NOWA ALFA ROMEO TONALE - SAMOCHÓD KONCEPCYJNY
 • DESIGN JUTRA. WYJĄTKOWOŚĆ ALFY ROMEO
 • ELEKTRYCZNOŚĆ W IDEALNYM STYLU ALFY ROMEO
 • JESZCZE WIĘKSZE EMOCJE DZIĘKI ELEKTRYFIKACJI
 • PIĘKNO TKWI W SZCZEGÓŁACH
 • NOWOCZESNY STYL ALFA ROMEO
 • WNĘTRZE
 • GALERIA

Ewolucja zgodna z wizją Alfa Romeo


Mistrzowski po(d)pis włoskiego stylu, piękna i technologii. Elementów stworzonych, by oferować ekscytującą przyjemność z jazdy.

DESIGN JUTRA. WYJĄTKOWOŚĆ ALFY ROMEO

        

Niezwykle dynamiczny i atletyczny design, w którym wyjatkowe logo marki zostało idealnie zestrojone z energią nieubłaganie nadchodzącej ewolucji. Zapoznaj się z naszym kolejnym etapem: Alfa Romeo Tonale.

ELEKTRYCZNOŚĆ W IDEALNYM STYLU ALFY ROMEO

KIEDY ZAMIŁOWANIE DO SPORTU SPOTYKA SIĘ Z ELEKTRYCZNOŚCIĄ

        

Radość z jazdy jest kluczową cechą każdej Alfy Romeo. Samochód koncepcyjny Tonale antycypuje elektryfikację, dokonując tego w idealnym stylu Alfy Romeo. Oferuje najlepszą dynamikę jazdy, zaprojektowanym specjalnie w celu dostarczenia nowych i intensywnych emocji.

JESZCZE WIĘKSZE EMOCJE DZIĘKI ELEKTRYFIKACJI

JESZCZE WIĘKSZE EMOCJE DZIĘKI ELEKTRYFIKACJI

        

Ekskluzywny selektor jazdy D.N.A Alfa Romeo wkracza w zupełnie nowy wymiar dzięki koncepcji Tonale. W rzeczywistości, różne tryby jazdy zostały specjalnie tak przygotowane, aby można je było integrować z funkcjami hybrydowego układu przeniesienia napędu.

TRYB DUAL POWER

        

Tryb Dual Power zapewnia najwyższą wydajność, gwarantowaną przez maksymalną moc z obu silników przycisk EMOZIONE w systemie infotainment.

Przycisk EMOZIONE oferuje kalibrację pedału gazu, bardziej efektywniejsze hamowanie i bardziej precyzyjną reakcję kierownicy.

TRYB NATURAL

        

W trybie Natural przełączanie między silnikiem elektrycznym i spalinowym jest całkowicie automatyczne. To idealne ustawienie do codziennego użytku, w którym zużycie nie obniża wydajności.

ADVANCED E

        

Dzięki ustawieniu Advanced E-fficiency, zaprojektowanemu dla maksymalnej wydajności zużycia, Tonale użyje tylko napędu elektrycznego.

 • DNA Mode
 • TRYB DUAL POWER
 • TRYB NATURAL
 • ADVANCED E
PIĘKNO TKWI W SZCZEGÓŁACH

PIĘKNO TKWI W SZCZEGÓŁACH

Odkryj samochód koncepcyjny Alfa Romeo Tonale „w fazie projektu”.

NOWOCZESNY STYL ALFA ROMEO

NOWOCZESNY STYL ALFA ROMEO

        

Intrygujące i komfortowe wnętrze samochodu, wykonane z eleganckich materiałów i wykończone materiałami najwyższej jakości. W samochodzie koncepcyjnym Tonale każdy szczegół został dokładnie przestudiowany, by osiągnąć jeden cel: ulepszoną funkcjonalność dla kierowcy i pasażerów. Jeszcze bardziej wyjątkowe i bardziej emocjonujące wrażenia z jazdy.

WNĘTRZE

WNĘTRZE

Odkryj ekskluzywne rozwiązania stylistyczne, specjalnie opracowane przez Centro Stile Alfa Romeo dla wnętrza samochodu koncepcyjnego Tonale.

GALERIA