ALFA ROMEO
JUNIOR ELETTRICA

Od 173 200 zł*
Sportowy charakter w kompaktowym wydaniu

NOTA PRAWNA

* Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. Cena obejmuje VAT. Do podanych cen doliczana będzie opłata transportowa w wysokości 500 zł brutto. Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO₂ są zmierzone na podstawie procedury WLTP zgodnie przepisami prawa europejskiego, w tym Rozporządzenia (UE) 2017/1151 i Rozporządzenia wykonawczego Komisji (UE) 2017/1153. Od 1 września 2018 r. nowe samochody są homologowane zgodnie ze światową zharmonizowaną procedurą badania samochodów osobowych i lekkich samochodów dostawczych (WLTP). Nowa procedura badań pozwala uzyskać bardziej realistyczne wyniki zużycia paliwa i emisji CO₂. Procedura WLTP zastąpiła dotychczasową europejską procedurę homologacyjną (NEDC). Z uwagi na warunki pomiarów, które lepiej oddają rzeczywiste warunki eksploatacji pojazdów wartości zużycia paliwa i emisji CO₂ uzyskane zgodnie z procedurą WLTP mogą być w wielu przypadkach wyższe od uzyskanych na podstawie protokołu NEDC. Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO₂ mogą się różnić od rzeczywistych w zależności od wyposażenia danego pojazdu, w tym wyposażenia dostępnego w opcji lub jako akcesoria fabryczne oraz typu opon. Zużycie paliwa i emisja CO₂ zależy również od warunków użytkowania samochodu w tym m.in. pogody, indywidualnego stylu jazdy kierowcy i obciążenia pojazdu. Tabele pokazują wartości od najwyższych do najniższych, uzyskane z uwzględnieniem wyposażenia dodatkowego pojazdu. Wszystkie informacje były aktualne w momencie publikacji materiału. Stellantis Polska Sp. z o.o. oraz Dealerzy marki Alfa Romeo zastrzegają sobie prawo do zmian specyfikacji produktów. Szczegółowe informacje można uzyskać w najbliższym punkcie sprzedaży Alfa Romeo.

DOSTĘPNA RÓWNIEŻ W WERSJI MILD-HYBRID (MHEV)

Cechy szczególne

Czysta przyjemność z jazdy Alfą Romeo i pewność prowadzenia.

410 km zasięgu (cykl mieszany WLTP). Doładowanie baterii od 20% do 80% w 27 minut.

Sportowe, ujmujące wnętrze zaprojektowane z myślą o stworzeniu porywających wrażeń z jazdy.

Przestronna kabina z 400-litrowym bagażnikiem sprawdzą się w każdej podróży.

Najważniejsze zalety

Kształtowanie doskonałości

Dzięki wyjątkowej dynamice prowadzenia, niezwykłej zwinności i lekkości na drodze, Alfa Romeo Junior Elettrica gwarantuje niedoścignione wrażenia z jazdy. Świetne osiągi i najnowsze technologie sprawiają, że ten nowy sportowy samochód doda wyjątkowego smaku każdej podróży.

 

Stylowy jak nigdy

Idealne połączenie stylu i innowacji: czysta kwintesencja włoskiego wzornictwa w połączeniu z precyzją wykonania w każdym calu.

 

Czysta pasja na drodze

Wyjątkowa dynamika jazdy gwarantuje charakterystyczną dla Alfy Romeo kontrolę i pewność: niedościgniona precyzja prowadzenia i niezawodna moc w każdych warunkach.

 

Zachwycająca kontrola

Alfa Romeo Junior Elettrica korzysta ze wspomagania jazdy poziomu 2, dzięki systemom zwiększającym kontrolę nad pojazdem, aktywnie monitorując otoczenie wokół niego.

 

Łączność na najwyższym poziomie

Dzięki usługom Alfa Connect możesz korzystać z zaawansowanej łączności w kabinie swojego samochodu, m.in. ulepszonego asystenta głosowego wspieranego przez ChatGPT oraz systemom opracowanym z myślą o przyjemności z jazdy autem elektrycznym.

Wybierz swoją
Alfę Romeo Junior

Porównaj wersje nowej Alfy Romeo Junior i poznaj każdy szczegół auta, żeby wybrać dokładnie takie, jakie pasuje do Twojego charakteru.

Wybierz swoją Alfę Romeo Junior
Elettrica


18'' felgi aluminiowe
Światła w technologii Full LED
Klimatyzacja automatyczna
Cyfrowy wyświetlacz zegarów 10,25"
Ekran dotykowy 10,25"

Starting from

Cena od 173 200 zł*

    
Elettrica Speciale


18'' felgi aluminiowe
Matowe wykończenie nadwozia i detale w kolorze Arese Red
Elektrycznie regulowane fotele materiałowe Spiga
Systemy wspomagania jazdy poziomu 2

Cena od 183 200 zł*

    
Elettrica Veloce


20” felgi aluminiowe
Sportowe zawieszenie i mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu TorSen
Matowe wykończenie nadwozia i detale w kolorze Arese Red
Elektrycznie regulowane fotele materiałowe Spiga

KORZYŚCI ZWIĄZANE Z DOKONANIEM ZAMÓWIENIA ONLINE

ZAMÓW SAMOCHÓD
ONLINE

Następnie sfinalizuj jego
zakup w salonie wybranego
przez Ciebie dealera.

BEZ PRZYKRYCH
NIESPODZIANEK

Jasne i przejrzyste
ceny w całym
procesie zamówienia.

SZEROKI WYBÓR AUT
DOSTĘPNYCH OD RĘKI

Przeglądaj dostępne samochody z
całej Polski z zaciszu Twojego
domu.

WSPARCIE EKSPERTA

Wykwalifikowani eksperci Alfy
Romeo pomogą Ci w wyborze
i zamówieniu auta online

Obsługa Klienta

Polegaj na naszym zespole

Zespół naszych doradców odpowie na wszystkie Twoje pytania i przeprowadzi Cię przez cały etap procesu zakupu.

Pragniesz dołączyć do naszej rodziny?

Zadzwoń do nas od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00, by zasięgnąć informacji o naszych samochodach lub by uzyskać pomoc przy jego zakupie.

Dostosuj swoją Alfę Romeo Junior dzięki idealnym pakietom wyposażenia

Technologicznie zaawansowana, sportowa, elegancka. Wybierz idealny pakiet wyposażenia dla swojej Alfy Romeo Junior Elettrica, aby cieszyć się skrojonym na miarę komfortem podczas każdej podróży.

 

Pakiet Techno

Zaawansowane rozwiązania technologiczne zwiększają łączność i wygodę prowadzenia, gwarantując jeszcze lepsze wrażenia z jazdy. Pakiet jest pełen innowacyjnych funkcjonalności, które otworzą przed tobą drzwi do elektrycznych wrażeń z jazdy w pełnej łączności.

 

Pakiet Premium

Pakiet Premium został pieczołowicie zaprojektowany z myślą o tych, którzy ceną elegancję i szyk. W ramach pakietu znajdziesz stylowe akcenty, które sprawią, że każda chwila spędzona za kierownicą twojego sportowego kompaktowego auta nabierze wyjątkowego wyrazu.

 

Pakiet Sport

Uwolnij swojego sportowego ducha z pakietem Sport, opracowanym z myślą o kierowcach ceniących precyzję prowadzenia i walory estetyczne auta: prawdziwe doświadczenia z jazdy spod znaku Alfy Romeo, dopełnione elementami, które pozwolą poczuć większą przyjemność z osiągów i stylu.

  

Napęd elektryczny

Dwie śmiałe elektryczne dusze

Alfa Romeo Junior Elettrica otwiera drzwi do świata elektrycznej jazdy i jest dostępna w dwóch wersjach napędu - od 156 KM do 280 KM: każdy silnik opracowano z myślą o określonym stylu jazdy, który idealnie współgra z unikalnym sportowym DNA marki Alfa Romeo.

Korzyści z wyboru auta z napędem elektrycznym

Dostęp do stref z ograniczeniami w ruchu pojazdów

Swobodna jazda po mieście.

Dostępność miejsc do parkowania w całym mieście

Wygodne opcje parkowania w mieście z dostępem do stacji ładowania i po niższych stawkach.

Coraz szersza sieć stacji ładowania

Ładowanie baterii w domu lub na publicznej stacji ładowania dzięki ponad 640 tysiącom ogólnodostępnych punktów.

Elektryzujący spokój
za kierownicą

We wnętrzu elektrycznej Alfy Romeo Junior Elettrica innowacje łączą się z pasją, tworząc rewolucyjne, elektryzujące doświadczenia z jazdy. Dzięki usługom łączności Alfa Romeo Connected Services, zyskujesz szereg funkcji stworzonych z myślą o kierowcach pojazdów elektrycznych, których zadaniem jest zapewnić ci optymalny komfort i spokój podczas każdej podróży.

 

Funkcja szukania stacji ładowania

Za pomocą Funkcji szukania stacji z łatwością zlokalizujesz publiczne stacje ładowania i wyświetlisz szczegółowe informacje, takie jak dostępność, rodzaj kabli, ceny, poziomy mocy, czy adres.

 

Ładowanie auta w zasięgu ręki

Dzięki karcie RFID, którą otrzymasz wraz ze swoją Alfą Romeo Junior Elettrica, zyskujesz dostęp do szerokiej sieci Free2Charge. Karta gwarantuje dostęp do 99,9% ogólnoeuropejskiej sieci liczącej 740 tysięcy publicznych stacji ładowania.

 

EV Routing

Funkcja EV Routing, wspierana przez system TomTom, pomaga zaplanować podróż, której długość przekracza dostępny zasięg auta. Za jej pośrednictwem automatycznie otrzymasz dodatkowe informacje o niezbędnych przystankach na ładowanie baterii, szacowanym czasie ładowania i natężeniu ruchu, które pozwalają wyznaczyć najbardziej optymalną trasę przejazdu.

 

eROUTES od Free2move Charge

Nowa aplikacja eRoutes zapewnia dostęp do stacji ładowania prądem elektrycznym, znajdujących się w zasięgu twojego samochodu, przekazuje informacje o ruchu i warunkach pogodowych oraz z łatwością wyświetla widok ekranu twojego smartfona na centralnym ekranie, umożliwiając prostą obsługę. Dostępne wkrótce.

Ruszaj z pełną baterią

Bez względu na to, czy jesteś w domu czy w trasie, możesz korzystać z szeregu wygodnych i wydajnych rozwiązań do ładowania Twojej Alfy Romeo Junior Elettrica.

 

Ładowanie w domu

Ładowanie prądem zmiennym (11 kW) pozwala na pełne naładowanie Twojej Alfy Romeo Junior Elettrica z poziomu 0% do 100% w 5 godzin i 45 minut, korzystając z Kabla Mode 3, dostępnego w ramach wyposażenia standardowego.

 

Ładowanie w miejscu publicznym

Korzystając z funkcji błyskawicznego ładowania prądem stałym o mocy 100 kW możesz naładować baterię w swojej Alfie Romeo Junior Elettrica z poziomu 20% do 80% w jedynie 27 minut.

Sposoby ładowania

Gotów do jazdy.
Zawsze i wszędzie

Niepowtarzalna okazja, aby uwolnić pełen potencjał Twojego kompaktowego SUV’a. Zobacz, dlaczego warto wybrać nową Alfę Romeo Junior Elettrica.

 

W domu

Ładowarka ścienna easyWallbox dołączona jako standardowy element wyposażenia do Twojej Alfy Romeo Junior Elettrica w wersji limitowanej Speciale.

 

W miejscach publicznych

Dołączona karta RFID daje dostęp do 99,9% ogólnoeuropejskiej sieci liczącej 740 tysięcy publicznych stacji ładowania.

 

W samochodzie

Funkcja EV Routing z wbudowaną nawigacją daje ci swobodę korzystania z Milano i zapewnia spokój umysłu.

Wymiary

Alfa Romeo Junior Elettrica ma 4173 mm długości i 1535 mm wysokości (1505 mm w wersji Veloce) - to idealne wymiary kompaktowego auta sportowego. Przestronny bagażnik o pojemności do 400 litrów pomieści mnóstwo bagażu i rzeczy osobistych, dzięki czemu auto jest wyjątkowo wszechstronne i świetnie sprawdzi się zarówno podczas jazdy w mieście, jak i w trasie. Dostępne są 18” i 20” felgi aluminiowe.

NOTA PRAWNA

Łączne zużycie energii Alfa Romeo Junior z silnikiem elektrycznym (kWh/100km): 15,0 - 15,5; Emisja CO2 (g/km): 0. Zasięg elektryczny (km): 398 - 410 zgodnie z dyrektywą UE 1999/94. Wartości określone na podstawie oficjalnych testów przewidzianych procedurą zatwierdzania i mierzone według cyklu WLTP. Wstępne wartości podlegające potwierdzeniu podczas procesu zatwierdzania. Podane wartości są wyłącznie do celów porównawczych. Wartości zużycia energii i emisji CO2 mogą różnić się w zależności od rzeczywistych warunków użytkowania i różnych czynników, takich jak opcje, temperatura, styl jazdy, prędkość, masa pojazdu, specjalne wyposażenie (klimatyzacja, ogrzewanie, radio, nawigacja, światła itp.), opony, warunki drogowe, pogoda itp.
Zdjęcia służą wyłącznie celom ilustracyjnym. Niektóre funkcje mogą być opcjonalne lub tymczasowo niedostępne. Wersja Alfa Romeo Junior Veloce nie jest jeszcze dostępna. Zamówienia będą przyjmowane od czerwca 2024 roku.

Usługi finansowe

Dostępne opcje zakupu

Poznaj gamę usług finansowych i produktów ubezpieczeniowych dostępnych przy zakupie twojej Alfy Romeo.