ALFA ROMEO
GIULIA QUADRIFOGLIO

Od 477 800 zł*
Odrodzenie legendy.

CECHY SZCZEGÓLNE

Najlepszy stosunek mocy do
masy wśród pojazdów tej klasy

Najlepsze prowadzenie
wśród pojazdów tej klasy

Ekstremalne osiągi w
trybie jazdy Race

Większa kontrola dzięki zaawansowanym funkcjom wspomagania kierowcy, takim jak system monitorowania martwego pola

NOTA PRAWNA

* Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. Cena obejmuje VAT. Do podanych cen doliczana będzie opłata transportowa w wysokości 500 zł brutto. Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO₂ są zmierzone na podstawie procedury WLTP zgodnie przepisami prawa europejskiego, w tym Rozporządzenia (UE) 2017/1151 i Rozporządzenia wykonawczego Komisji (UE) 2017/1153. Od 1 września 2018 r. nowe samochody są homologowane zgodnie ze światową zharmonizowaną procedurą badania samochodów osobowych i lekkich samochodów dostawczych (WLTP). Nowa procedura badań pozwala uzyskać bardziej realistyczne wyniki zużycia paliwa i emisji CO₂. Procedura WLTP zastąpiła dotychczasową europejską procedurę homologacyjną (NEDC). Z uwagi na warunki pomiarów, które lepiej oddają rzeczywiste warunki eksploatacji pojazdów wartości zużycia paliwa i emisji CO₂ uzyskane zgodnie z procedurą WLTP mogą być w wielu przypadkach wyższe od uzyskanych na podstawie protokołu NEDC. Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO₂ mogą się różnić od rzeczywistych w zależności od wyposażenia danego pojazdu, w tym wyposażenia dostępnego w opcji lub jako akcesoria fabryczne oraz typu opon. Zużycie paliwa i emisja CO₂ zależy również od warunków użytkowania samochodu w tym m.in. pogody, indywidualnego stylu jazdy kierowcy i obciążenia pojazdu. Tabele pokazują wartości od najwyższych do najniższych, uzyskane z uwzględnieniem wyposażenia dodatkowego pojazdu. Wszystkie informacje były aktualne w momencie publikacji materiału. Stellantis Polska Sp. z o.o. oraz Dealerzy marki Alfa Romeo zastrzegają sobie prawo do zmian specyfikacji produktów. Szczegółowe informacje można uzyskać w najbliższym punkcie sprzedaży Alfa Romeo.

Stwórz swoją Giulię

Sprawdź wszystkie możliwości technologii i zdalnej interakcji z samochodem Alfa Romeo. Pobierz aplikację My Alfa Connect w App Store i Google Play.

Układ napędowy

MOC OSIĄGÓW

Idealne połączenie mocy, osiągów i technologii: Giulię Quadrifoglio napędza silnik V6 o pojemności 2,9 litra, aluminiowy cud techniki o mocy 520 KM, połączony z wiodącą 8-stopniową automatyczną skrzynią biegów ZF.

UWAGA

Spalanie w wersji Giulia Quadrifoglio (l/100 km): 10,0; emisja CO₂ (g/km): 227.
Podane wartości określono na podstawie procedury testowania WLTP i zaktualizowano dnia 4 kwietnia 2023 r. podczas testów przeprowadzonych przed dopuszczeniem do sprzedaży. Wartości te mogą ulec zmianie przed uzyskaniem ostatecznej homologacji. Wartości wskazane mają charakter porównawczy.

Wymiary

Giulia Quadrifoglio ma 4 639 mm długości, 2 024 mm szerokości i 1 433 mm wysokości. Maksymalna pojemność bagażnika wynosi 480 litrów.

NOTA PRAWNA

Zdjęcia mają charakter wyłącznie poglądowy. Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami produktu i jego gamą kolorystyczną przejdź do  https://www.alfaromeo.pl/konfigurator.

Usługi finansowe

OFERTA FINANSOWANIA ZAKUPU

Odkryj szeroką gamę usług finansowych i produktów ubezpieczeniowych, z których możesz skorzystać przy zakupie Twojej Alfy Romeo.

JAZDA TESTOWA

Umów się na jazdę testową
i doświadcz wyjątkowych wrażeń
z jazdy Alfą Romeo.

OFERTA

Zapytaj o ofertę dotyczącą Twojej wymarzonej Alfy Romeo.

SKONFIGURUJ

Skonfiguruj Giulię
Quadrifoglio online,
w dowolnym miejscu i czasie.