ALFA ROMEO
GIULIA QUADRIFOGLIO

Od 477 800 zł*
Odrodzenie legendy.

CECHY SZCZEGÓLNE

Najlepszy stosunek mocy do
masy wśród pojazdów tej klasy

Najlepsze prowadzenie
wśród pojazdów tej klasy

Ekstremalne osiągi w
trybie jazdy Race

Większa kontrola dzięki zaawansowanym funkcjom wspomagania kierowcy, takim jak system monitorowania martwego pola

NOTA PRAWNA

* Podane ceny obejmują VAT. Wszystkie ceny są traktowane jako  sugestie FCA Poland Sp. z o.o. dla dealerów i są to ceny orientacyjne wyliczone dla pojazdów wyprodukowanych. Do podanych cen doliczana będzie opłata transportowa o wysokości 500 zł brutto. Naszym zamiarem jest pokazywanie zawsze jak najbardziej aktualnych cen. Jednak z uwagi czynniki na które producent pojazdu ani FCA Poland Sp. z o.o. nie ma wpływu i nie ponosi za nie odpowiedzialności, producent pojazdu ani FCA Poland nie może zagwarantować ceny pojazdu ani też daty jego produkcji. Montaż akcesoriów dodatkowych może wymagać dodatkowej opłaty. Szczegóły w salonach.

Stwórz swoją Giulię

Sprawdź wszystkie możliwości technologii i zdalnej interakcji z samochodem Alfa Romeo. Pobierz aplikację My Alfa Connect w App Store i Google Play.

Układ napędowy

MOC OSIĄGÓW

Idealne połączenie mocy, osiągów i technologii: Giulię Quadrifoglio napędza silnik V6 o pojemności 2,9 litra, aluminiowy cud techniki o mocy 520 KM, połączony z wiodącą 8-stopniową automatyczną skrzynią biegów ZF.

UWAGA

Spalanie w wersji Giulia Quadrifoglio (l/100 km): 10,0; emisja CO₂ (g/km): 227.
Podane wartości określono na podstawie procedury testowania WLTP i zaktualizowano dnia 4 kwietnia 2023 r. podczas testów przeprowadzonych przed dopuszczeniem do sprzedaży. Wartości te mogą ulec zmianie przed uzyskaniem ostatecznej homologacji. Wartości wskazane mają charakter porównawczy.

Wymiary

Giulia Quadrifoglio ma 4 639 mm długości, 2 024 mm szerokości i 1 433 mm wysokości. Maksymalna pojemność bagażnika wynosi 480 litrów.

NOTA PRAWNA

Zdjęcia mają charakter wyłącznie poglądowy. Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami produktu i jego gamą kolorystyczną przejdź do  https://www.alfaromeo.pl/konfigurator.

Usługi finansowe

OFERTA FINANSOWANIA ZAKUPU

Odkryj szeroką gamę usług finansowych i produktów ubezpieczeniowych, z których możesz skorzystać przy zakupie Twojej Alfy Romeo.

JAZDA TESTOWA

Umów się na jazdę testową
i doświadcz wyjątkowych wrażeń
z jazdy Alfą Romeo.

OFERTA

Zapytaj o ofertę dotyczącą Twojej wymarzonej Alfy Romeo.

SKONFIGURUJ

Skonfiguruj Giulię
Quadrifoglio online,
w dowolnym miejscu i czasie.