ALFA ROMEO RACING
  • C39. STWORZONY Z AMBICJĄ
  • KIMI RÄIKKÖNEN
  • ANTONIO GIOVINAZZI
  • WYJĄTKOWE TORY. NIESKOŃCZONE EMOCJE
  • RYWALIZACJA JEST W NASZYM DNA
  • GALERIA

C39. STWORZONY Z AMBICJĄ

Ekscytujące wyzwanie, które rozpoczyna się w Australii, a kończy dziewięć miesięcy później w Abu Zabi. Rywalizacja, gdzie o zwycięstwie i porażce decydują milisekundy. Przed nami Mistrzostwa Świata F1. W 2020 roku Alfa Romeo ORLEN dołączy do rywalizacji z nowym bolidem C39.

KIMI RÄIKKÖNEN

KIMI RÄIKKÖNEN

Nazywają go Iceman: introwertyk, ale  niezwykle skuteczny za kierownicą samochodu Formuły 1. Nic dziwnego, że Kimi Räikkönen jest wciąż jednym z trzech mistrzów świata F1 biorących udział w wyścigach w sezonie 2020. Nadchodzi wyzwanie, z którym fiński kierowca zmierzy się jeszcze raz, w bieżacym sezonie, tym razem za kierownicą bolidu Stelvio z numerem 7.

ANTONIO GIOVINAZZI

ANTONIO GIOVINAZZI

Nie brak mu talentu ani ambicji, a w 2020 roku zademonstruje je ponownie za kierownicą bolidu Giulia z numerem 99. W swoim drugim sezonie jako oficjalny kierowca zespołu Alfa Romeo Racing ORLEN w Formule 1, młody Antonio Giovinazzi jest gotowy zrobić kolejny krok.

WYJĄTKOWE TORY. NIESKOŃCZONE EMOCJE

WYJĄTKOWE TORY. NIESKOŃCZONE EMOCJE

W sezonie 2020 F1 zespół Alfa Romeo Racing ORLEN będzie ścigał się na całym świecie. Każdy tor ma swoje własne historie, liczby i własne emocje. Nadchodzi niezwykła historia, którą można napisać i przeżyć na nowo. Od Australii do Abu Zabi - poznaj szczegóły wszystkich torów, na których nasi kierowcy staną do rywalizacji za kierownicą bolidów Giulia i Stelvio.

RYWALIZACJA JEST W NASZYM DNA

RYWALIZACJA JEST W NASZYM DNA

Alfa Romeo powstała 24 czerwca 1910 roku i zaledwie rok później zadebiutowała w oficjalnym wyścigu, wygrywając pierwszy wyścig Race w Modenie. Od tego czasu sportowa legenda marki wypełniona jest zwycięstwami i obecnością na podiach w wielu międzynarodowych wyścigach, także w F1. Historia marki trwa nadal, napędzana przez pasję.

 

GALERIA