ODKRYJ FUNKCJONALNOŚĆ ALFA ROMEO STELVIO

Czy w świecie motoryzacji można mówić o doskonałości, jeśli nadzwyczajne piękno i imponujące parametry nie idą w parze z funkcjonalnością? Alfa Romeo tworzy auta zachwycające nie tylko pod względem stylu czy osiągów. W SUV-ie Stelvio, jak w każdym modelu Alfa Romeo, w centrum uwagi znajdują się kierowca i pasażerowie i to dla nich Stelvio został wyposażony w cały szereg licznych funkcjonalności, zaprojektowanych, by zapewnić maksymalną radość, komfort z jazdy i użytkowania.

SYSTEM KEYLESS ENTRY - BEZKLUCZYKOWY SYSTEM OTWARCIA DRZWI

Dostęp do pierwszego SUV-a w portfolio ponad 100-letniej historii marki ułatwia bezkluczykowy system otwarcia drzwi keyless entry. To rozwiązanie eliminuje odwieczny problem poszukiwania kluczyków w kieszeni czy w torebce. Teraz wystarczy mieć je po prostu przy sobie, żeby móc szybko i wygodnie znaleźć się we wnętrzu Stelvio.

ERGONOMICZNE UŁOŻENIE I KSZTAŁT FOTELI

Stelvio, to model, który zaskakuje niesamowitą przestronnością. Jego wnętrze zostało zaprojektowane tak, by zapewnić maksymalną wygodę podróżowania dla 5 osób. Na tylnej kanapie swobodnie może podróżować również troje pasażerów. Fotele mogą być pokryte czarną tkaniną o wysokiej jakości lub skórą w połączeniu z tkaniną z możliwością regulacji w 6 lub 8 płaszczyznach. Ciekawym rozwiązaniem Stelvio, zasługującym na szczególną uwagę jest fotel kierowcy, który umożliwia zajęcie wysokiej pozycji typowej dla samochód kategorii SUV, gdzie kierowca może  z wyższej pozycji dokładnie obserwować to, co się dzieje na drodze  ale również zapewnia mu sportowe doznania, charakterystyczne dla sportowego sedan’a

 

LICZNE SCHOWKI I SKRYTKI

Liczne schowki umieszczone we wnętrzu Stelvio sprawiają, że wszystkie niezbędne w podróży rzeczy będą na wyciągnięcie ręki. Napoje można bezpiecznie umieścić w wygodnych wgłębieniach znajdujących się między fotelami. A jeśli okaże się, że potrzeba jeszcze więcej przestrzeni, wystarczy złożyć jedno lub kilka z tylnych siedzeń.

525-LITROWY BAGAŻNIK Z ELEKTRYCZNIE STEROWANĄ KLAPĄ

W niezwykle pojemnym bagażniku o pojemności 525 litrów Stelvio pomieści cały bagaż i niezbędny ekwipunek. Zawsze łatwy dostęp do bagażnika zapewnia elektrycznie sterowana pokrywa dostępna standardowo we wszystkich wersjach Stelvio.

 

DODATKOWE PAKIETY PEŁNE SPERSONALIZOWANYCH UŁATWIEŃ

 

W standardzie Stelvio został wyposażony w również w inne przydatne ułatwienia, jak np. dwustrefową automatyczną klimatyzację czy tylne czujniki parkowania. Ponadto dla tego modelu dostępne są również Pakiety dodatkowe, pełne wielu różnorodnych funkcjonalności, takich jak np. dzielona tylna kanapa 40:20:40 z podłokietnikiem i wnęką na narty czy sportowe podgrzewane przednie fotele z wysuwana częścią udową w pakiecie „Super Sport Design”. Ciekawą propozycję stanowi też pakiet „Convenience” oferujący m.in. Air Quality system z chłodzeniem schowka w podłokietniku między przednimi fotelami.

 

 

SUV STWORZONY Z MYŚLĄ O MAKSYMALNEJ FUNKCJONALNOŚCI

 

Konstrutorzy i inżynierowie Alfa Romeo dołożyli wszelkich starań, by pierwszy SUV w ofercie włoskiej marki wyróżniał się funkcjonalnością i przydatnymi rozwiązaniami, które sprawiają, że codzienne użytkowanie samochodu staje się jeszcze łatwiejsze i bardziej intuicyjne, a kierowca może skupić się w pełni na odczuwaniu nieskrępowanej przyjemności z jazdy

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ       ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA       POBIERZ KATALOG