ALFA ROMEO GIULIA

Od 232 400 zł*
Od 1955 zł netto/mies. w abonamencie dla firm**
Ponadczasowe piękno, które poruszy Twoje emocje

Alfa Romeo Giulia - Płótno - Nagłówek

CECHY SZCZEGÓLNE

Unikalne, jeszcze
lepsze osiągi dzięki
wykorzystaniu lekkich
materiałów

Idealne połączenie
rozkładu masy z
właściwościami
jezdnymi

Innowacyjne funkcje
wspomagania
kierowcy, takie jak
asystent pasa ruchu i
aktywny asystent
monitorowania
martwego pola

Wyjątkowy komfort
dzięki systemowi
zawieszenia Alfa™ Link

Wersje

ODNAJDŹ SWÓJ STYL

Czasem dokonanie odpowiedniego wyboru może trwać wieki. W przypadku Alfy Romeo nie musisz się długo zastanawiać. Wystarczy Twoja pasja.

Benzyna
Diesel
GIULIA SPRINT

Komfort

Alfa Romeo Giulia - AR Giulia Sprint
Benzyna
Diesel
GIULIA VELOCE

Sport

Alfa Romeo Giulia - AR Giulia Veloce
Benzyna
Diesel
GIULIA
TRIBUTO
ITALIANO

Ekskluzywność

EKSKLUZYWNE OFERTY NA ALFA ROMEO

Odkryj pełną gamę ofert dla klientów indywidualnych i biznesowych. Wybierz taką, która najlepiej spełnia Twoje potrzeby i pozwoli Ci uwolnić swoją pasję do jazdy.

NOTA PRAWNA

* Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. Cena obejmuje VAT. Do podanych cen doliczana będzie opłata transportowa w wysokości 500 zł brutto. Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO₂ są zmierzone na podstawie procedury WLTP zgodnie przepisami prawa europejskiego, w tym Rozporządzenia (UE) 2017/1151 i Rozporządzenia wykonawczego Komisji (UE) 2017/1153. Od 1 września 2018 r. nowe samochody są homologowane zgodnie ze światową zharmonizowaną procedurą badania samochodów osobowych i lekkich samochodów dostawczych (WLTP). Nowa procedura badań pozwala uzyskać bardziej realistyczne wyniki zużycia paliwa i emisji CO₂. Procedura WLTP zastąpiła dotychczasową europejską procedurę homologacyjną (NEDC). Z uwagi na warunki pomiarów, które lepiej oddają rzeczywiste warunki eksploatacji pojazdów wartości zużycia paliwa i emisji CO₂ uzyskane zgodnie z procedurą WLTP mogą być w wielu przypadkach wyższe od uzyskanych na podstawie protokołu NEDC. Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO₂ mogą się różnić od rzeczywistych w zależności od wyposażenia danego pojazdu, w tym wyposażenia dostępnego w opcji lub jako akcesoria fabryczne oraz typu opon. Zużycie paliwa i emisja CO₂ zależy również od warunków użytkowania samochodu w tym m.in. pogody, indywidualnego stylu jazdy kierowcy i obciążenia pojazdu. Tabele pokazują wartości od najwyższych do najniższych, uzyskane z uwzględnieniem wyposażenia dodatkowego pojazdu. Wszystkie informacje były aktualne w momencie publikacji materiału. Stellantis Polska Sp. z o.o. oraz Dealerzy marki Alfa Romeo zastrzegają sobie prawo do zmian specyfikacji produktów. Szczegółowe informacje można uzyskać w najbliższym punkcie sprzedaży Alfa Romeo.

** Oferta abonamentowa Stellantis Financial Services skierowana jest do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji dla modelu GIULIA SERIA 5 MY'24 2.0 GME 280 KM AT8 AWD VELOCE: cena katalogowa brutto: 257 600 zł, okres leasingu: 24 miesięcy i roczny przebieg 20 000 km, wpłata początkowa: 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 1 955 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Alfa Romeo. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalonej zgodnie z procedurami leasingodawcy. Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny, rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły akcji oraz informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne są u Dealerów Alfa Romeo.

Disclaimer

* W przypadku wszystkich nowych pojazdów, zamówionych od 1 maja 2023 roku, funkcja My Assistant wchodzi w skład pakietu Connect ONE, którego cena jest uwzględniona w cenie pojazdu. My Remote, My Car, My Navigation i My eCharge wejdą w skład pakietu Connect PLUS, który wymaga wykupienia konkretnego abonamentu. Pakiet Connect PLUS jest dostępny bez dodatkowych opłat przez 6 miesięcy począwszy od daty rozpoczęcia okresu gwarancyjnego. My Alert i My Wi-Fi pozostają bez zmian. Łącz się ze światem i ze swoim samochodem. Dzięki usługom Alfa Connect Services uzyskasz i utrzymasz świetną łączność.

Stwórz swoją Giulię
NOTA PRAWNA

Zamieszczone zdjęcia mają charakter poglądowy i służą wyłącznie celom ilustracyjnym. Przedstawione na nich kolory i detale ze względów technicznych i/lub produkcyjnych i/lub handlowych mogą się różnić lub mogą nie być dostępne, gdy pojazd trafi do sprzedaży. Niektóre zdjęcia mogą przedstawiać akcesoria i/lub wyposażenie, które nie jest standardowe i które będzie wymagało dodatkowego zamówienia oraz dopłaty, gdy pojazd będzie już dostępny w ofercie handlowej.

Układ napędowy

JESZCZE LEPSZE OSIĄGI

Dzięki możliwości wyboru spośród trzech wersji silników wykonanych w całości z aluminium, Alfa Romeo Giulia gwarantuje niedoścignioną przyjemność z jazdy.

DIESEL 160 KM


Ten zwinny i elastyczny silnik zapewnia:

  • przyspieszenie 0-100 km/godz. w 8,2 sekundy
  • maksymalną prędkość jazdy 220 km/godz.
  • maksymalny moment obrotowy 450 Nm

DIESEL 210 KM


Niezawodny i z pazurem

  • przyspieszenie 0-100 km/godz. w 6,8 sekundy
  • maksymalną prędkość jazdy 235 km/godz.
  • maksymalny moment obrotowy 470 Nm

SILNIK BENZYNOWY 280 KM

 

Ten mocny i wydajny silnik zapewnia:

  • przyspieszenie 0-100 km/godz. w 5,2 sekundy
  • maksymalną prędkość jazdy 240 km/godz.
  • maksymalny moment obrotowy 400 Nm

Sprawdź wszystkie możliwości technologii i zdalnej interakcji z samochodem Alfa Romeo. Pobierz aplikację My Alfa Connect w App Store i Google Play.
Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji to kliknij w przycisk poniżej.

 

NOTA PRAWNA

Zużycie paliw Alfy Romeo Giulia: zasięg (l/100 km): 5,5 - 7,7; Emisja CO₂ (g/km): 145 - 175. Podane wartości określono na podstawie cyklu mieszanego WLTP, uaktualnionego w dniu 26.09.2022 r. podczas testów przed homologacyjnych. Mogą one ulec zmianie w trakcie przeprowadzania końcowej homologacji pojazdu. Podane wartości zaprezentowano dla celów porównawczych.

WYMIARY

Alfa Romeo Giulia - Wymiary Giulia

Giulia ma 4 643 mm długości, 2 024 mm szerokości i 1 450 mm wysokości. Maksymalna pojemność bagażnika wynosi 480 litrów.

NOTA PRAWNA

Zdjęcia mają charakter wyłącznie poglądowy. Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami produktu i jego gamą kolorystyczną przejdź do https://www.alfaromeo.pl/konfigurator

WYBIERZ SPOSÓB ZAKUPU GIULII

Kup certyfikowane używane pojazdy

Odkryj używane samochody, które są dostępne od ręki wraz ze wszelkimi udogodnieniami oferowanymi w oficjalnym programie Alfa Romeo Certified.

Alfa Romeo Giulia - Usługi Finansowe
Usługi finansowe

OFERTA FINANSOWANIA ZAKUPU

Zapoznaj się z szeroką ofertą usług finansowych i produktów ubezpieczeniowych, którymi możesz być zainteresowany przy zakupie Twojej Alfy Romeo.

JAZDA TESTOWA

Umów się na jazdę testową i doświadcz wyjątkowych wrażeń za kierownicą Alfy Romeo.

OFERTA

Zapytaj o ofertę dotyczącą Twojej wymarzonej Alfy Romeo.

SKONFIGURUJ

Skonfiguruj Giulię
online, w dowolnym
miejscu i czasie.

DOSTĘPNE OD RĘKI

Sprawdź samochody dostępne od ręki w salonach dealerskich.