ALFA ROMEO TONALE

Od 161 400 zł*
Żyj nieprzewidywalnie.

alfa romeo tonale

TONALE

CECHY WYRÓŻNIAJĄCE

Pierwszy model Alfy Romeo z napędem hybrydowym

Technologia NFT śledzi cykl życia samochodu

Wyposażony w najnowsze zaawansowane systemy wspomagania kierowcy

Wyposażony w technologię
brake-by-wire

Nota prawna

Podane ceny obejmują VAT. Wszystkie ceny są traktowane jako sugestie FCA Poland S.A. dla dealerów i są to ceny orientacyjne wyliczone dla pojazdów wyprodukowanych. Do podanych cen doliczana będzie opłata transportowa o wysokości 500 zł brutto. Naszym zamiarem jest pokazywanie zawsze jak najbardziej aktualnych cen. Jednak z uwagi m.in. na globalny kryzys produkcyjny, a w szczególności uwzględniając światowy kryzys w zakresie półprzewodników oraz z uwagi na trwające zakłócenia w łańcuchu dostaw zainicjowane globalną pandemią COVID 19 i spotęgowane przez kryzys w Eurazji, które wpływają bezpośrednio na możliwości produkcyjne większości producentów pojazdów na rynku, na które producent pojazdu ani FCA Poland S.A. nie ma wpływu i nie ponosi za nie odpowiedzialności, producent pojazdu ani FCA Poland nie może zagwarantować ceny pojazdu ani też daty jego produkcji. Montaż akcesoriów dodatkowych może wymagać dodatkowej opłaty. Szczegóły w salonach.

Jak chciałbyś kupić swoją Tonale

KUP U DEALERA

Znajdź najbliższego dealera lub pozostaw swoje dane, abyśmy mogli umówić Cię na wizytę.

Jak chciałbyś kupić swoją Tonale

KUP ONLINE Z POMOCĄ NASZYCH EKSPERTÓW

Zadzwoń lub porozmawiaj na czacie od poniedziałku do piątku w godz. od 09:00 do 18:00, a w soboty od 10:00 do 18:00.

KORZYŚCI ZWIĄZANE Z DOKONANIEM ZAKUPU ONLINE

ZAMÓW SAMOCHÓD
ONLINE

Następnie sfinalizuj jego zakup w salonie wybranego przez Ciebie dealera.

BEZ PRZYKRYCH
NIESPODZIANEK

Jasne i przejrzyste ceny w całym procesie zamówienia.

PEŁNA SATYSFAKCJA
LUB ZWROT PIENIĘDZY

Brak opłat w przypadku odstąpienia od transakcji, 14- dniowy okres próbny i bezkosztowy zwrot.

DODATKOWE 3
LATA GWARANCJI

Łącznie 5 lat ochrony gwarancyjnej w przypadku dokonania zakupu w trybie online.

Nadwozie
FUNKCJONALNE PIĘKNO
Alfa romeo gallery exterior 1

Stylistyka, która tworzy i podkreśla naturalne piękno wpisane w DNA Alfy Romeo, stanowiące kwintesencję włoskiego wzornictwa, które na nowo reinterpretuje nowoczesność i funkcjonalność.

Alfa romeo tonale nadwozie 2

Charakterystyczna trójkątna tarcza "Scudetto", stanowiąca centralny element fasady Alfy Romeo Tonale.

Alfa romeo tonale nadwozie 3

Adaptacyjne światła przednie Full LED Matrix w układzie 3+3 tworzą niepowtarzalny znak rozpoznawczy, zgodny z najczystszym DNA Alfy Romeo.

Alfa romeo tonale nadwozie 4

20-calowe felgi aluminiowe Teledial z czerwonymi zaciskami hamulców: wzór, który w nowoczesny sposób interpretuje motyw zaczerpnięty z kultowych samochodów z lat 60.

Alfa romeo tonale nadwozie 5

Światła tylne kreują sinusoidalną linię, biegnącą przez tylną część nadwozia, tworzącą wyjątkową sygnaturę świetlną i podkreślającą unikalny styl Alfy Romeo Tonale.

Alfa romeo tonale nadwozie 6

Włoska flaga zdobiąca lusterka boczne pokazuje światu skąd pochodzi Tonale.

Wnętrze
KIEROWCA W CENTRUM UWAGI
Alfa romeo tonale wnetrze 1

Tonale została tak zaprojektowana i wykonana, żeby każdy kierowca poczuł się w niej najważniejszy. Prestiżowe materiały i najwyższej jakości wykończenia razem z nastrojowym podświetleniem deski rozdzielczej, tworzą niesamowitą atmosferę umilającą każdą podróż.

Alfa romeo tonale wnetrze 2

Sportowy, zaawansowany technologicznie kokpit został opracowany z myślą o najlepszych wrażeniach kierowcy. Teleskopowy, całkowicie cyfrowy panel zegarów ,,Cannocchiale” 12,3-cala i 10,25-calowy ekran dotykowy w centrum deski rozdzielczej zapewniają angażujące wrażenia z jazdy, tworząc idealne połączenie pasji i kontroli.

Alfa romeo tonale wnetrze 3

Podgrzewane i wentylowane fotele przednie pokryte Alcantarą lub skórą zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu stałego komfortu i podkreśleniu znaczenia przyjemności z jazdy.

Alfa romeo tonale wnetrze 4

Perfekcyjne rozmieszczenie nastrojowego oświetlenia Ambient tworzy idealną atmosferę każdej podróży.

* W przypadku wszystkich nowych pojazdów zamówionych od 1 maja 2023 roku My Assistant będzie stanowił część pakietu Connect ONE, którego cena jest uwzględniona w cenie pojazdu. My Remote, My Car, My Navigation i My eCharge będą częścią pakietu Connect PLUS, który wymaga specjalnego abonamentu. Connect PLUS jest dostępny bez dodatkowych kosztów przez pierwsze 6 miesięcy od daty rozpoczęcia okresu gwarancyjnego. My Alert i My Wi-Fi nie ulegną zmianie.

Sprawdź wszystkie możliwości technologii i zdalnej interakcji z samochodem Alfa Romeo. Pobierz aplikację My Alfa Connect w App Store i Google Play.

Nota prawna

Tonale Hybrid emisja CO2 (ważona, łączona) (g/km): 130-142. Zużycie paliwa (ważone, łączone) (l/100 km): 5,7-6,2. Wartości obliczone za pomocą procedury WLTP (Rozporządzenie UE 2018/1832). Wartości wskazane dla zużycia paliwa i emisji CO2 są mierzone przez producenta podczas czynności przedhomologacyjnych, według procedury WLTP (Rozporządzenie UE 2018/1832) i mogą ulec zmianie przed ostateczną homologacją.

Wymiary

Tonale ma 4 528 mm długości, 2 082 mm szerokości i 1 693 mm wysokości. Bagażnik oferuje maksymalnie 500 litrów pojemności w wersji z silnikiem benzynowym i w wersji Mild Hybrid oraz 385 litrów w wersji Plug-in Hybrid Q4.

NOTA PRAWNA

Powyższe zdjęcia są orientacyjne i mają charakter wyłącznie poglądowy. Widoczne kolory i szczegóły mogą nie być dostępne lub się różnić, z powodów technicznych i/lub produkcyjnych i/lub handlowych. Niektóre zdjęcia mogą pokazywać akcesoria i/lub wyposażenie, które nie są standardowe, i które, gdy pojazd będzie dostępny, będą dostępne na zamówienie i za dodatkową opłatą.

Oryginalne akcesoria Mopar®
SPRAW BY TWÓJ STYL BYŁ WYJĄTKOWY

Oryginalne Akcesoria przygotowane przez Mopar® sprawią, że Twoja Tonale stanie się jeszcze bardziej dostojna.

PAKIET BLACK

Podkreśl styl Twojej Tonale poprzez detale w kolorze czarnym, nadające jej wyrazisty i niepowtarzalny charakter. Od 20” felg aluminiowych po okratowanie chłodnicy i obudowę lusterek, ciemne akcenty dodatkowo podkreślają sportowy charakter i styl samochodu.

PODŚWIETLANY PAS DESKI ROZDZIELCZEJ

Aby nadać nieco bardziej ekskluzywny wygląd desce rozdzielczej, Tonale oferuje do wyboru dwa podświetlane pasy: wykonane z włókna węglowego z kultowym logo węża lub w geometryczny wzór z abstrakcyjnym logo Alfa Romeo.

PROJEKTOR ŚWIETLNY DO DRZWI SAMOCHODOWYCH

Pozwól, aby duch Alfa Romeo rozświetlał się za każdym razem, gdy otwierasz drzwi dzięki białemu oświetleniu LED z logo Alfa Romeo. Do wyboru okrągłe logo wykonane tradycyjną kursywą. Tylko do drzwi przednich.

GAŁKA DŹWIGNI ZMIANY BIEGÓW

Popraw chwyt i podkreśl jakość wnętrza Tonale dzięki skórzanej gałce dźwigni zmiany biegów klasy premium z czerwonymi przeszyciami.

MATA OCHRONNA DO BAGAŻNIKA

Dodatkowa warstwa ochrony ułatwiająca utrzymanie czystości i porządku w bagażniku. Czarna mata, wykonana z termoplastycznego materiału, została zaprojektowana tak, aby zabezpieczyć podłogę bagażnika antypoślizgową warstwą, minimalizując poślizg i przesuwanie się przedmiotów.

UCHWYT ROWEROWY​

Wykonany z wytrzymałego aluminium, uchwyt rowerowy jest idealny do bezpiecznego i łatwego przewożenia roweru.*.​ ​

*Tylko na 1 rower.

Usługi finansowe

OFERTA FINANSOWANIA ZAKUPU

Zapoznaj się z szeroką ofertą usług finansowych i produktów ubezpieczeniowych, którymi możesz być zainteresowany przy zakupie Twojej Alfy Romeo.

JAZDA TESTOWA

Zaplanuj jazdę testową
i poczuj niepowtarzalne wrażenia
z jazdy samochodem Alfa Romeo.

OFERTA

Zapytaj o ofertę
dotyczącą Twojej wymarzonej
Alfy Romeo.

KONFIGURUJ

Skonfiguruj swoją
Tonale online, w dowolnym
miejscu i czasie.