zdalnej interakcji z samochodem Alfa Romeo. Pobierz aplikację My Alfa Connect w App Store i Google Play.

Nota prawna

Tonale Hybrid emisja CO2 (ważona, łączona) (g/km): 130-142. Zużycie paliwa (ważone, łączone) (l/100 km): 5,7-6,2. Wartości obliczone za pomocą procedury WLTP (Rozporządzenie UE 2018/1832). Wartości wskazane dla zużycia paliwa i emisji CO2 są mierzone przez producenta podczas czynności przedhomologacyjnych, według procedury WLTP (Rozporządzenie UE 2018/1832) i mogą ulec zmianie przed ostateczną homologacją.

Wymiary

Alfa Romeo Tonale - Wymiary Tonale

Tonale ma 4 528 mm długości, 2 082 mm szerokości i 1 693 mm wysokości. Bagażnik oferuje maksymalnie 500 litrów pojemności w wersji z silnikiem benzynowym i w wersji Mild Hybrid oraz 385 litrów w wersji Plug-in Hybrid Q4. Dostępne są 18”, 19” i 20” felgi aluminiowe.

NOTA PRAWNA

Powyższe zdjęcia są orientacyjne i mają charakter wyłącznie poglądowy. Widoczne kolory i szczegóły mogą nie być dostępne lub się różnić, z powodów technicznych i/lub produkcyjnych i/lub handlowych. Niektóre zdjęcia mogą pokazywać akcesoria i/lub wyposażenie, które nie są standardowe, i które, gdy pojazd będzie dostępny, będą dostępne na zamówienie i za dodatkową opłatą.

Oryginalne akcesoria Mopar®
SPRAW BY TWÓJ STYL BYŁ WYJĄTKOWY
Alfa Romeo Tonale - Akcesoria Mopar

Oryginalne Akcesoria przygotowane przez Mopar® sprawią, że Twoja Alfa Romeo Tonale stanie się jeszcze bardziej dostojna.

PAKIET BLACK
Alfa Romeo Tonale - Galeria - Akcesoria Mopar - Czarny zestaw

Podkreśl styl Twojej Tonale poprzez detale w kolorze czarnym, nadające jej wyrazisty i niepowtarzalny charakter. Od 20” felg aluminiowych po okratowanie chłodnicy i obudowę lusterek, ciemne akcenty dodatkowo podkreślają sportowy charakter i styl samochodu.

PODŚWIETLANY PAS DESKI ROZDZIELCZEJ
Alfa Romeo Tonale - Galeria - Akcesoria Mopar - Deska rozdzielcza

Aby nadać nieco bardziej ekskluzywny wygląd desce rozdzielczej, Tonale oferuje do wyboru dwa podświetlane pasy: wykonane z włókna węglowego z kultowym logo węża lub w geometryczny wzór z abstrakcyjnym logo Alfa Romeo.

PROJEKTOR ŚWIETLNY DO DRZWI SAMOCHODOWYCH
Alfa Romeo Tonale - Galeria - Akcesoria Mopar - Oświetlone progi drzwi

Pozwól, aby duch Alfa Romeo rozświetlał się za każdym razem, gdy otwierasz drzwi dzięki białemu oświetleniu LED z logo Alfa Romeo. Do wyboru okrągłe logo wykonane tradycyjną kursywą. Tylko do drzwi przednich.

GAŁKA DŹWIGNI ZMIANY BIEGÓW
Alfa Romeo Tonale - Galeria - Akcesoria Mopar - Gałka zmiany biegów

Popraw chwyt i podkreśl jakość wnętrza Tonale dzięki skórzanej gałce dźwigni zmiany biegów klasy premium z czerwonymi przeszyciami.

MATA OCHRONNA DO BAGAŻNIKA
Alfa Romeo Tonale - Galeria - Akcesoria Mopar - Osłona bagażnika

Dodatkowa warstwa ochrony ułatwiająca utrzymanie czystości i porządku w bagażniku. Czarna mata, wykonana z termoplastycznego materiału, została zaprojektowana tak, aby zabezpieczyć podłogę bagażnika antypoślizgową warstwą, minimalizując poślizg i przesuwanie się przedmiotów.

UCHWYT ROWEROWY​
Alfa Romeo Tonale - Galeria - Akcesoria Mopar - Stojak na rowery

Wykonany z wytrzymałego aluminium, uchwyt rowerowy jest idealny do bezpiecznego i łatwego przewożenia roweru.*.​ ​

*Tylko na 1 rower.

Obsługa Klienta

Polegaj na naszym zespole

Zespół naszych doradców odpowie na wszystkie Twoje pytania i przeprowadzi Cię przez cały etap procesu zakupu.

Pragniesz dołączyć do naszej rodziny?

Zadzwoń do nas od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00, by zasięgnąć informacji o naszych samochodach lub by uzyskać pomoc przy jego zakupie.

Alfa Romeo Tonale - Usługi finansowe
Usługi finansowe

OFERTA FINANSOWANIA ZAKUPU

Zapoznaj się z szeroką ofertą usług finansowych i produktów ubezpieczeniowych, którymi możesz być zainteresowany przy zakupie Twojej Alfy Romeo.

JAZDA TESTOWA

Zaplanuj jazdę testową
i poczuj niepowtarzalne wrażenia
z jazdy samochodem Alfa Romeo.

OFERTA

Zapytaj o ofertę
dotyczącą Twojej wymarzonej
Alfy Romeo.

KONFIGURUJ

Skonfiguruj swoją
Tonale online, w dowolnym
miejscu i czasie.

 

DOSTĘPNE OD RĘKI

 

Sprawdź samochody dostępne od ręki w salonach dealerskich.