ALFA ROMEO
GIULIA QUADRIFOGLIO

Od 477 000 zł*
Moc i pewność siebie.

CECHY SZCZEGÓLNE

Silnik

2.9 GME
V6 510 KM AT8
RWD

Rozkład masy 50/50

Idealna równowaga zapewnia bezkompromisową dynamikę jazdy.

Aktywny Aero Splitter

Jedyny sedan na świecie z aktywną aerodynamiką.

Wektorowanie momentu obrotowego

Rozdział momentu obrotowego i mocy silnika w czasie rzeczywistym.

technology
Technologia

TECHNOLOGIA GWARANTUJĄCA EMOCJE

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio pełna jest technologicznych rozwiązań stworzonych w celu zapewnienia najwyższych, sportowych osiągów.

Osiągi

DANE TECHNICZNE

Alfa Romeo w wersji Quadrifoglio z silnikiem 2.9 V6 o mocy 510 KM dostarcza 600 Nm w zakresie od 2500 do 5000 obr./min.
Silnik ten, pomimo dużej mocy jest jednocześnie lekki, gdyż w znacznej części został wykonany z aluminium. 8-biegowa automatyczna skrzynia biegów zmienia biegi w zaledwie 150 milisekund (tryb jazdy Race).

NOTA PRAWNA

Zużycie paliwa modelu Giulia Quadrifoglio (l/100 km): 10,0; emisja CO₂ (g/km): 227. Wartości homologacji typu określone na podstawie cyklu łączonego WLTP, zaktualizowane na dzień 04.07.2022.
Podane wartości służą do celów porównawczych.

Bezpieczeństwo

ZAAWANSOWANE SYSTEMY WSPIERAJĄCE KIEROWCĘ

Systemy bezpieczeństwa, w jakie wyposażona jest Giulia Quadrifoglio oferują doświadczenie intuicyjnej jazdy i stanowią o tym, jak istotna jest technologia. Alfa Romeo osiągnęła wyższy poziom komfortu, będący zasługą systemów autonomicznej jazdy drugiego poziomu.

System multimedialno-informacyjny

ISTOTA DOTYKU

Teraz wystarczy kilka intuicyjnych gestów. Zaprojektowany całkowicie od nowa system informacji i rozrywki jest wyposażony w ekran dotykowy o przekątnej 8,8 cala. Wszystkie multimedia w zasięgu twojej ręki.

Usługi Alfa Connect

UZUPEŁNIENIE DOŚWIADCZEŃ Z JAZDY

MY ASSISTANT

Za kierownicą Giulii Quadrifoglio nigdy nie jesteś pozostawiony samemu sobie. Dzięki usłudze My Assistant połączysz się z dedykowanym operatorem, który udzieli wsparcia w sytuacjach awaryjnych.

MY REMOTE

Począwszy od dziś, gdziekolwiek jesteś możesz wchodzić w interakcje ze swoją Giulią Quadrifoglio. Dzięki usłudze My Remote będziesz mógł wykonać szereg działań w swoim samochodzie za pośrednictwem smartfona lub smartwatcha, jak na przykład zablokowanie i odblokowanie drzwi czy włączanie świateł.

MY CAR

Miej wgląd w dogłębne analizy istotnych informacji dotyczących działania Twojej Giulii Quadrifoglio przy użyciu komputera lub smartfona.

MY WI-FI*

My Wi-Fi to jedna z usług Alfa Connect umożliwiająca bezprzewodowy dostęp do sieci wewnątrz Giulii Quadrifoglio, z którego mogą korzystać wszyscy pasażerowie.

My Wifi jest usługą opcjonalną.

MY THEFT ASSISTANCE

Chroń swoją Giulię Quadrifoglio za pomocą usługi My Theft Assistance, która wysyła powiadomienia bezpośrednio w aplikacji Alfa Connect Mobile w razie podejrzenia kradzieży lub nieuprawnionego ruchu pojazdu.

My Theft Assistance jest usługą opcjonalną.

MY NAVIGATION

Z usługą My Navigation Twoja kolejna podróż z Alfą Romeo rozpocznie się jeszcze zanim wsiądziesz do środka. Prześlij cel swojej podróży bezpośrednio ze swojego smartfona do systemu nawigacji. W trakcie jazdy otrzymywać będziesz aktualne informacje na temat natężenia ruchu drogowego, pogody i fotoradarów znajdujących się na Twojej drodze.

Sprawdź wszystkie możliwości technologii i zdalnej interakcji z samochodem Alfa Romeo. Pobierz aplikację My Alfa Connect w App Store i Google Play.

Wymiary

NOTA PRAWNA

Zdjęcia mają charakter wyłącznie poglądowy. Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami produktu i jego gamą kolorystyczną przejdź do  https://www.alfaromeo.pl/konfigurator.

Usługi finansowe

OFERTA FINANSOWANIA ZAKUPU

Odkryj szeroką gamę usług finansowych i produktów ubezpieczeniowych, z których możesz skorzystać przy zakupie Twojej Alfy Romeo.

JAZDA TESTOWA

Umów się na jazdę testową
i doświadcz wyjątkowych wrażeń
z jazdy Alfą Romeo.

OFERTA

Zapytaj o ofertę dotyczącą Twojej wymarzonej Alfy Romeo.

KONFIGURUJ

Skonfiguruj Giulię
Quadrifoglio online,
w dowolnym
miejscu i czasie.