ALFA ROMEO TONALE

Żyj nieprzewidywalnie

alfa romeo tonale

NOWA TONALE

CECHY WYRÓŻNIAJĄCE

Zaawansowane
oprogramowanie

Nowoczesny
napęd hybrydowy

Innowacyjna technologia
zapewniająca kontrolę i komfort

Autentyczne wrażenia
z jazdy

Nota prawna

Podane ceny obejmują VAT. Wszystkie ceny są traktowane jako sugestie FCA Poland S.A. dla dealerów i są to ceny orientacyjne wyliczone dla pojazdów wyprodukowanych. Do podanych cen doliczana będzie opłata transportowa o wysokości 500 zł brutto. Naszym zamiarem jest pokazywanie zawsze jak najbardziej aktualnych cen. Jednak z uwagi m.in. na globalny kryzys produkcyjny, a w szczególności uwzględniając światowy kryzys w zakresie półprzewodników oraz z uwagi na trwające zakłócenia w łańcuchu dostaw zainicjowane globalną pandemią COVID 19 i spotęgowane przez kryzys w Eurazji, które wpływają bezpośrednio na możliwości produkcyjne większości producentów pojazdów na rynku, na które producent pojazdu ani FCA Poland S.A. nie ma wpływu i nie ponosi za nie odpowiedzialności, producent pojazdu ani FCA Poland nie może zagwarantować ceny pojazdu ani też daty jego produkcji. Montaż akcesoriów dodatkowych może wymagać dodatkowej opłaty. Szczegóły w salonach.

Nadwozie
FUNKCJONALNE PIĘKNO
Alfa romeo gallery exterior 1

Konstrukcja, która łączy elementy stylistyczne Alfy Romeo w nowoczesnej i funkcjonalnej interpretacji z cechami typowymi dla włoskiego designu.​

Alfa romeo tonale nadwozie 2

Charakterystyczna trójkątna tarcza "Scudetto", stanowiąca centralny element fasady Alfy Romeo Tonale.

Alfa romeo tonale nadwozie 3

Adaptacyjne światła przednie Full LED Matrix w układzie 3+3 tworzą niepowtarzalny znak rozpoznawczy, zgodny z najczystszym DNA Alfy Romeo.

Alfa romeo tonale nadwozie 4

20-calowe felgi aluminiowe Teledial z czerwonymi zaciskami hamulców: wzór, który w nowoczesny sposób interpretuje motyw zaczerpnięty z kultowych samochodów z lat 60.

Alfa romeo tonale nadwozie 5

Światła tylne kreują sinusoidalną linię, biegnącą przez tylną część nadwozia, tworzącą wyjątkową sygnaturę świetlną i podkreślającą unikalny styl Alfy Romeo Tonale.

Alfa romeo tonale nadwozie 6

Włoska flaga zdobiąca lusterka boczne pokazuje światu skąd pochodzi Tonale.

Wnętrze
KIEROWCA W SAMYM CENTRUM
Alfa romeo tonale wnetrze 1

Zaprojektowany tak, abyś Ty był zawsze w centrum uwagi. Prestiżowe materiały i wykończenie razem z klimatycznym podświetleniem deski rozdzielczej natychmiast tworzą wyjątkowy nastrój.

Alfa romeo tonale wnetrze 2

Sportowy, zaawansowany technologicznie kokpit został opracowany z myślą o najlepszych wrażeniach kierowcy. Teleskopowy, całkowicie cyfrowy panel zegarów ,,Cannocchiale” 12,3-cala i 10,25-calowy ekran dotykowy w centrum deski rozdzielczej zapewniają angażujące wrażenia z jazdy, tworząc idealne połączenie pasji i kontroli.

Alfa romeo tonale wnetrze 3

Podgrzewane i wentylowane fotele przednie pokryte Alcantarą lub skórą zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu stałego komfortu i podkreśleniu znaczenia przyjemności z jazdy.

Alfa romeo tonale wnetrze 4

Perfekcyjne rozmieszczenie nastrojowego oświetlenia Ambient tworzy idealną atmosferę każdej podróży.

Wnętrze
gallery software
Technologia

TECHNOLOGIA USTANAWIAJĄCA REKORDY

Tonale oferuje pełen zestaw innowacji technologicznych dzięki architekturze oprogramowania nowej generacji.
To pierwszy samochód w historii stosujący certyfikat blockchain NFT, umożliwia korzystanie z usługi głosowej Alexa oraz ekskluzywnych usług Amazon i wiele więcej. To ekosystem zintegrowanych usług cyfrowych, zapewniających najlepsze wrażenia w samochodzie i poza nim.

Alfa Connect Services
ZAWSZE POŁĄCZONA

Nowe usługi Alfa Connect gwarantują komfort, gdziekolwiek jesteś. Dzięki aplikacji mobilnej My Alfa Connect masz Tonale zawsze w zasięgu ręki.

Sprawdź wszystkie możliwości technologii i zdalnej interakcji z samochodem Alfa Romeo. Pobierz aplikację My Alfa Connect w App Store i Google Play.

engine 1
Układ napędowy

REDEFINICJA SPORTOWEGO DUCHA XXI WIEKU

Tonale jest świadectwem odważnego kroku Alfy Romeo w stronę elektryfikacji z konkretnymi rozwiązaniami stworzonymi w celu wzmocnienia jej DNA.

Nota prawna

Tonale Hybrid emisja CO2 (ważona, łączona) (g/km): 130-142. Zużycie paliwa (ważone, łączone) (l/100 km): 5,7-6,2. Wartości obliczone za pomocą procedury WLTP (Rozporządzenie UE 2018/1832). Wartości wskazane dla zużycia paliwa i emisji CO2 są mierzone przez producenta podczas czynności przedhomologacyjnych, według procedury WLTP (Rozporządzenie UE 2018/1832) i mogą ulec zmianie przed ostateczną homologacją.

Dynamika jazdy
SZTUKA OPANOWANIA DROGI
driving dynamics
ADAS
INNOWACYJNA TECHNOLOGIA W SŁUŻBIE KONTROLI
safety

Dzięki funkcjom ADAS Tonale podnosi synergię człowieka i maszyny na wyższy poziom, aby zapewnić bardziej instynktowną jazdę. Każdy pasażer doceni dodatkowy komfort i kontrolę oferowane przez autonomiczną jazdę Poziomu 2.

WYMIARY

NOTA PRAWNA

Powyższe zdjęcia są orientacyjne i mają charakter wyłącznie poglądowy. Widoczne kolory i szczegóły mogą nie być dostępne lub się różnić, z powodów technicznych i/lub produkcyjnych i/lub handlowych. Niektóre zdjęcia mogą pokazywać akcesoria i/lub wyposażenie, które nie są standardowe, i które, gdy pojazd będzie dostępny, będą dostępne na zamówienie i za dodatkową opłatą.

Kredyt

USŁUGI FINANSOWE

Znajdź szeroką gamę usług finansowania i produktów ubezpieczeniowych związanych z zakupem samochodu Alfa Romeo.

JAZDA TESTOWA

Zaplanuj jazdę testową
i poczuj niepowtarzalne wrażenia
z jazdy samochodem Alfa Romeo.

OFERTA

Zapytaj o ofertę dotyczącą Twojej wymarzonej Alfy Romeo.

KATALOG

Zdobądź wszystkie potrzebne informacje o swojej ulubionej Alfie Romeo. Pobierz szczegółową broszurę.

KONFIGURUJ

Skonfiguruj swoją
Tonale online, w dowolnym
miejscu i czasie.