ALFA ROMEO
MILANO ELETTRICA

Odważna i rewolucyjna

DOSTĘPNA RÓWNIEŻ W WERSJI MILD-HYBRID (MHEV)

Cechy szczególne

Czysta przyjemność z jazdy Alfą Romeo i pewność prowadzenia.

Ponad 500 km zasięgu podczas jazdy w mieście. Doładowanie baterii do poziomu 80% w zaledwie 30 minut.*
* Dotyczy ładowania DC (prądem stałym) o mocy 100 kW

Sportowe, ujmujące wnętrze zaprojektowane z myślą o stworzeniu porywających wrażeń z jazdy.

Przestronna kabina z 400-litrowym bagażnikiem sprawdzą się w każdej podróży.

Najważniejsze zalety

Kształtowanie doskonałości

Dzięki wyjątkowej dynamice prowadzenia, niezwykłej zwinności i lekkości na drodze, elektryczna Alfa Romeo Milano (BEV) gwarantuje niedoścignione wrażenia z jazdy. Świetne osiągi i najnowsze technologie sprawiają, że ten nowy sportowy samochód doda wyjątkowego smaku każdej podróży.

 

Stylowy jak miejsce, z którego się wywodzi

Idealne połączenie stylu i innowacji: czysta kwintesencja włoskiego wzornictwa w połączeniu z precyzją wykonania w każdym calu.

 

Czysta pasja na drodze

Wyjątkowa dynamika jazdy gwarantuje charakterystyczną dla Alfy Romeo kontrolę i pewność: niedościgniona precyzja prowadzenia i niezawodna moc w każdych warunkach.

 

Zachwycająca kontrola

Alfa Romeo Milano (BEV) z silnikiem elektrycznym korzysta ze wspomagania jazdy poziomu 2, dzięki systemom zwiększającym kontrolę nad pojazdem, aktywnie monitorując otoczenie wokół niego.

 

Łączność na najwyższym poziomie

Dzięki usługom Alfa Connect możesz korzystać z zaawansowanej łączności w kabinie swojego samochodu, m.in. ulepszonego asystenta głosowego wspieranego przez ChatGPT oraz systemom opracowanym z myślą o przyjemności z jazdy autem elektrycznym.

Wybierz swoją
Alfę Romeo Milano

Porównaj wersje nowej Alfy Romeo Milano i poznaj każdy szczegół auta, żeby wybrać dokładnie takie, jakie pasuje do Twojego charakteru.

Wybierz swoją Alfę Romeo Milano
Elettrica


18'' felgi aluminiowe
Światła w technologii Full LED
Klimatyzacja automatyczna
Cyfrowy wyświetlacz zegarów 10,25"
Ekran dotykowy 10,25"

Starting from
Elettrica Speciale


18'' felgi aluminiowe
Matowe wykończenie nadwozia i detale w kolorze Arese Red
Elektrycznie regulowane fotele materiałowe Spiga
Systemy wspomagania jazdy poziomu

Elettrica Veloce


20” felgi aluminiowe
Sportowe zawieszenie i mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu TorSen
Matowe wykończenie nadwozia i detale w kolorze Arese Red
Elektrycznie regulowane fotele materiałowe Spiga

Dostosuj swoją Milano dzięki idealnym pakietom wyposażenia

Technologicznie zaawansowana, sportowa, elegancka. Wybierz idealny pakiet wyposażenia dla swojej elektrycznej Milano (BEV), aby cieszyć się skrojonym na miarę komfortem podczas każdej podróży.

 

Pakiet Techno

Zaawansowane rozwiązania technologiczne zwiększają łączność i wygodę prowadzenia, gwarantując jeszcze lepsze wrażenia z jazdy. Pakiet jest pełen innowacyjnych funkcjonalności, które otworzą przed tobą drzwi do elektrycznym wrażeń z jazdy w pełnej łączności.

 

Pakiet Premium

Pakiet Premium został pieczołowicie zaprojektowany z myślą o tych, którzy ceną elegancję i szyk. W ramach pakietu znajdziesz stylowe akcenty, które sprawią, że każda chwila spędzona za kierownicą twojego sportowego kompaktowego auta nabierze wyjątkowego wyrazu.

 

Pakiet Sport

Uwolnij swojego sportowego ducha z pakietem Sport, opracowanym z myślą o kierowcach ceniących precyzję prowadzenia i walory estetyczne auta: prawdziwe doświadczenia z jazdy spod znaku Alfy Romeo, dopełnione elementami, które pozwolą poczuć większość przyjemność z osiągów i stylu.

  

Napęd elektryczny

Dwie śmiałe elektryczne dusze

Alfa Romeo Milano Elettrica ma 4173 mm długości i 1532 mm wysokości (1505 mm w wersji Veloce) - to idealne wymiary kompaktowego auta sportowego. Przestronny bagażnik o pojemności do 400 litrów pomieści mnóstwo bagażu i rzeczy osobistych, dzięki czemu auto jest wyjątkowo wszechstronne i świetnie sprawdzi się zarówno podczas jazdy w mieście, jak i w trasie.

Korzyści z wyboru auta z napędem elektrycznym

Dostęp do stref z ograniczeniami w ruchu pojazdów

Swobodna jazda po mieście.

Dostępność miejsc do parkowania w całym mieście

Wygodne opcje parkowania w mieście z dostępem do stacji ładowania i po niższych stawkach.

Coraz szersza sieć stacji ładowania

Ładowanie baterii w domu lub na publicznej stacji ładowania dzięki ponad 640 tysiącom ogólnodostępnych punktów.

Elektryzujący spokój
za kierownicą

We wnętrzu elektrycznej Alfy Romeo Milano (BEV) innowacje łączą się z pasją, tworząc rewolucyjne, elektryzujące doświadczenia z jazdy. Dzięki usługom łączności Alfa Romeo Connected Services, zyskujesz szereg funkcji stworzonych z myślą o kierowcach pojazdów elektrycznych, których zadaniem jest zapewnić ci optymalny komfort i spokój podczas każdej podróży.

 

Funkcja szukania stacji ładowania

Za pomocą Funkcji szukania stacji z łatwością zlokalizujesz publiczne stacje ładowania i wyświetlisz szczegółowe informacje, takie jak dostępność, rodzaj kabli, ceny, poziomy mocy, czy adres.

 

Ładowanie auta w zasięgu ręki

Dzięki karcie RFID, którą otrzymasz wraz ze swoją Alfą Romeo Milano Elettrica, zyskujesz dostęp do szerokiej sieci Free2Charge. Karta gwarantuje dostęp do 99,9% ogólnoeuropejskiej sieci liczącej 640 tysięcy publicznych stacji ładowania.

 

EV Routing

Funkcja EV Routing, wspierana przez system TomTom, pomaga zaplanować podróż, której długość przekracza dostępny zasięg auta. Za jej pośrednictwem automatycznie otrzymasz dodatkowe informacje o niezbędnych przystankach na ładowanie baterii, szacowanym czasie ładowania i natężeniu ruchu, które pozwalają wyznaczyć najbardziej optymalną trasę przejazdu.

 

eROUTES od Free2move Charge

Nowa aplikacja eRoutes zapewnia dostęp do stacji ładowania prądem elektrycznym, znajdujących się w zasięgu twojego samochodu, przekazuje informacje o ruchu i warunkach pogodowych oraz z łatwością wyświetla widok ekranu twojego smartfona na centralnym ekranie, umożliwiając prostą obsługę. Dostępne wkrótce.

Ruszaj z pełną baterią

Bez względu na to, czy jesteś w domu czy w trasie, możesz korzystać z szeregu wygodnych i wydajnych rozwiązań do ładowania Twojej elektrycznej Alfy Romeo Milano (BEV).

 

Ładowanie domowe

Ładowanie prądem zmiennym (11 kW) pozwala na pełne naładowanie Twojej Alfy Romeo Milano (BEV) z poziomu 0% do 100% w 5 godzin i 45 minut, korzystając z Kabla Mode 3, dostępnego w ramach wyposażenia standardowego.

 

Ładowanie w miejscu publicznym

Korzystając z funkcji błyskawicznego ładowania prądem stałym o mocy 100 kW możesz naładować baterię w swojej elektrycznej Alfie Romeo Milano (BEV) z poziomu 20% do 80% w jedynie 27 minut.

Sposoby ładowania

Gotów do jazdy.
Zawsze i wszędzie

Niepowtarzalna okazja, aby uwolnić pełen potencjał Twojego kompaktowego SUV’a. Zobacz, dlaczego warto wybrać nową, elektryczną Alfę Romeo Milano (BEV).

 

W domu

Ładowarka ścienna easyWallbox dołączona jako standardowy element wyposażenia do Twojej elektrycznej Milano (BEV) w wersji limitowanej Speciale.

 

W miejscach publicznych

Dołączona karta RFID daje dostęp do 99,9% ogólnoeuropejskiej sieci liczącej 640 tysięcy publicznych stacji ładowania.

 

W samochodzie

Funkcja EV Routing z wbudowaną nawigacją daje ci swobodę korzystania z Milano i zapewnia spokój umysłu.

Wymiary

Alfa Romeo Milano Elettrica ma 4173 mm długości i 1532 mm wysokości (1505 mm w wersji Veloce) - to idealne wymiary kompaktowego auta sportowego. Przestronny bagażnik o pojemności do 400 litrów pomieści mnóstwo bagażu i rzeczy osobistych, dzięki czemu auto jest wyjątkowo wszechstronne i świetnie sprawdzi się zarówno podczas jazdy w mieście, jak i w trasie.

NOTA PRAWNA

1. Łączne zużycie energii Alfa Romeo Milano (BEV) z silnikiem elektrycznym (kWh/100km): 15,0 - 15,5; Emisja CO2 (g/km): 0. Zasięg elektryczny (km): 398 - 410 zgodnie z dyrektywą UE 1999/94. Wartości określone na podstawie oficjalnych testów przewidzianych procedurą zatwierdzania i mierzone według cyklu WLTP. Wstępne wartości podlegające potwierdzeniu podczas procesu zatwierdzania. Podane wartości są wyłącznie do celów porównawczych.
2. Wartości zużycia energii i emisji CO2 mogą różnić się w zależności od rzeczywistych warunków użytkowania i różnych czynników, takich jak opcje, temperatura, styl jazdy, prędkość, masa pojazdu, specjalne wyposażenie (klimatyzacja, ogrzewanie, radio, nawigacja, światła itp.), opony, warunki drogowe, pogoda itp.
3 . Zdjęcia służą wyłącznie celom ilustracyjnym. Niektóre funkcje mogą być opcjonalne lub tymczasowo niedostępne.
4. Wersja Veloce nie jest jeszcze dostępna. Zamówienia będą przyjmowane od czerwca 2024 roku.

Usługi finansowe

Dostępne opcje zakupu

Poznaj gamę usług finansowych i produktów ubezpieczeniowych dostępnych przy zakupie twojej Alfy Romeo.