ALFA ROMEO RACING
  • Zrodzony z ambicji.
  • KIMI RÄIKKÖNEN
  • Antonio Giovinazzi
  • Antonio Giovinazzi
  • Store
  • Historia tworzona z pasją
  • GALERIA

Zrodzony z ambicji.

Pełne emocji wyzwanie, które rozpoczyna się w Australii i kończy dziewięć miesięcy później w Abu Dhabi, po dwudziestu jeden rundach na całym świecie. Współzawodnictwo, w którym zwycięstwo i przegrana to kwestia milisekund. Oto Mistrzostwa Świata Formuły 1. A w sezonie 2019 Alfa Romeo weźmie udział w wyścigu wystawiając Alfę Romeo Racing C38. 

KIMI RÄIKKÖNEN

KIMI RÄIKKÖNEN

Iceman – to jego przezwisko: jest introwertyczny, ale niezwykle skuteczny za kierownicą bolidu Formuły 1. Nic dziwnego, że Kimi Räikkönen jest jednym z trzech mistrzów świata F1, którzy występują w sezonie 2019. To wyzwanie, przed którym ponownie stanie ten fiński kierowca, tym razem za sterami Stelvio z numerem 7, swojego bolidu w tym sezonie.

Antonio Giovinazzi

Antonio Giovinazzi

Nie brakuje mu talentu ani ambicji, a w 2019 roku w końcu udowodni to za kierownicą swojego bolidu Giulia z numerem 99. Bycie oficjalnym kierowcą zespołu Alfa Romeo Racing w Formule 1™ to marzenie, które spełniło się dla młodego Włocha - Antonio Giovinazziego.

Antonio Giovinazzi

Dwadzieścia jeden torów, nieskończone emocje.

Dwadzieścia jeden torów wyścigowych, na których zespół Alfa Romeo Racing musi wykazać się odwagą i zaangażowaniem. Dwadzieścia jeden torów Mistrzostw Świata Formuły 1. Każdy z nich ma swoją historię, swoje liczby  i swoje emocje. To unikalna historia, którą trzeba napisać i przeżyć, począwszy od Australii aż po Abu Zabi: odkryj wszystkie tajemnice torów, na których nasi kierowcy staną się bohaterami za sterami bolidów Giulia i Stelvio.

SPRAWDŹ
Store

ORYGINALNE AKCESORIA ALFA ROMEO

KOLEKCJA DLA KAŻDEGO PRAWDZIWEGO FANA

Od oficjalnej odzieży Alfa Romeo Racing do unikatowych akcesoriów. Sprawdź kolekcję zaprojektowaną z myślą o naszej życiowej pasji. Dowiedz się więcej u swojego lokalnego dealera lub odwiedź sklep internetowy.

IDŹ DO SKLEPU
Historia tworzona z pasją

Historia tworzona z pasją

Zaledwie rok po założeniu firmy 24 czerwca 1910 roku, Alfa Romeo zadebiutowała w oficjalnych mistrzostwach, zwyciężając w pierwszym regularnym Wyścigu w Modenie. Od tej chwili sportową historię tej marki wyróźnia pasmo zwycięstw oraz miejsce w peirwszej trójce w wielu miedzynardowych zawodach, w tym w Formule 1. Dziś historia ma swój dalszy ciąg, jak zawsze napędzana tą samą pasją.

GALERIA