ALFA ROMEO
STELVIO QUADRIFOGLIO

Od 499 500 zł*
Moc i pewność siebie.

CECHY SZCZEGÓLNE

Silnik

2.9 GME V6
510 KM AT8

Rozkład masy 50/50

Idealna równowaga
zapewnia
bezkompromisową
dynamikę jazdy

Q4

Napęd na
cztery koła

Wektorowanie momentu Obrotowego

Rozdział momentu
obrotowego i mocy
silnika w czasie
rzeczywistym

Technologia
EKSKLUZYWNA INNOWACYJNOŚĆ ALFY ROMEO

Nowa Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio wykorzystuje najnowsze i najbardziej innowacyjne rozwiązania technologiczne, dostarczając emocji w SUV-ie z jedynym takim DNA.

Osiągi

TAM, GDZIE TECHNOLOGIA ŁĄCZY SIĘ Z MOCĄ

Stelvio w wersji Quadrifoglio to doskonałe osiągi, duża moc oraz bezpieczeństwo i zaawansowana technologia. Aluminiowy silnik 2.9 V6 Bi-Turbo o mocy 510 KM i napędem Q4 charakteryzuje się doskonałym współczynnikiem mocy z litra pojemności wynoszącym 176 KM/litr i przyspiesza od 0-100 km/h w tylko 3 sekundy. Dostępny jest tylko z automatyczną skrzynią biegów, która w trybie Race zmienia biegi w 150 milisekund.

NOTA PRAWNA

Zużycie paliwa modelu Stelvio Quadrifoglio Range (l/100 km): 11,8; emisja CO₂ (g/km): 267. Wartości homologacji typu określone na podstawie cyklu łączonego WLTP, zaktualizowane na dzień 26.05.2021. Podane wartości służą do celów porównawczych.

Bezpieczeństwo

ZAAWANSOWANE SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA

SUV posiadający cechy sportowego sedana został wzbogacony o nową serię systemów autonomicznej jazdy drugiego poziomu, tworzących idealną synergię przyjemności jazdy i inteligentnego wspomagania.

System multimedialny

AWANGARDOWA TECHNOLOGIA STWORZONA DLA LEPSZYCH DOZNAŃ

Nowy system multimedialny wyposażony jest w dotykowy wyświetlacz Multi-Touch o przekątnej 8,8 cala.

Usługi Alfa Connect

STAŁA ŁĄCZNOŚĆ

MY ASSISTANT

Za kierownicą Stelvio Quadrifoglio nigdy nie jesteś pozostawiony samemu sobie. Dzięki usłudze My Assistant połączysz się z dedykowanym operatorem, który udzieli wsparcia w sytuacjach awaryjnych.

MY REMOTE

Począwszy od dziś, gdziekolwiek jesteś możesz wchodzić w interakcje ze swoim Stelvio Quadrifoglio. Dzięki usłudze My Remote będziesz mógł wykonać szereg działań w swoim samochodzie za pośrednictwem smartfona lub smartwatcha, jak na przykład zablokowanie i odblokowanie drzwi.

MY CAR

Miej wgląd w dogłębne analizy istotnych informacji dotyczących działania Twojego Stelvio Quadrifoglio przy użyciu komputera lub smartfona.

MY WI-FI*

My Wi-Fi to jedna z usług Alfa Connect umożliwiająca bezprzewodowy dostęp do sieci wewnątrz Stelvio Quadrifoglio, z którego mogą korzystać wszyscy pasażerowie.

*My Wifi jest usługą opcjonalną.

MY ALERT*

Chroń swoje Stelvio Quadrifoglio za pomocą usługi My Theft Assistance, która wysyła powiadomienia bezpośrednio w aplikacji Alfa Connect Mobile w razie podejrzenia kradzieży lub nieuprawnionego ruchu pojazdu.

*My Wifi jest usługą opcjonalną.

MY NAVIGATION

Z usługą My Navigation Twoja kolejna podróż z Alfą Romeo rozpocznie się jeszcze zanim wsiądziesz do środka. Prześlij cel swojej podróży lub uprzednio wybranego miejsca docelowego bezpośrednio ze swojego smartfona do systemu nawigacji. W trakcie podróży będziesz otrzymywać aktualne informacje na temat natężenia ruchu drogowego, pogody i fotoradarów znajdujących się na Twojej drodze.

Sprawdź wszystkie możliwości technologii i zdalnej interakcji z samochodem Alfa Romeo. Pobierz aplikację My Alfa Connect w App Store i Google Play.

Wymiary

NOTA PRAWNA

Zdjęcie ma charakter wyłącznie poglądowy. Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami produktu i jego gamą kolorystyczną przejdź do https://www.alfaromeo.pl/konfigurator

Usługi finansowe

OFERTA FINANSOWANIA ZAKUPU

Odkryj szeroką gamę usług finansowych i produktów ubezpieczeniowych, z których możesz skorzystać przy zakupie Twojej Alfy Romeo.

JAZDA TESTOWA

Umów się na jazdę testową
i doświadcz wyjątkowych wrażeń
z jazdy Alfą Romeo.

OFERTA

Zapytaj o ofertę dotyczącą Twojej wymarzonej Alfy Romeo.

KONFIGURUJ

Skonfiguruj Stelvio Quadrifoglio,
online, w dowolnym
miejscu i czasie.