ALFA ROMEO GIULIA

Od 230 000 zł*
Ponadczasowe piękno, które poruszy Twoje emocje.

CECHY SZCZEGÓLNE

Niepowtarzalny styl

Prawdziwy włoski design w wyjątkowej stylistyce Alfy Romeo

Zaawansowane systemy wspomagania kierowcy.

2 poziom autonomicznego prowadzenia

Rozłożenie masy 50/50

Optymalnie zbalansowana masa pojazdu dla uzyskania bezkompromisowych osiągów

Zawieszenie Alfa™ Link.

Lepsze precyzja prowadzenia i maksymalny komfort

Benzyna 280 KM
GIULIA SUPER

Wyróżniająca się i wyrafinowana

Benzyna 280 KM
GIULIA SPRINT

Sportowa i odważna

Benzyna 280 KM 
Diesel 210 KM
GIULIA TI

Ekskluzywna i elegancka

Benzyna 280 KM
Diesel 210 KM
GIULIA VELOCE

Szybka i wydajna

NOTA PRAWNA

* Podane ceny obejmują VAT. Wszystkie ceny są traktowane jako sugestie FCA Poland sp. z o.o. dla dealerów i są to ceny orientacyjne wyliczone dla pojazdów wyprodukowanych. Do podanych cen doliczana będzie opłata transportowa o wysokości 500 zł brutto. Naszym zamiarem jest pokazywanie zawsze jak najbardziej aktualnych cen. Jednak z uwagi m.in. na globalny kryzys produkcyjny, a w szczególności uwzględniając światowy kryzys w zakresie półprzewodników oraz z uwagi na trwające zakłócenia w łańcuchu dostaw zainicjowane globalną pandemią COVID 19 i spotęgowane przez kryzys w Eurazji, które wpływają bezpośrednio na możliwości produkcyjne większości producentów pojazdów na rynku, na które producent pojazdu ani FCA Poland sp. z o.o. nie ma wpływu i nie ponosi za nie odpowiedzialności, producent pojazdu ani FCA Poland nie może zagwarantować ceny pojazdu ani też daty jego produkcji. Montaż akcesoriów dodatkowych może wymagać dodatkowej opłaty. Szczegóły w salonach.

NOTA PRAWNA

Zamieszczone zdjęcia mają charakter poglądowy i służą wyłącznie celom ilustracyjnym. Przedstawione na nich kolory i detale ze względów technicznych i/lub produkcyjnych i/lub handlowych mogą się różnić lub mogą nie być dostępne, gdy pojazd trafi do sprzedaży. Niektóre zdjęcia mogą przedstawiać akcesoria i/lub wyposażenie, które nie jest standardowe i które będzie wymagało dodatkowego zamówienia oraz dopłaty, gdy pojazd będzie już dostępny w ofercie handlowej.

Stwórz swoją Giulię
NOTA PRAWNA

Zamieszczone zdjęcia mają charakter poglądowy i służą wyłącznie celom ilustracyjnym. Przedstawione na nich kolory i detale ze względów technicznych i/lub produkcyjnych i/lub handlowych mogą się różnić lub mogą nie być dostępne, gdy pojazd trafi do sprzedaży. Niektóre zdjęcia mogą przedstawiać akcesoria i/lub wyposażenie, które nie jest standardowe i które będzie wymagało dodatkowego zamówienia oraz dopłaty, gdy pojazd będzie już dostępny w ofercie handlowej.

Technologia

POŁĄCZENIE MECHANIKI I EMOCJI

Alfa Romeo Giulia łączy w sobie design, moc i innowacyjność, a wszystko to dzięki opatentowanym technologiom i zastosowaniu lekkich materiałów w celu dostarczenia wyjątkowych wrażeń z jazdy. Układ napędu Q4 oraz system IBS brake-by-wire sprawiają, że styl prowadzenia samochodu dostosowuje się do Twoich potrzeb.

CYFROWY CERTYFIKAT NFT , KTÓRY POZWOLI ZWIĘKSZYĆ WARTOŚĆ TWOJEGO POJAZDU

Dzięki zastosowaniu w Alfie Romeo Giulia najnowszej generacji oprogramowania, dysponuje ona teraz Cyfrowym Certyfikatem NFT, który opracowano w oparciu o technologię Blockchain. Certyfikat NFT rejestruje informacje związane z eksploatacją pojazdu, umożliwiając wygenerowania unikalnej i niemożliwej do sfałszowania historii jego użytkowania.

Zaawansowane systemy wspomagające jazdę

PIĘKNO NAPĘDZANE TECHNOLOGIĄ

W Alfie Romeo Giulia do perfekcji dopracowano sztukę zachowania równowagi między czerpaniem przyjemności z prowadzenia samochodu, a wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, które gwarantują osiągnięcie 2 poziomu autonomii jazdy. Giulia została wyposażona w systemy, które w inteligentny sposób monitorują otoczenie pojazdu, zapewniając kontrolę i dostarczając wyjątkowej przyjemności z jazdy.

System multimedialno-informacyjny

PASJONUJĄCA TECHNOLOGIA
NA KRÓTKIE I DŁUGIE PODRÓŻE

Kilka prostych i intuicyjnych gestów uprzyjemni Ci podróż Twoją Alfą Romeo Giulia.

Usługi Alfa Connect *

NAJLEPSZY POZIOM POŁĄCZENIA

Pozostań w kontakcie ze swoim samochodem i ze światem.

* W przypadku wszystkich nowych pojazdów zamówionych od 1 maja 2023 roku My Assistant będzie stanowił część pakietu Connect ONE, którego cena jest uwzględniona w cenie pojazdu. My Remote, My Car, My Navigation i My eCharge będą częścią pakietu Connect PLUS, który wymaga specjalnego abonamentu. Connect PLUS jest dostępny bez dodatkowych kosztów przez pierwsze 6 miesięcy od daty rozpoczęcia okresu gwarancyjnego. My Alert i My Wi-Fi nie ulegną zmianie.

MY ASSISTANT

W nagłych sytuacjach usługa ta umożliwi Ci połączenie z Call Center, w którym przeszkoleni pracownicy pomogą Ci rozwiązać problem, który napotkałeś lub powiadomią odpowiednie służby, by przyszły Ci z jak najszybszą pomocą.

MY REMOTE

Za pomocą usługi My Remote możesz z dowolnego miejsca i o dowolnej porze połączyć się ze swoją Alfą Romeo Giulia, aby zablokować lub odblokowywać drzwi, włączać lub wyłączać światła oraz wykonać wiele innych czynności. Wszystko to zrobisz za pomocą Twojego smartfona lub smartwatcha.

MY CAR

Dzięki aplikacji My Car możesz przy pomocy smartfona lub komputera zdalnie kontrolować stan Twojej Alfy Romeo Giulia. Kilka prostych kliknięć da Ci odpowiedź na to, czy Twój samochód nie wymaga podjęcia przez Ciebie jakichś działań.

MY WI-FI*

Dzięki usłudze My Wi-Fi możesz udostępnić bezprzewodowe połączenie internetowe wszystkim pasażerom Twojej Alfy Romeo Giulia.

*My Wi-Fi jest usługą opcjonalną..

MY ALERT*

Ciesz się spokojem i chroń swoją Giulię przed próbami kradzieży lub nieautoryzowanego odholowania. Dzięki usłudze My Alert, za pomocą aplikacji otrzymasz natychmiastowe powiadomienie o podejrzanych działaniach podjętych wobec Twojego samochodu.

*My alert jest usługą opcjonalną

MY NAVIGATION

Dzięki systemowi nawigacyjnemu, Twoja podróż stanie się bezpieczniejsza, gdyż na bieżąco będziesz informowany o aktualnym natężeniu ruchu, panujących warunkach atmosferycznych oraz ogólnych warunkach drogowych. Korzystając ze swojego smartfona, możesz wyszukać inne cele podróży lub ciekawe miejsca znajdujące się w okolicy i przesyłać informacje o nich do pokładowego nawigacji.

Sprawdź wszystkie możliwości technologii i zdalnej interakcji z samochodem Alfa Romeo. Pobierz aplikację My Alfa Connect w App Store i Google Play.
Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji to kliknij w przycisk poniżej.

 

Osiągi

ZAWŁADNIJ DROGĄ I CIESZ SIĘ
PRZYJEMNOŚCIĄ JAZDY

Wydajne i mocne jednostki napędowe zapewniają Giulii mistrzowskie osiągi. Dodatkowo, dysponuje ona specjalnie zaprojektowanym podwoziem, innowacyjnym układem zawieszenia oraz bardzo korzystnym współczynnikiem mocy do masy pojazdu. Do dyspozycji są jednostki napędowe benzynowe i diesel o mocy od 210 KM do 280 KM. Aby zapoznać się ze szczegółami oferty, kliknij tutaj, by skonfigurować wersję odpowiadającą Twoim potrzebom.

NOTA PRAWNA

Zużycie paliw Alfy Romeo Giulia: zasięg (l/100 km): 5,5 - 7,7; Emisja CO₂ (g/km): 145 - 175. Podane wartości określono na podstawie cyklu mieszanego WLTP, uaktualnionego w dniu 26.09.2022 r. podczas testów przed homologacyjnych. Mogą one ulec zmianie w trakcie przeprowadzania końcowej homologacji pojazdu. Podane wartości zaprezentowano dla celów porównawczych.

WYMIARY

Giulia ma 4 643 mm długości, 2 024 mm szerokości i 1 450 mm wysokości. Bagażnik oferuje maksymalnie 480 litrów pojemności. Dostępne są 17”, 18” i 19” felgi aluminiowe.

NOTA PRAWNA

Zdjęcia mają charakter wyłącznie poglądowy. Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami produktu i jego gamą kolorystyczną przejdź do https://www.alfaromeo.pl/konfigurator

Usługi finansowe

OFERTA FINANSOWANIA ZAKUPU

Zapoznaj się z szeroką ofertą usług finansowych i produktów ubezpieczeniowych, którymi możesz być zainteresowany przy zakupie Twojej Alfy Romeo.

JAZDA TESTOWA

Umów się na jazdę testową i doświadcz wyjątkowych wrażeń za kierownicą Alfy Romeo.

OFERTA

Zapytaj o ofertę dotyczącą Twojej wymarzonej Alfy Romeo.

SKONFIGURUJ

Skonfiguruj Giulię
online, w dowolnym
miejscu i czasie.

CERTYFIKAT ALFA ROMEO

Z certyfikowanym samochodem, staniesz się posiadaczem czegoś więcej niż tylko „używanego” pojazdu. Będziesz szczęśliwym właścicielem certyfikowanej Alfy Romeo.