NOWA TONALE PLUG-IN HYBRID Q4:
SPORTOWA ODSŁONA HYBRYDY

Nowa Tonale Plug-in Hybrid Q4 stanowi nową odsłonę sportowego charakteru, jak również kamień milowy w procesie Alfa Romeo "od zera do zera". W rzeczywistości, Alfa Romeo będzie najszybszą marką na światowej scenie motoryzacyjnej, która przejdzie od pojazdów zelektryfikowanych od zera (na początku 2022 roku) do całej gamy pojazdów o zerowej emisji w 2027 roku.

Nowa Tonale Plug-in Hybrid Q4 symbolizuje najbardziej sportową wersję w gamie, o przyspieszeniu od 0 do 100 km/h w zaledwie 6,2 sekundy. Jednocześnie ten model jest najbardziej wydajną Alfą Romeo w historii: do 82 km pełnego zasięgu elektrycznego w cyklu miejskim, całkowity zasięg jazdy do 600 km, 26-33 g/km emisji CO2 w cyklu mieszanym i całkowita moc 280 KM.

Na pokładzie Tonale Plug-in Hybrid Q4 znajdziemy doskonałe oprogramowanie, które oferuje charakterystyczną dla marki przyjemność z jazdy, gwarantując jednocześnie komfort i stałą łączność. Wśród innowacyjnych rozwiązań technologicznych pojazdu wyróżnia się integracja z asystentką głosową Amazon Alexa, a także nowe funkcjonalności, które debiutują i rozszerzają usługi Alfa Connect.
Dzięki 12,3-calowemu całkowicie cyfrowemu wyświetlaczowi zegarów i 10,25-calowemu systemowi mulitmedialnemu, Tonale Plug-in Hybrid Q4 zapewnia łatwą w obsłudze, intuicyjną i wciągającą łączność.