ALFA ROMEO
STELVIO QUADRIFOGLIO

Od 517 800 zł*
Moc przede wszystkim.

CECHY SZCZEGÓLNE

Najlepszy stosunek mocy do
masy wśród pojazdów tej klasy

Najlepsze prowadzenie
wśród pojazdów tej klasy

Ekstremalne osiągi w trybie jazdy Race

Większa kontrola dzięki zaawansowanym funkcjom wspomagania kierowcy, takim jak system monitorowania martwego pola

NOTA PRAWNA

* Podane ceny obejmują VAT. Wszystkie ceny są traktowane jako sugestie FCA Poland Sp. z o.o. dla dealerów i są to ceny orientacyjne wyliczone dla pojazdów wyprodukowanych. Do podanych cen doliczana będzie opłata transportowa o wysokości 500 zł brutto. Naszym zamiarem jest pokazywanie zawsze jak najbardziej aktualnych cen. Jednak z uwagi czynniki na które producent pojazdu ani FCA Poland Sp. z o.o. nie ma wpływu i nie ponosi za nie odpowiedzialności, producent pojazdu ani FCA Poland nie może zagwarantować ceny pojazdu ani też daty jego produkcji. Montaż akcesoriów dodatkowych może wymagać dodatkowej opłaty. Szczegóły w salonach.

Sprawdź wszystkie możliwości technologii i zdalnej interakcji z samochodem Alfa Romeo. Pobierz aplikację My Alfa Connect w App Store i Google Play.

Stwórz swoje Stelvio
Układ napędowy

MOC OSIĄGÓW

Idealne połączenie mocy, osiągów i technologii: Stelvio Quadrifoglio napędza silnik V6 o pojemności 2,9 litra, aluminiowy cud techniki o mocy 520 KM, połączony z wiodącą 8-stopniową automatyczną skrzynią biegów ZF.

UWAGA

Spalanie w wersji Stelvio Quadrifoglio (l/100 km): 11,8; emisje CO₂ (g/km): 267. Podane wartości określono na podstawie procedury testowania WLTP i zaktualizowano dnia 4 kwietnia 2023 r. podczas testów przeprowadzonych przed dopuszczeniem do sprzedaży. Wartości te mogą ulec zmianie przed uzyskaniem ostatecznej homologacji. Wartości wskazane mają charakter porównawczy.

Wymiary

Stelvio Quadrifoglio ma 4 701 mm długości, 2 163 mm szerokości i 1 689 mm wysokości. Maksymalna pojemność bagażnika wynosi 525 litrów.

NOTA PRAWNA

Zdjęcie ma charakter wyłącznie poglądowy. Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami produktu i jego gamą kolorystyczną przejdź do https://www.alfaromeo.pl/konfigurator

Usługi finansowe

OFERTA FINANSOWANIA ZAKUPU

Odkryj szeroką gamę usług finansowych i produktów ubezpieczeniowych, z których możesz skorzystać przy zakupie Twojej Alfy Romeo.