ALFA ROMEO GIULIA

Od 232 400 zł*
Ponadczasowe piękno, które poruszy Twoje emocje.

Alfa Romeo Giulia - Płótno - Nagłówek

CECHY SZCZEGÓLNE

Unikalne, jeszcze
lepsze osiągi dzięki
wykorzystaniu lekkich
materiałów

Idealne połączenie
rozkładu masy z
właściwościami
jezdnymi

Innowacyjne funkcje
wspomagania
kierowcy, takie jak
asystent pasa ruchu i
aktywny asystent
monitorowania
martwego pola

Wyjątkowy komfort
dzięki systemowi
zawieszenia Alfa™ Link

Wersje

ODNAJDŹ SWÓJ STYL

Czasem dokonanie odpowiedniego wyboru może trwać wieki. W przypadku Alfy Romeo nie musisz się długo zastanawiać. Wystarczy Twoja pasja.

Benzyna
Diesel
GIULIA SPRINT

Komfort

Alfa Romeo Giulia - AR Giulia Sprint
Benzyna
Diesel
GIULIA VELOCE

Sport

Alfa Romeo Giulia - AR Giulia Veloce
Benzyna
Diesel
GIULIA
TRIBUTO
ITALIANO

Ekskluzywność

EKSKLUZYWNE OFERTY NA ALFA ROMEO

Odkryj pełną gamę ofert dla klientów indywidualnych i biznesowych. Wybierz taką, która najlepiej spełnia Twoje potrzeby i pozwoli Ci uwolnić swoją pasję do jazdy.

NOTA PRAWNA

* Podane ceny obejmują VAT. Wszystkie ceny są traktowane jako  sugestie FCA Poland Sp. z o.o. dla dealerów i są to ceny orientacyjne wyliczone dla pojazdów wyprodukowanych. Do podanych cen doliczana będzie opłata transportowa o wysokości 500 zł brutto. Naszym zamiarem jest pokazywanie zawsze jak najbardziej aktualnych cen. Jednak z uwagi  czynniki na które producent pojazdu ani FCA Poland Sp. z o.o. nie ma  wpływu i nie ponosi za nie odpowiedzialności, producent pojazdu ani FCA Poland nie może zagwarantować ceny pojazdu ani też daty jego produkcji.  Montaż akcesoriów dodatkowych może wymagać dodatkowej opłaty. Szczegóły w salonach.

Disclaimer

* W przypadku wszystkich nowych pojazdów, zamówionych od 1 maja 2023 roku, funkcja My Assistant wchodzi w skład pakietu Connect ONE, którego cena jest uwzględniona w cenie pojazdu. My Remote, My Car, My Navigation i My eCharge wejdą w skład pakietu Connect PLUS, który wymaga wykupienia konkretnego abonamentu. Pakiet Connect PLUS jest dostępny bez dodatkowych opłat przez 6 miesięcy począwszy od daty rozpoczęcia okresu gwarancyjnego. My Alert i My Wi-Fi pozostają bez zmian. Łącz się ze światem i ze swoim samochodem. Dzięki usługom Alfa Connect Services uzyskasz i utrzymasz świetną łączność.

Stwórz swoją Giulię
NOTA PRAWNA

Zamieszczone zdjęcia mają charakter poglądowy i służą wyłącznie celom ilustracyjnym. Przedstawione na nich kolory i detale ze względów technicznych i/lub produkcyjnych i/lub handlowych mogą się różnić lub mogą nie być dostępne, gdy pojazd trafi do sprzedaży. Niektóre zdjęcia mogą przedstawiać akcesoria i/lub wyposażenie, które nie jest standardowe i które będzie wymagało dodatkowego zamówienia oraz dopłaty, gdy pojazd będzie już dostępny w ofercie handlowej.

Sprawdź wszystkie możliwości technologii i zdalnej interakcji z samochodem Alfa Romeo. Pobierz aplikację My Alfa Connect w App Store i Google Play.
Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji to kliknij w przycisk poniżej.

 

NOTA PRAWNA

Zużycie paliw Alfy Romeo Giulia: zasięg (l/100 km): 5,5 - 7,7; Emisja CO₂ (g/km): 145 - 175. Podane wartości określono na podstawie cyklu mieszanego WLTP, uaktualnionego w dniu 26.09.2022 r. podczas testów przed homologacyjnych. Mogą one ulec zmianie w trakcie przeprowadzania końcowej homologacji pojazdu. Podane wartości zaprezentowano dla celów porównawczych.

WYMIARY

Alfa Romeo Giulia - Wymiary Giulia

Giulia ma 4 643 mm długości, 2 024 mm szerokości i 1 450 mm wysokości. Maksymalna pojemność bagażnika wynosi 480 litrów.

NOTA PRAWNA

Zdjęcia mają charakter wyłącznie poglądowy. Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami produktu i jego gamą kolorystyczną przejdź do https://www.alfaromeo.pl/konfigurator

Alfa Romeo Giulia - Usługi Finansowe
Usługi finansowe

OFERTA FINANSOWANIA ZAKUPU

Zapoznaj się z szeroką ofertą usług finansowych i produktów ubezpieczeniowych, którymi możesz być zainteresowany przy zakupie Twojej Alfy Romeo.

JAZDA TESTOWA

Umów się na jazdę testową i doświadcz wyjątkowych wrażeń za kierownicą Alfy Romeo.

OFERTA

Zapytaj o ofertę dotyczącą Twojej wymarzonej Alfy Romeo.

SKONFIGURUJ

Skonfiguruj Giulię
online, w dowolnym
miejscu i czasie.

DOSTĘPNE OD RĘKI

Sprawdź samochody dostępne od ręki w salonach dealerskich.