TONALE PLUG-IN
HYBRID Q4 EDIZIONE SPECIALE

Od 236 500 zł*
Wydajny sportowy charakter w elektryzującej odsłonie.

NOTA PRAWNA

* Podane ceny obejmują VAT. Wszystkie ceny są traktowane jako sugestie FCA Poland sp. z o.o. dla dealerów i są to ceny orientacyjne wyliczone dla pojazdów wyprodukowanych. Do podanych cen doliczana będzie opłata transportowa o wysokości 500 zł brutto. Naszym zamiarem jest pokazywanie zawsze jak najbardziej aktualnych cen. Jednak z uwagi m.in. na globalny kryzys produkcyjny, a w szczególności uwzględniając światowy kryzys w zakresie półprzewodników oraz z uwagi na trwające zakłócenia w łańcuchu dostaw zainicjowane globalną pandemią COVID 19 i spotęgowane przez kryzys w Eurazji, które wpływają bezpośrednio na możliwości produkcyjne większości producentów pojazdów na rynku, na które producent pojazdu ani FCA Poland sp. z o.o. nie ma wpływu i nie ponosi za nie odpowiedzialności, producent pojazdu ani FCA Poland nie może zagwarantować ceny pojazdu ani też daty jego produkcji. Montaż akcesoriów dodatkowych może wymagać dodatkowej opłaty. Szczegóły w salonach.

NOWY SPOSÓB JAZDY

Najlepszy sposób, w jaki możesz wpływać na środowisko
naturalne, to ekologiczna jazda z niższą emisją CO2.
Tonale Plug-in Hybrid Q4 korzystając z wydajnego
akumulatora 15,5 kWh oraz miejskiego trybu jazdy
elektrycznej, może przejechać do 82 km, zaś w cyklu
mieszanym emisja wynosi tylko 26-33 g/km CO2.
Pełny zasięg przy wykorzystaniu obydwu źródeł napędu
(benzyna + energia elektryczna)* wynosi do 600 km.

NOTA PRAWNA

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym Tonale Plug-in Hybrid Q4 (l/100 km): 1,4 – 1,1; zużycie energii w cyklu mieszanym (kWh/100km): 18,7 – 16,8; Emisja CO2 (g/km): 33-26. "Do 82 km pełnego zasięgu elektrycznego" odnosi się do cyklu miejskiego. Całkowity zasięg to suma zasięgu w trybie wyłącznie elektrycznym oraz trybie wyłącznie benzynowym w cyklu miejskim. Wartości homologacji są określone na podstawie cyklu WLTP, homologowanego od 4.11.2022. Podane wartości służą do celów porównawczych. Zużycie paliwa, emisja CO2 i zasięg mogą się różnić w zależności od rzeczywistych warunków użytkowania i różnych czynników, takich jak: częstotliwość ładowania, styl jazdy, prędkość, wyposażenie, typ opon, temperatura zewnętrzna i wewnętrzna w pojeździe.

WYDAJNA I SPORTOWA

Jazda Alfą Romeo to prawdziwa przyjemność, dostarczająca nowych, elektryzujących wrażeń. Tonale Plug-in Hybrid Q4 Edizione Speciale dysponuje turbodoładowanym 1,3-litrowym silnikiem benzynowym MultiAir oraz silnikiem elektrycznym. Ten układ napędowy dostarcza łącznie aż do 280 KM mocy.

ZAAWANSOWANA DYNAMIKA JAZDY

Poczuj moc przyspieszania za kierownicą Tonale Plug-in Hybrid Q4. System e-AWD umożliwia natychmiastowe wykorzystanie 100% dostępnego momentu obrotowego generowanego przez silnik elektryczny, który zamontowano w miejscu tylnego mechanizmu różnicowego. W celu zapewnienia większego bezpieczeństwa jazdy i czerpania z niej jak największej przyjemności, Edizione Speciale została wyposażona w napęd na cztery koła Q4. Koła przedniej osi napędzane są przez 1,3-litrowy turbodoładowany 4-cylindrowy silnik o mocy 180 KM sprzężony z 6-biegową skrzynią automatyczną. Do napędu kół tylnych wykorzystuje się silnik elektryczny o mocy maksymalnej 90 kW.

EKSKLUZYWNE ELEMENTY NADWOZIA

Spoglądamy w przyszłość, ale zawsze pozostajemy wierni naszym kultowym symbolom. Wersje Plug-in Hybrid Q4 nowego Tonale, zostały wyróżnione ozdobnym logo Electro-biscione, naniesionym metodą sitodruku na szybę lewego tylnego okna w pobliżu portu ładowania. Edizione Speciale może pochwalić się ekskluzywnym designem z unikalnymi cechami: podwójnymi chromowanymi końcówkami wydechu, karoserią w kolorze Titanium, lakierowanymi na czerwono zaciskami hamulcowymi Brembo, 20-calowymi felgami aluminiowymi, emblematem „Speciale” na nadkolach oraz czarnym symbolem „Tonale”.

GŁÓWNE ELEMENTY STANDARDOWEGO WYPOSAŻENIA:

Technologia

 • Ekran dotykowy 10,25-cala z nawigacją oraz Carplay / Android Auto
 • Bezkluczykowy system otwierania samochodu
 • Ładowarka bezprzewodowa do smartfona
 • Przednie i tylne czujniki parkowania + kamera cofania
 • Klimatyzacja automatyczna
 • Elektrycznie otwierana klapa tylna

Nadwozie

 • Reflektory Full LED w technologii Matrix
 • Przyciemniane szyby
 • Pakiet elementów karoserii oraz grill scudetto w kolorze Titanium
 • 20-calowe felgi aluminiowe
 • Zaciski hamulcowe Brembo w kolorze czerwonym
 • Podwójne chromowane końcówki wydechu

Wnętrze

 • Siedzenia pokryte tkaniną Carbonio z elementami soft-touch z beżowymi przeszyciami
 • Deska rozdzielcza z beżowymi przeszyciam
 • Oświetlenie Ambient
 • Sportowa skórzana kierownica
 • Aluminiowe sportowe pedały oraz listwy progowe

JAZDA TESTOWA

Zaplanuj jazdę testową
i poczuj niepowtarzalne wrażenia
z jazdy samochodem Alfa Romeo.

OFERTA

Zapytaj o ofertę dotyczącą Twojej wymarzonej Alfy Romeo.

KONFIGURUJ

Skonfiguruj swoją
Tonale online, w dowolnym
miejscu i czasie.

CERTYFIKAT ALFA ROMEO

Z certyfikowanym samochodem, staniesz się posiadaczem czegoś więcej niż tylko „używanego” pojazdu. Będziesz szczęśliwym właścicielem certyfikowanej Alfy Romeo.