Alfa Romeo Tonale zdobywa nagrodę magazynu What Car? w popularnym konkursie „Car of the Year Awards 2021”.

Najbardziej ekscytujący nowy samochód w 2021 roku

 

Alfa Romeo Tonale zdobyła nagrodę czytelników w tegorocznym konkursie „Samochód Roku 2021”, organizowanym przez What Car?.

Nagroda „Reader Award”, na którą głosowali czytelnicy wiodącego brytyjskiego magazynu, wyróżnia najbardziej ekscytujący nowy samochód 2021 roku według oceny osób zainteresowanych w przyszłości jego zakupem.

Alfa Romeo Tonale przykuła uwagę opinii publicznej i nabywców już przed odsłoną ostatecznego modelu produkcyjnego, co nastąpi jeszcze w tym roku.

 

Co mówią eksperci?

 

Steve Huntingford, redaktor naczelny magazynu, powiedział: „O nagrodę czytelników What Car? często toczy się zacięta walka, ale w tym roku Tonale zdeklasowała rywali, zdobywając ponad dwukrotnie więcej głosów niż samochód z drugiego miejsca. Ludzie są bardzo podekscytowani na myśl o nowym, rodzinnym SUV-ie marki Alfy Romeo, a patrząc na koncept, łatwo zrozumieć dlaczego".

Arnaud Leclerc, dyrektor marki Alfa Romeo na region EMEA, powiedział: „Koncept Tonale jest zapowiedzią przyszłości Alfy Romeo, a produkcyjny model ma być pierwszym hybrydowym samochodem plug-in, który wejdzie do naszej oferty. Z radością przyjmuję, jak połączenie jego piękna i funkcjonalności zawładnęło wyobraźnią odbiorców i fakt, że, widząc jego ostateczną wersję na drogach, są oni tak samo podekscytowani jak my". 

 

Odkryj więcej informacji o modelu koncepcyjnym Tonale