ALFA ROMEO GIULIA

Poczuj rozkosz z jazdy

CECHY SZCZEGÓLNE

Oryginalna włoska
stylistyka

Włoski design w czystym stylu
Alfa Romeo

Zaawansowane systemy
wspomagania kierowcy

2. poziom autonomicznego
prowadzenia

Rozkład
masy 50/50

Idealna równowaga zapewnia
bezkompromisową dynamikę jazdy

Zawieszenie Alfa™ Link

Zwiększona precyzja, maksimum
komfortu

NOTA PRAWNA

Zdjęcia mają charakter wyłącznie poglądowy. Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami produktu i jego gamą kolorystyczną przejdź do https://www.alfaromeo.pl/konfigurator.

Systemy ADAS

PIĘKNO NAPĘDZANE TECHNOLOGIĄ

Alfa Romeo Giulia doprowadza do perfekcji równowagę między pasją do jazdy a technologią. Dzięki najnowocześniejszej technologii systemów autonomicznej jazdy poziomu 2. Giulia monitoruje wiele parametrów wokół siebie zapewniając niezmienioną przyjemność z jazdy i wzmacniając wszystkie głębokie emocje, jakich można doświadczyć za kierownicą.

System multimedialno-informacyjny
DAJ SIĘ KIEROWAĆ WCIĄGAJĄCEJ TECHNOLOGII
WYSTARCZY JEDNO DOTKNIĘCIE

Wystarczy kilka prostych ruchów, by wybrać odpowiednie ustawienia, a Twoja przyjemność z prowadzenia Alfy Romeo Giulia nie zostanie zakłócona. Nowy system multimedialno-informacyjny został całkowicie przeprojektowany i wzbogacony o ekran dotykowy 8,8” w standardzie.

Usługi Alfa Connect

UZUPEŁNIENIE DOŚWIADCZEŃ Z JAZDY

MY ASSISTANT

Za kierownicą Alfy Romeo Giulii nigdy nie jesteś pozostawiony samemu sobie. Dzięki usłudze My Assistant połączysz się z dedykowanym operatorem, który udzieli wsparcia w sytuacjach awaryjnych.

MY REMOTE

Począwszy od dziś, gdziekolwiek jesteś możesz wchodzić w interakcje ze swoją Giulią. Dzięki usłudze My Remote będziesz mógł wykonać szereg działań w swoim samochodzie za pośrednictwem smartfona lub smartwatcha, jak na przykład zablokowanie i odblokowanie drzwi czy włączanie świateł.

MY CAR

Miej wgląd w dogłębne analizy istotnych informacji dotyczących działania Twojej Alfy Romeo Giulii przy użyciu komputera lub smartfona.

MY WI-FI*

Dzięki My Wi-Fi możesz udostępnić połączenie internetowe wszystkim pasażerom podczas podróży w Twojej Alfie Romeo Giulia.

*My Wi-fi jest usługą opcjonalną.

MY THEFT ASSISTANCE*

Chroń swoją Giulię za pomocą My Theft Assistance, usłudze Alfa Connect, która wysyła powiadomienia do Twojej aplikacji o wszelkich podejrzanych wydarzeniach, takich jak próba kradzieży, holowania lub odłączenia akumulatora.

*My Theft Assistance jest usługą opcjonalną.

MY NAVIGATION

Z usługą My Navigation Twoja kolejna podróż z Alfą Romeo rozpocznie się jeszcze zanim wsiądziesz do środka. Prześlij cel swojej podróży bezpośrednio ze swojego smartfona do systemu nawigacji. W trakcie jazdy otrzymywać będziesz aktualne informacje na temat natężenia ruchu drogowego, pogody i fotoradarów znajdujących się na Twojej drodze.

Sprawdź wszystkie możliwości technologii i zdalnej interakcji z samochodem Alfa Romeo. Pobierz aplikację My Alfa Connect w App Store i Google Play.

Osiągi

GIULIA W CAŁEJ KRASIE

Wydajne silniki o znakomitych osiągach. Nadwozie zaprojektowane aby zapewnić lepszą przyczepność, innowacyjne zawieszenie oraz niedościgniony stosunek masy do mocy. Gama obejmująca silniki Diesla oraz benzynowe od 210 do 280 KM. Kliknij tutaj aby skonfigurować swoją własną wersję.

NOTA PRAWNA

Zużycie paliwa modelu Giulia (l/100 km): 5,5-10,0 ; emisja CO₂ (g/km): 145-227.
Wartości homologacji typu określone na podstawie cyklu łączonego WLTP, zaktualizowane na dzień 17.06.2022. Podane wartości służą do celów porównawczych.

Technologia
SYMFONIA MECHANIKI I EMOCJI

Alfa Romeo Giulia łączy design, moc i innowację, wszystko dzięki serii opatentowanych technologii i wykorzystaniu lekkich materiałów, aby dostarczyć unikalne i niepowtarzalne wrażenia z jazdy. Napędy Q2 lub Q4 oraz zintegrowany system hamulcowy IBS brake-by-wire są kontrolowane w czasie rzeczywistym przez system Chassis Domain Control.

WYMIARY

NOTA PRAWNA

Zdjęcia mają charakter wyłącznie poglądowy. Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami produktu i jego gamą kolorystyczną przejdź do https://www.alfaromeo.pl/konfigurator

Finanse

USŁUGI FINANSOWE

Odkryj szeroką gamę usług finansowych i produktów ubezpieczeniowych, z których możesz skorzystać przy zakupie Twojej Alfy Romeo.

JAZDA TESTOWA

Umów się na jazdę testową i doświadcz wyjątkowych wrażeń z jazdy
Alfą Romeo.

OFERTA

Zapytaj o ofertę dotyczącą Twojej wymarzonej Alfy Romeo.

KATALOG

Uzyskaj wszystkie informacje o wybranej przez Ciebie wersji Alfa Romeo. Pobierz katalog ze szczegółami oferty.

KONFIGURUJ

Skonfiguruj Giulię,
online, w dowolnym
miejscu i czasie.